0 oy
283 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Ankarada 300 bine 2 katlı ev alınır mı sizce?

17 Cevaplar

0 oy
(393 puan) tarafından
Alinir          
tarafından
Inşallah canım ya müstakil soyle 2 katlı hayırlısı bakalım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yook cnm ya zoor bir ev olmuş 250 Cook yüksek ama yinede araştır derim muhakkak vardır 
tarafından
Mustakil kardeşimle bir oturcagimiz altlı üstlü araştırıyoruz bakalım hayırlısı canım
0 oy
(2,350 puan) tarafından
O fiyata ev varsa Ankara'ya tasiniyorum
tarafından
Coooookkk
tarafından
Taşın canım iki degilsede 1 kat kesin var hemde çok fazla
0 oy
(780 puan) tarafından
Ankaranin neresinden almayı düşünüyorsunuz 
tarafından
Yenimahalle yakacık tarafı canim
(780 puan) tarafından
O tarafları bilmiyorum sincanda  bile evler çok pahalı yeniler 500den başlıyor  eskilerde yılına göre 250. 300 bin arası ben yenikentte gecen yil aldım 220bine şimdi 300 bin oldu sincanda 20 yıl olmuş bina yapılalı ordaki evimiz şuan 250 bin yani çok pahalı evler yenikentte biraz daha uygun ama
tarafından
Uçmuş desene bende bu şehirde yeniyim pek bilmiyorum size sormak istedim:((
0 oy
(40 puan) tarafından
300 bine ev mi varmş bende merak ettm yorumları okuym
tarafından
Nasıl ya siz nerde oturuyorsunuz ki
(40 puan) tarafından
İzmirde burda 600.000 den başlıo nerdeyse. Hele depremden sonra iyice abarttılar insan işi deil yani fiyatlar. Fareli eve 1.500 kira istiolar canını alıcaklar insanlarn artk
tarafından
Anladım canim fırsatçılar hep var Allah onları ıslah etsin. Biz müstakil düşünüyoruz kardeşimle bir altlı üstlü oturmak istiyoruz insallah ama böyle gelişmemiş bi yer olsa hani yeni yeni marketlerin felan açıldığı yerler oluyor ya belki daha uygun gelir
(40 puan) tarafından
Denk gelir ya niyet edip bi yola çknca insan mutlaka istedği denk gelio hayırlısı olsun herkes aynı deil çok düzgn insanlarda var inşallah bulursnz ki 300 binde az deil bulursunz yani
tarafından
Inşallah canim ya teşekkür ederim iyi döleklerin icin.
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Bölgeden bölgeye değişiyor cnm nereden alacağına bağlı 250 bine bile alınır 
tarafından
Yakacık tarafı canım daha gelişmemiş market felan yok daha acaba daha mi ucuz olur diye düşünüyoruz
(3,750 puan) tarafından
Ankaraya pek bilmiyorm bn şuan şentepe de oturuyorm cnm gelişmiş yerlere de bakabilirsin uygun fiyatlı evler çok
tarafından
Bilmiyorum canım bazi arkadaslar.cok şaşırmış 300 bine ev mi var diye ama Bende anlamadim 300 bin az para değil hem daire degil müstakil niyetimiz ama bakalım hayırlısı
tarafından
Hiranur bende sentepedeyim neresiiii merak ettim. Ben merkez camiye yakinim
(3,750 puan) tarafından
Yükseltepe tarafındayım
0 oy
tarafından
Çok zor canım. Birde 2 katlı :D
Tabi bölgesi mamak olsa belki olabilir o taraflar biraz uygun sincan tarafı. Ama yenimahalle ve yakacık demişsin sanmıyorum. Bulsan bile masrafı çok olur .
tarafından
Anladım canim yakacik tarafı daha gelişmemiş yerler var market hastane olmayan müstakil niyetimiz belki olur dedik kısmet bakalım nasipte varsa
tarafından
İnşallah bulursunuz canım ❤️☺️
tarafından
Sağol canım inşallah❤
0 oy
tarafından
Yerine bağlı canım
tarafından
Bakalım canım hayırlısı olsun
0 oy
(184 puan) tarafından
Malesf canım tek daire fiyatı okadr iki katlı alamzsin
tarafından
Hayırlısı olsun canim ya
0 oy
(183 puan) tarafından
Valla ankara altindagdayim canim karsi bina satilikmis girisn bir ustu 3 +1 mis  esim bugun geldi ne kadarmis dedi biliyomusun yok dedim 280 milyar iatiyormus adam dedim kafayi yemis bu insanlar ne satiyon mubarek millette sanacak altinda avm var:))( zor yani kardesim ama insallah allah gonlune gore versin 
tarafından
Sahibinden de bi kaç tane gordum canim Bakalım nasıl olcak dedigin gibi her şey ateş pahası:((
0 oy
tarafından
Akyurta bile 250 lira sifir binalar 2 katli arastirmak lazim 
tarafından
Bakalım canım ya hayırlısı olsun:((
0 oy
tarafından
Karmanda alınır valla 
tarafından
Keşke hayırlısıyla alabilsek canim ya en kötü Gaziantep'e tasinicaz:/
0 oy
(158 puan) tarafından
Canım bence zor bizde İstanbul'dan bakiyoruz daire 500 bin 
tarafından
Tek bir daire mi 500 bin:/Ben çok cağ dışı kalmışım sanirim:((
(158 puan) tarafından
Evet canım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Nerden dusunuyosun canm müstakil imkanı yok o fiyata
tarafından
Yakacık tarafında bizim arkadaşlar oturuyor geçen sene mi ne canım 150 bine ev almışlardı daha yeni yerleşim oluyor dağ basi diye orayı düşünmüştüm ama sanirim sadece hayal olarak kalacak:/
(1,908 puan) tarafından
Hmm olabilir orası rabbim gönlüne göre versin insallh
tarafından
Amin canım sagolasin
0 oy
tarafından

Im kan sız 

Eğer ki dökük olsun ici dışı mühim değil dersen belki tokilere bak kuzey ankara falan
0 oy
tarafından
Yok cnm 2 oda 1 salon alınır biz 1 sene önce ev aldık 270 e ahimesuttan işmdi oldu 450 
(215 puan) tarafından
Bende etimesguttayım alsancak askeriyenin karşısında. Valla kiralar bile ateş pahası 1000liraya oturuyorum
0 oy
tarafından
Şöyle olur inşaattır 1 katı yapılıdır 1 katı da sıvasız olur öyle evler satılabilirmiş
tarafından
Sağol canım öyle olmaz bakalım Hak 'tan hayırlısı olsun

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
20 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Elifylmz0660 (1,195 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 197 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 1Nurr (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Hilaltmz (72 puan) tarafından soruldu

380,102 soru

11,378,954 cevap

34,864 kullanıcı

...