0 oy
424 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Uzun oldu okuyan okumayan sağolsun eşimle kavga ettik hafta sonu yasağı oldu için herkes evde hafta içi kaynanamda dahil çalışıyorlar demiştim kaynimgil yan tarafta inşaat kırım işi yapiyorlar bizim evin Ora da yani oğlum durmuyor yürümeyi öğrendi hiç durmuyor bende yemek yapıyom onlara üç dört kişi oluyorlar kaynanam da hafta sonu hep temizlik le vakit geçiriyor dun yemeği ben yaptım o yapmamis ustalara da verdim bizde yedik kaynanam yedi Gitti bugün yapar dedim yemek eşim var diye ben makarna koyayım dedim gene kaynanam bişi yapmamış eşime git bak bişi yapmismi sor dedim yapmamis banyo tuvalet temizliyomus bende olan yemekleri verdim bulaşık yıkadım falan çay verdim azıcık kıyma vardı patlıcan vardı karnıyarık yapayım dedim kendimiz yicez verir sem bir iki tabaklik yemek veriyom geldi içeri girdi kıyma kavuruyorum dedim karni yarık yapcam bende çıkardım azicik bişey köfteli patates yapacaktım yapmayayim acaba birer tane duscekmi karnı yarık yanına patates de dilimle koy biber koy soğan böl at talimat veriyor çakallık yapıyor şimdi ben yarın mi yapsam kıymayı bilemedim falan diyor kayinbabam köfte yap onu yiyelim demiş benim yemeğide indirdim yedik akşam üstü oldu çocugu dusa katcaz eşim soba yakmaya çıktı suyu koy üstünde isinsin dedim su ırbıgını bulalamis nereye koydun diye aradı kaynanamda su burda kaynıyor bak bunu götur cocu sonra al dedi gittim gündüz süpürge yaptım evde benim sobanın küllük kısmı içte ordan is dökülmüş galiba süpürdüm gündüz eşim benim dik kuru süpurgem var onunla dökülen işi alayım derken makina ikiye mandalindan çıktı ayrıldı pislik döküldü içeri eşim makinayı çarptı bende neden elliyon makinayı süpürge yaptım dedim oda yalancı is var bak siyah siyah dedi evde düzen yok her yer her yerde dedi çocukla anca yapabiliyorum birde milletin işini yapıp yemek hazırlıyorum ben sonra orayi şüpurdu bida is döküldü küllük dolmuş açılmış alttan azıcık Benim gunhimida aldı ağlattı kolumu burktu hala acıyor ama ben doldum kemik suyu kaynatmis ocakta yarın ise gitcek orayı kim silcek tencere kim sürtüp yikicak gelin kahvaltı ortada kalsın toplamasan akşama beş dakika ni almaz neden yapma din valla bunaldim annem olsada ona sarılsam herşeyi unutsam

7 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Valla bacım cok uzun okumadim ama kesin haklisin
(1,077 puan) tarafından
Post sahıbı de gulduyse sorun yok. Ilgınc bır yer burası
(7,972 puan) tarafından
Art niyet arayam zavallilar:))))
Postun sahibine yazdim güldü ama art niyetciler baska iş peşinde neysee meltemcim devam etsinler
tarafından
Boşver in kizz aman ben kötü yorum yapanlara cevap bile vermiyom
(7,972 puan) tarafından
Ahh meltem senin kadar iyi degilim cnm
Sonradan muhalefet olanlara sinir oluyorum
tarafından
Ben polyanna:))))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Az yesinde hizmetçi tutsun kayınvaliden 

(1,210 puan) tarafından
Tutmuyor biz eskiden düzen yokken beş çocukla iş yaptık size noluyo diyo eş desen anacı olunca savunmuyo annen üzülmesin diye de bişey diyemiyosun buraya anlattım iyiki varsiniz içim doldu
0 oy
(1,900 puan) tarafından
Iyide kaynananın bütün işini neden sen yapıyorsun ki alıştırmışsın bence canım ondan kaynakli
(1,210 puan) tarafından
Bilmem sessiz sakinim ağzım var dilim yok böyle oldu keşke olmasaydı keske
(1,900 puan) tarafından
Işte bir şey demedigimiz için üste çıkıyorlar
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Okudum canım hepsini de dicek bı şey bulamadım yani esinbgormuyo mu ki akşama kadar kicin yere degmiyo
(1,210 puan) tarafından
Aynen ama anlamıyor akşama evde olmak ona oturmak geliyor dik şüpurgemin sapı koptu silikon la yapıştırıp koydum kenara kurusun diye evi büyük sulu makina ile şüpurdum sobanin oldu yere kullukten is dökülmüş guhimi aldı şüpurdum dedin yer burami dedi yalancı dedi kuru makinayı aldı geldi oda elindeyken ikiye ayrıldı oldu gibi içindeki döküldü kızdı çarptı silikonla yapistirdim yer bir altından kırıldı ama günahımı aldı küllük dolmus gene döküldü demin
0 oy
(12,877 puan) tarafından

Hepsini okudum 

Böylesine kayınvaliden hobi olacaksın 
Ara ara söyle şunu yaptım bunu yaptım ustalara yemek de yaptım evi supurfummvs gibi 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Eşin madem yaptıklarını görmüyor bundan sonra yapma bakalım

0 oy
tarafından
Canm burda kaynanandan cok eşinde suç var seni düşünse annesinde söyler çok istiyorsa biriylerine yemk yaptırır 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 933 göst.
7 Kasım 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 836 göst.
15 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 229 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde 23Zeynep23 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 598 göst.