0 oy
369 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Napiyorusnuz bakım annisler ve annis adayları bir kaç asaatir yoktum özledim valla burayı burdaki sohbetleri oğlumdan teli zor aldım anca uyuttum sizler ne yapıyorsunuz gecelikler giyildi mi:D

16 Cevaplar

+2 oy
(5,314 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Şimdi uyudı namaz kılcam bugece baya gecikti namaz
(119,651 puan) tarafından
Banada dua edermisin
(5,314 puan) tarafından
Edeyim kuxum özel dua mı istiyorsun genelde buradaki annelere ederim hep
tarafından
Allah kabul etsin canım
tarafından
Sevda noldu kız ne derdin var
(5,314 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Valla henüz bebeğim yok ama bebeği aratmayan bir kocam var şok şükür kendisinin köpekli panduflarini benim kedili panduflarimla kavga ettiriyordu az önce :D
tarafından
İşte ayağımıza giydimiz figürlü ev ayakkabıları varya onun ki köpek benimki kedi almış eline köpek olanı kedi olanla dövüstürüyo. Napican işte 32 yaşında bir bebek kendisi :D
tarafından
Ay ne güzel işte canın sıkılmaz kız bebiş gelmeden alıştırma yapıyor enişte;)
tarafından
Öyle tabi çok şükür :) inşallah bir bebiş banada nasip olur 3 aydır istiyoruz ama bir şey yok henüz
tarafından
Rabbim hayırlısıyla zamanında kucağını doldursun ins canim ben seni hamiş sandım
tarafından
Yok değilim kuzum 1.5 sene yeni oldu işte evliliğim 1 sene korunduk şimdi şu 3 aydır falan yavaş yavaş istiyoruz . Amin Allah en uygun zamanda nasip etsin isteyen herkese banada :)
0 oy
tarafından
Benimle çamaşır katlıyor  :)
tarafından
Benimki cümle kurmadi daha yaa kelime çok söylüyor ama bilmiyorum konuşmasını çok istiyorum ne yapmam lazım bilmiyorum üzülüyor um
tarafından
Üzülme. Önceliğin onunla konuşmak olsun. Benim kız da karıştırarak konuşuyordu. Hem Türkçe hem kürtçe duyuyor kafası karışıyor vs diye üzülüyordum. Bir açıldı tam açıldı. Meğer ben onunla konuşurken hafızasına kaydetmiş. Aniden patır patır dökülüyor. Bazen oyuncaklarıyla oynarken falan dinliyorum çok önceden konuştuğum şeyleri şimdi döküyor dışarıya. Sen onunla konuş. Uzun uzun anlat ondan da bişeyler anlatmasını iste. Babası kızıma ilk günden beri çok hikaye tarzı anlatır. Kızım da şimdi bize anlatıyor. Kendini üzmeni gerektiren bişey yok. Sadece konuş. Mutlaka karşılığını alırsın Allahın izniyle.
tarafından
İnşallah canım konuşacağı günü dört gözle bekliyorum bende konuşması için birşeyler soruyorum söylüyorum susuyor ihh falan diyor birde istediği bir şeyi olunca ağlar gibi yapıyor yada elimden tutuo beni götürüyor yani ben anlıyorum o şekilde kolayına geliyor sanırım konuşmaya gerek duymuyor belkide öyledir bilmiyorum diğer türlü de denedim konusmasi için ısrar etsem psikolojisi bozulur ters etki yapar diye üstüne de gitmiyorum bakalım hayırlısıyla konuşur ins şuan ki en büyük dileğim bu yani
tarafından
Konuşmasını iste ondan. Zorlama ama anlamıyorum annecim ne istediğini söyler misin gibi şeyler söyle.  Götürmeye çalıştığında şuan kalkamam ne istediğini söyler misin falan mesela. Belki faydası olur. Bazen kızım ağzını dolandırır anlamıyorum ne istediğini konuşur musun diyorum o zaman söylüyor
tarafından
Denicem canım gene bakalım bir ara denedim inatla söylemiyor agliyor elimi bırakmıyor falan inşallah duzelir
0 oy
(53 puan) tarafından
Ay nerdee 11 buçuk ta uyandı hâlâ ayakta benimki
tarafından
AA niyeki erken mi uyudu
(53 puan) tarafından
Evet canım 9 buçuk da uyuttum 11 buçuk ta kalktı 8 ay 1 haftalık yorumu beraber yazıyoruz:D örülüyor üstüme çıkıyor:D
tarafından
Tel hastasi sımdiki bebisler anam kız niye erken uyuttum bende geçen gece erken uyuttum o gece işkence gibi geçti vala
(53 puan) tarafından
Ay benim bebişe bakma şimdi de uykusu geldi sallıyorum valla
0 oy
Kuzey uyumak uzere
tarafından
Uyusunda büyüsün nenni;)
Uyumadi
tarafından
Uyur kız pes etme
0 oy
tarafından
Yok karşılıklı bakisiyoz halen :)
tarafından
Uyumaya niyeti yok anlasilan
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Uyumuyor ya diş çıkardı Bi tane digeri yolda herhalde zorluyor:) 
tarafından
Kıyamam ya canı yamiyor demekki
(3,078 puan) tarafından
Aynn kuzum ya 3 gecedir uyku haram oldu ikimizi de şimdi biraz krem sürdüm inşallah uyur
tarafından
İnşallah canim bizim içinde onlar içinde zor valla Rabbim yardımcımız olsun
(3,078 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(758 puan) tarafından
Kızım sütü içti ama uyumadı ben de odama geldim kendi başıma uyutmaya alıştırıyorum 
tarafından
Uyku eğitimimi veriyorsun kaç aylik
(758 puan) tarafından
Evett 13 aylık
0 oy
(5,373 puan) tarafından
Şükür emdi üstüne bide yeni taktığım bezi doldurdu cadı en sonunda rahatladı uyudu:) 
tarafından
Massallah sabaha kadar deliksiz uyur ins.;)
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Sallıyorum bakalım inşallah uyuyacak :) 
tarafından
İnşallah uyur bende yeni uyuttm;)
0 oy
(2,930 puan) tarafından

