0 oy
207 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (41 puan) tarafından

Herkese hayırlı geceler kızlar..:sleeping:

Uzun bir aradan sonra tekrar geldim.:angel:

Bilenler bilir bi aşılama yapmıştım ve sonrası düşük olmuştu. Daha sonra ilaç tedavisi yapıyordum şimdi ise 2 aydır klomen kullanıyorum ve adetlerimi düzene koydu diyebilirim bende bu ay incir kürü yapıyorum. Acaba bu inciri yapıp bi faydasını gören var mı son 1 haftam kaldı bitmesine daha sonra adet görecem inşallah görmem bebek sahibi olabilirim. 

Yanı demem o ki incir suyu içip faydasını görenler var mı :ermm:

Çok uzattım hakkınızı helal edin..<3

6 Cevaplar

0 oy
(4,994 puan) tarafından
Bilgim yok post üstte çıksın
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
İncir kürü adeti düzene sokuyor diye biliyorum 
(41 puan) tarafından
Inşallah artık nasipte ne varsa çünkü polikistik hastasiyim ona da şükür der otururum :))
(12,486 puan) tarafından
Allah tez zamanda nasıp etsin inşallah
(41 puan) tarafından
Inşallah canım hayırlısı olsun isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin rabbim :)
0 oy
(969 puan) tarafından
İnciri duymuştum canım bir kaç kişiden ama özellikle şu tanıdığım yedide hamile kaldı diyemem vesile olur inşallah rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın
(41 puan) tarafından
Inşallah canım isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin. Inşallah benim de vesilem olur diyelim :))
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Sorun ne canm neden olmuyo
(41 puan) tarafından
Polikistik over hastasiyim adet düzensizliği var o yüzden canım
(1,908 puan) tarafından
Anladım canm rabbim gönlüne göre versin
0 oy
tarafından
Sadece incir değil canım o incir havuç kuru olucak ben faydasını gördüm yumurtalıkları çalıştırdığını düşünüyorum. Ama tabi yumurtayı aşırı artırma durumu olmaması için önce doktora sordum kullandim 20 gün
(41 puan) tarafından
Ya ben havuç başta kullanamamistim karantinaya denk geldiği için daha sonra da almadım acaba bi sıkıntı olur mu
tarafından
Tek başınada ise yarar belki canım
(41 puan) tarafından
Inşallah canım
0 oy
(94 puan) tarafından
Ben de adetlerim çok düzensiz di bir süre klomen kullandım adetlerim düzene girdi ama hamile yine kalamadım en son aşılamaya gidecektim artık bir emekli ev ebesi ile tanıştım o bana bu küçükken kullandığımız B12 vitaminleri var ya böyle ponibona benzeyenler onlardan verdi Bir de estrioldiye vajinal bir krem verdi onu vajinama sıkılıyordum Rahmi genişletiyor olmuş yani spermlerin gidiş hızını arttırıyor MuşBizim de işimiz de bir problemimiz yok da hani sizinki nedir bilmiyorum ama yardımcı olmak adına söylüyorum ve bana üç gün üst üste normal köy sütüne 5 kiloluk Ocaklı satıyordum tencerede kovaya koyarım üstüne oturuyordum hani rahmime buharı gitsin diye rahmimde Bir enfeksiyon falan yoktu ama onu yaptıktan sonra bayağı akıntım oldu yani Yok zannettiğim enfeksiyon aktı bunu tam ovulasyon günüme denk getirip yapmıştım peşine de bu süt olan yaptıktan sonra hemen ilişkiye girdim hani rahim sıcakken altıma da yastıkları koydum kalkmadı uzun süre neredeyse sabaha kadar bir fikir olur diye söylüyorum hani Allah'ım o gün verecekmiş bu da sebep oldu ama
(41 puan) tarafından
Canım sıkıntı sadece bende polikistik over hastasiyim bu süt kürünü hiç duymamıştım ama soğan ile aynı sekil de olduğunu duymuştum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 127 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Yarn1238 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde ZeyyneppM (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
26 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 158 göst.