0 oy
1,089 göst.
Aile kategorisinde (610 puan) tarafından
Benim evde kalmış bi kız kardeşim bide görümcem var ikisinin de psikolojisinin bozuk olduğunu düşünüyorum çok kıskanclar saracak yer arıyorlar konuşma şekilleri falan hiç normal değil artık görümceyle zaten konuşmuyorum ama kardeşimle de sürekli konuşurken ağzından çıkanı kulağı duymuyor benim rahat olduğumu kimsenin karışıp görüşmediğini söyledi çok zoruma gitti oysa ben hamileyim ne kadar zorlukla başediyorum hicbiseyden haberi yok hem dediği gibi rahat olsam bile bu onun neden zoruna gidiyor anlamıyorum ben kardeşimin herzaman mutlu olmasını benden daha iyi yerlerde olmasını isterim ama o neden kıskançlık yapıyor ?? Ben mi çok safım acaba kardeşimize bile mi güvenemiyecez bu hayatta :( :(

16 Cevaplar

+2 oy
(87 puan) tarafından
Birak kardeşi Kadının bile kadına evde kalmış yaftası yakıştırdığı bu devirde sizin tabirinizle "evde kalmış"kızların tabiki psikolojisi sağlam kalmaz!!!!!
(610 puan) tarafından
Canım bende hamileyim hayatımın en zor psikolojik dönemini yaşıyorum belki de ama gidip de kimseye sarmıyorum hatta herşeyi içimde yaşıyorum
-Reklam-
+1 oy
(597 puan) tarafından
Sizin kafa yapınız 50 sene öncesinde falan kalmis sanırım ne demek evde kalmis ya herkes evlenmek zorunda mi 
(610 puan) tarafından
Millete sarmadıkları sürece sıkıntı yok
0 oy
tarafından
Deli akar kanlar kıskanırlar evlenmek isterler daha doğrusu azarlar o yüzden :D
tarafından
Azarlar :D :D
(2,849 puan) tarafından
Allah seni azarlar ne kiz
tarafından
:DDDDDDDD :))))))))
tarafından
Ateş başa vurur :DDDDD
(2,849 puan) tarafından
Manyak yaslari kac ki kızların
0 oy
(458 puan) tarafından

Kac yasindalar ki

(610 puan) tarafından
Kardesim 24 görümce de 26 falan
tarafından
İyide evde kalmamislar ki :D
(458 puan) tarafından
Bende 40 li yaslarda sanmistm:-):-):-):-) evlenirler daha evlendikten sinrada ne *** yedimde evlendim derler tkma kafana
(610 puan) tarafından
Yani evde kalmış derken bir işe girmeye niyetleri yok evlenecek birini de bulamıyorlar boşluktan millete sarıyorlar
(822 puan) tarafından
Ben 30 yaşında evlendim kız kardeşimden 2 sene sonra evlendim onlar anne baba evinden ayrılmayı özgürlük sanıyo
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Yaşlarını merak ettim evde kalmış ne demek onu da anlamadim 
0 oy
(642 puan) tarafından
Cahilligine ver canim ne diyeyim... bi laf var ya bekara kari bosamak kolay diye,o simdi senin pozitif yanlarini görüyor. Zorluga gözü kapali.kendinin de bir sekilde bu konuya karsi duyarliligi var belli ki. Belki evlenecek birini bulamıyor belki istedigi kisiyle evlenememis falan sen daha iyi bilirsin acisi var besbelli sarmis sana. Kisi en yakinina sarıyor.  Tabi hakli anlaminda soylemiuorum da,ustunde durmamaya çalış 
0 oy
(195 puan) tarafından
Bence evde kalmış kız sendromu senin düşüncen yaşları itibariyle ikiside evde kalmış değil. Zaten sen bu düşünceyle yaklaşıyorsan kardeşine kusura bakma her hareketi batar belki bi sorunu var kızın alıp karşına adam akıllı konusuyor musun?

Kardeşin görümcen bile olsa insanlara karşı şu saçma yakıştırmalardan vazgeçin
0 oy
(465 puan) tarafından
bence sen haksizsin evde kalmis nedemek ya ?
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Kardeşine ve bi genç kıza nasil.bu şekilde düşünüp yaziyorsun cok şaşırdım ayrica hangi yüzyilda yasiyoruz da evde kalmiş oluyor çok şaşkınım bu devirde bu cahillik
0 oy
(774 puan) tarafından
Evde kalmış sözü hoş degil canım. Kardeşin senin rahat oldugunu söyledigine göre baskıcı bir aile ortamı var. Anne baba saglıklı degilse çocuklar da saglıklı olamaz malesef. Senin de çok saglıklı oldugun söylenemez
0 oy
(199 puan) tarafından
Evde kalmis tabiri çok itici ve insan bunu kardesine akrabasina demez hele hele bi kadın kadına der mi ya, ayrıca yaşları da küçük, evlilik nasip kısmet ısdir vardır Allah in bir bildiği bize laf demek düşmez, evlenenlerin senin benim ötekilerin başına ne geleceği belli mi senin evliliğinin bi garantisi var mi
0 oy
tarafından
Sende evet rahatim cok şükür de gec ben bunda bi art niyet gormuyorum ayrica evde kalmis diyerek  kardesinin ne kadar mutlu olmasini istediğini de belirtmis oldun bence hic hos ithamlar değil 
(610 puan) tarafından
Yarın birgün çocuk doğunca da bu rahatın kalacak mı çok merak ediyorum o zaman görecem ben seni demesi de mi iyi niyet ?? İnsanin kalbini konuşmaları çok güzel ele veriyor bence...bende evde kalmış falan demek istemem ama dedirtiyorlar artık onların evlenmemesinin sebebi ben mişim gibi acısını benden çıkarmaya çalışıyorlar
(87 puan) tarafından
Su dünyada en büyük maharet evlenmekmiş ve bunu bir tek sen gerçekleştirebilmis gibi konuşuyorsun.Allah görümcen ve kardeşinin psikolojisini senden korusun!!!!
tarafından
Ne varki benim kardesim de diyodu uyu napalim cocuk olunca gorcem seni diye bence siz hekresi kendi kalbiniz gibi görüyorsunuz
(610 puan) tarafından
Ben mi anlatamıyorum siz mi anlamıyorsunuz acaba ya neyse birgün benim yaşadıklarımı yaşarsanız o zaman anlarsınız!!! Ama görümcem düğün fotograflarimi ve cd lerimi bile yaktı gerisini siz hesaplayın artık...Yani bana ettiklerini yazsam roman olur burda
0 oy
tarafından
Aman takma yarin evlendilerde canim cicim ayi gecti mi doyarlar kocaya
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Dediginde bi sey yok ki bence sen hamilelikden dolayi yanlis anliyosun ve evde kalmis sendromu cok ayip bi tabir
0 oy
tarafından
Kız kardeşine ve görümcene neden evde kalmış diyosn ki ? 
0 oy
tarafından
Biz evlendik başımız göge erdi sanki kuruntu senin ki niye kalsınlar evde herksin nasibi vardır 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 637 göst.
14 Ocak 2021 Aile kategorisinde Ayşegül lllll (515 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 899 göst.
23 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Ikramm❤️ (221 puan) tarafından soruldu

380,990 soru

11,405,915 cevap

34,944 kullanıcı

...