Uyumadı hala uyusa ne olucak gece 162638393 kere uyanıyor:D

tarafından
Kaç aylık minnos
(2,930 puan) tarafından
8 aylık oldu
tarafından
Büyüyünce düzene giriyor azz kaldı sık dişini kiz:)
(2,930 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum:) hiç sevmiyor uykuyu daha da kötüye gidiyor:)bitane daha büyüttüm boyle değildi
tarafından
Benimki öyle oldu eskisine göre düzeldi canım
0 oy
(12,500 puan) tarafından
Biri uyudu diğeri ayağımda mutfak şuan savaş alanı tembelliğim üstümde bugün 
tarafından
Bu saatten sonra bırak kız yarın yaprsin dinlen bebisler kaç aylik
(12,500 puan) tarafından
Biri 4.5 yaşında diğeri 1 yaşında valla bırakamam kız ölür mölürüm arkamdan ne pis karıymış demesinler:)
tarafından
İki çocuklu halinle diyen desin kız boşver bebislerim zamanlaması guzel olmuş ;)
0 oy
(313 puan) tarafından
Valla benim ki 9 da uyudu hala uyanmadı şükür uyanınca da emer tekrar dalar 
tarafından
MAssllah kuzuya kaç aylık ben o saatte uyutamiyorum ya sürekli uyanıyor geç uyumaya alismis
(313 puan) tarafından
14 aylık canım dogdugundan beri herseyini saatle yaparım yemeği uykusu banyosu hep aynı saat de
tarafından
Ne güzel yapmışsın canim keşke bende öyle yapsaydım dicekde benim çocuk biraz değişik olduğu için yapamadım;)
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Çorba içiyor sonra uyucak inşallah :)
tarafından
Afiyet bal şeker olsun minnosa;)
(2,443 puan) tarafından
Sağol canım :)
0 oy
tarafından
Yok daha niyeti yok ben sallamamakta oda uyumamakta direniyor üçbuçuk aylik hiç sallamadım uykusunun gelmesini bekliyorum ikimizde inat ediyoruz:((
tarafından
Öyle alışır inşallah hiç sallamadin mi dogdugundan beri
tarafından
Yok hiç sallamadım canim bazen düşünüyorum sallasam mi  diye
tarafından
Ya 3 ay olmuş hala alismamai garip canım birde düzeni bozma sakin uyku yemek herşeyin belli saati olsun ben yapmadım senn yap bari gazlı bir bebiş mi
tarafından
Yok çok şükür gazlı değil saat onbucukta uyandı oyuzden uyumuyor normalde onikiye kadar uyumazdi
tarafından
Gazlı değilse böyle devam et canim
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Benimki kız biraz önce uyudu
tarafından
Massallah gececi herhal
(3,167 puan) tarafından
Dış çıkartıyoruz teyzesi ondan huysuz bu aralar
tarafından
Kıyamam yaa canı acıyor demekki ins hemencecik ağrısı acısız çıkartır gülüm
(3,167 puan) tarafından
İnşallah cnm  dış oldumu zor oluyor biraz hep uyanıyorlar huysuzluk ateş ishal allah tüm annelerin yardımcısı olsun inşallah
tarafından
Amin kuzum çokca amin analık zor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 266 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zelihaanne (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 243 göst.
28 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,372 puan) tarafından soruldu
+3 oy
29 cevap 554 göst.
11 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
12 cevap 336 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu

382,065 soru

11,438,642 cevap

35,007 kullanıcı

...