0 oy
132 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,075 puan) tarafından
Iyi günler arkadaşlar oğlum 14 aylik aslında küçükken yaptırmayı istiyrdm ama olmadi şimdi eşimin izni var diye yaptırayım diyor ama zaten dış cikaryrz ve çok zorlu geçiyor sabaha kadar uyumyrz sürekli ağlıyor vs sizce sunneti şimdi mi yaptırayım yoksa yazın havalar ısındığında mı büyümüş mü olur yani korkuyrm bu sünnet meselesinden ben yaptırmış tecrübeli anneler ne tavsiye edersnz

7 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Biz beşinci ayında yaptirmistik çok sorun yaşamadık sadace çişini yaparken biraz yanma olduğu için ağlıyordu yaptirirsan daha iyi olur bence yaz gelince dışarı çıkmak ister koşturur ama.suan kış evden çok çıkılmiyor yaptır rahat edersin 10 güne düzelmiş oluyor zaten
(1,075 puan) tarafından
Genelde ilk gün kötü geçiyor diyorlar ama öyle mi çocuktun bünyesine de bağlı tabiki ama
(4,859 puan) tarafından
İlk gün morfinin etkisiyle ne yaptığını bilmiyorlar sadece ama zamanla geçiyor ne kadar erken o kadar iyi
(1,075 puan) tarafından
Evet çok istedim zaten erken  olsaydı daha İyi olurdu ama işte nasip olmadi
-Reklam-
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla eğer şimdi prima yapıosan hava soğukken şimdi yap 

Yazın sıcakta oluo tahriş oluomuş

Bide yap bi kerede diştende bili biliden de kurtul :))) 
(1,075 puan) tarafından
Valla artık aglamasindan yoruldum ya bir yanım öyle diyor aslında ama
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Yaptır ikisinden de kurtulursun ilk gün zor diğer günler bilmiyor bike canım 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Bence yaptr ciksn aradan.yazin scaginda yapma.zaten  3 4 gnde iyilesiyolr allahn iznyle
0 oy
(181 puan) tarafından
ben iki bucuk aylikken yaptirdim iyiki yaptirmisim ici doluyor temizlemek lazim hep ben hic yapamazdim onu korkarim 2 ayda bile ici dolmustu doktor gosterdi temizledi sunnetten once zaten fitil veriyor agri kesici birinci gunu atlattimi gecti normaldi aglamasi huysuzlugu olmadi bezi alikende dikkatli aldim cisi yakar diye *** *** degistirdim cok rahat ettim simdi 21 aylik temizleme derdi falan yok buyuyunce sunnet kiyafeti giydirip resim falan cektiricem zaten yeter
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Canım ben 5 aylıkken yaptırdım aşırı mızmız. Bir bebek aşıdan sonra bile çok çekiyorum o yüzden asi zamanlarini hiç sevmiyorum sürekli erteledim korkudan yoksa 1 aylıkken istiyorduk ama korktuğum gibi hiç olmadı ve sünneti çok rahat geçti 1 ay olucak sadece ilk çişini yaparken içini çekti surekli ben acısını unutsun diye uyuttum o gün 4 saatte bir calpol verdim uyandığında çocuk sanki sünnet olmamış gibiydi sok oldum ben ondan daha paniktim hiç sıkıntı olmadı ağlamadi bile ilk gün sadece yarimsaaat mizmizla di ve normalde uyumayan bebek o gün çok güzel uyudu :D zaman geçmeden daha zorlaşıyor çocuklar anlıyor çünkü bence fırsatın varken yaptir hazır evdesin 
0 oy
(660 puan) tarafından
Yaptir cnm ne kadar erken o kadar iyi hem bezli olan bebekler daha çabuk iyilesir 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 150 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal34 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 186 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Hayal34 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 447 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,750 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 33 göst.