0 oy
647 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından

image

ahaha çok iyi ya

17 Cevaplar

+5 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok saçma sapan bir yazı hiç gülmedim valla cocuguna nereye sıçacağını öğretememişse onun sorunu. 
(5,721 puan) tarafından
Katılıyorum dostum
(1,755 puan) tarafından
Artıladım çok haklısın ne öğretirsen onu yapar çocuk. Evet 2 çocuk zor ama arkadaş oluyorlar onlar açısından iyi tek çocuğa yetişmek inanın daha zor arkadaşı sizsiniz heran
(5,721 puan) tarafından
Benim çocuklarım ikiz cooook zor ama bir o kadar da sukredici hamd olsun
(25,224 puan) tarafından
İşte boş insanlar böyle oturup ne yazsam da saçmalasam diye düşünüyo
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ay Allahım ağzımdakini püskirüyodum resmen  :D Allah iyiliğini versin bacım ya 

(135 puan) tarafından
Seninde cano seninde Allah iyiliğini versin :D
tarafından
İkinci çocuğu doğurmak üzereyim  :D bana da olur mu acep böyle şeyler   :D
0 oy
(2,749 puan) tarafından

Birlikte kuduruyorlar doğru valla :D

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Sabah Sabah hahahaha :D

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Allah im düşünen de vazgeçecek :D
0 oy
tarafından

Arada yaş farklı olmalı bencede çok güldüm ya :D

Bende bi beş altı yaş olsun istiyorum 

0 oy
(3,896 puan) tarafından
Birlikte çıldırdıkları oluyor tabiki ama oynadikları da coook.. hele bazen evde yok gibi daliyorlar oyuna... birbierleri olmadan sıkılıyorlar. Sabah kaldinca ilk birbirlerini arıyorlar. Vs vs... daha bir sürü  güzellik.. sen de onlara hayran hayran bakıyorsun ;)  
(3,896 puan) tarafından
Mesela ohlglum ablasını  yatırıp  gidiklar öper  sirtina biner. Ablasi da alma kızım  demem ragmen alıp  koridorda kosturur. Kovalamaca evde arabalarina binip yarış yapmaca... once ben gidecem babaya yarısı  oynamaca vs vssssss   ... ohhh missssss... ;) biraz fazla uyusun anne ben yunus emreyi kaldıracağım  sıkıldım  der ;)  o da ablasini arar mesela gece kalkinca ablasinin yatagina bakar abaaaa abaaaa der... ;) telsizden dinlerim ben de ;)
(2,852 puan) tarafından
Yaş farkı varmış ama benimki bir buçuk yaşında ikinciyi yapsam mı diye düşünüyorum :D
(3,896 puan) tarafından
1. Seni cok zorlamiyorsa 2 yaşına  yakin ya da 2 yasinda da tuvalet egitimini verebilirsen uykusu  cok sıkıntılı  değilse yapabilirsin bence...  ;D  ama rabbim kolaylığını  veriyor cidden. Sen stresli gergin kuralci bir anne olmaya çalışmadıkça bebeler de sakin oluyor bi o kadar düzenli  oluyor. Rahat geciyor yani genelde...
(2,852 puan) tarafından
İlki kaç aylıktı gebe kaldığında ? Bi çılgınlık yapasım var :D
(3,896 puan) tarafından
22 ayliktı canim ilki ikinciye hamile kaldığımda.  Dedigim gibi hazir hissediyorsan hic bekleme ;)
0 oy
(15,976 puan) tarafından
Benimkiler daha o asamaya gelmediler. Ancak beze yapıyorlar bende her saat başı bez degistiriyorum 
0 oy
(44,652 puan) tarafından

Ahahaha:D.           

0 oy
(48,671 puan) tarafından
☺️☺️ abimle ikiz gibi büyüdük hep beraberdik annemin ojw rujlarini dolaba gieip butun kıyafetlere sürmüştük
0 oy
tarafından

Çok doğru birlikde deliriyolar ahaaa işde sabahın köründe uyandı :ermm:

0 oy
(1,012 puan) tarafından
Ayyy yatıyorum yerleere gülmekten tövbe yarabbim
tarafından
Ahhahah bu yoruma güldüm :D
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Kediye köpeğe bile tuvalet eğitimi versen b.okunu saklar gömer. Boşuna dememişler eğitim ailede başlar okulda devam eder..
0 oy
(347 puan) tarafından

bence alakasız bir benzetme olmuş :ermm:

0 oy
(16,504 puan) tarafından
Aayyyy Allahım ')))

Kadın hangisini temızlicek şimdi :) 
0 oy
tarafından
Bi benmi komik bulmadım 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Yani değişik bir yazı olmuş çocuklarımın arasındaki yaş farkı çok az değil 6 yaş var Ve gerçekten çok yardımcı oluyor Bana her konuda Demek ki o çocuğun da annesi halıya büyük tuvaletini yapmayı öğretmiş

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 694 göst.
30 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 506 göst.
22 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 329 göst.
7 Eylül 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifmensev16 (103 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 1,788 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...