0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar merhaba bnde kronik faranjit var ve şuan yine tekrarladı ilaç kullanamıyorum 6 haftalık hamileyim doktora da gitmedim henüz sizler neler yapıyorsunuz faranjit olunca yutkunma güçlüğü yapiyo bnde boğazım yapış yapış afedersiniz bise yiyesim gelmiyo bu yüzden yutamiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bitki çayı ic demisti doktorum ama çok fazla değil ilik seyler ic ilik suya limon bal yap ic rahatlarsın bide bogaz spreyi kullanılabiliyor ondan al doktoruna sorup
(60 puan) tarafından
Doktoruma 29 unda randevum var aramadim bnde bakim bi kac gun daha gecmesse sorim bari bogaz spreyi ne kullanabilirim
(1,939 puan) tarafından
Bana farex bogaz spreyi vermisti tuzlu su yap bide gargara cok iyi geliyor
(60 puan) tarafından
Tuzlu suyu biliyorum arada yapıyorum onu şimdi karbonatla yaptım inşallah geçer hemen beni çok zorluyor yemek yiyemiyorum
(1,939 puan) tarafından
Anlıyorum seni ayni durumu bende surekli yaşarım emziriyorum bana da ilac vermiyorlar spreyle ve caylarla geçirmeye çalışıyorum
(60 puan) tarafından
Bnde önceden yoktu bi senedir çekiyorum tam geçiyor rahat ediyorum sonra yine bu yüzden kilo veriyorum yemek yiyemiyorum hamile olmasam çok takmam ama hamileyim korkuyorum
-Reklam-
0 oy
(6,135 puan) tarafından
Karbonatla gargara yap sabah akşam 
(60 puan) tarafından
Iyi gelir mi simdi yapim hemen çok zorluyor beni bnde ağrı değilde yutkunma güçlüğü yapiyo
(6,135 puan) tarafından
Evet canım şimdi yap elma sirkesiyle de yapabilirsin ikisi de etkili
(60 puan) tarafından
Tmm teşekkür ederim
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Bnde de kronik faranjit var gargara vermişti doktor çok güzel uyusturuyo özelden yazarsan yorumumu görünce soylerm ismini yutmadigin için hamile olmamda sakınca yok 
0 oy
tarafından
Bendede faranjit senede 1 kere faranjitim kendini gösteriyor rahat 1 ay cekiyorum doktorum hamileyken ıhlamur icmemi soylemisti
(60 puan) tarafından
Ihlamur içebilir miyim emin olamamıştım teşekkür ederim doktorunuz dediyse içilir ozaman
tarafından
Iç canim hamileyken faranjitim kabarmıştı özellikle sormuştum ilaç veremem sadece ıhlamur iç demişti geçirmiyor ama boğazını yumuşatıyor çeken bilir allah yardımcın olsun
(60 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(777 puan) tarafından
Kuzum ben sirkeli su yapardım çay gibi sıcak sıcak içerdim.çok rahatsız eder dersen bal da koyabilirsin gerçekten çok fayda ediyor
(60 puan) tarafından
İçmeyi daha önce denedim de midem bulanıyor yapamadım ama gargara yapicam bakalım
0 oy
(747 puan) tarafından
Elma sirkesi tuz ve su ile gargara yap sabah aksam. Bogazindaki virusleri öldürür ben oyle yapiyorum cok iyi geliyor 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim denicem

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
25 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (417 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lazina54 (318 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 47 göst.
7 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,568 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
1 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bhreken (113 puan) tarafından soruldu

397,147 soru

11,878,274 cevap

35,994 kullanıcı

...