0 oy
848 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
15 gündür annemlerdeyim  eşimde benden uygunsuz resimler istiyor atar miydiniz?

25 Cevaplar

+2 oy
(2,479 puan) tarafından
Madem çok özlemiş gitsene evine. Ne kadar saçma muhabbetler. Bunu buraya sorman ayrı bir saçmalık
tarafından
+++++++
(14,030 puan) tarafından
Aynen öyle eşler bu kadar uzun süre ayrı kalmamalı mecburi bir durum değilse tabi
(1,018 puan) tarafından
Aynen ya cok sacma ++++
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bunuda buraya sormak da ne bilim......... Eşin yani atsan nolacak atmasan nolacak yine aynı yataga giriyorsunuz?? 
tarafından
Herşey kayıt altında tutuluyor adam eşinden uygunsuz resim istemez zaten allah bilir ne için kullanacak bu kadınlar akıllanmaz valla geç kalma hemen at kıçtan baştan eşinde sende kafayı yemişsiniz kimseye böyle yorum yapmam ama hakettin sen
tarafından
Valla umrumda degil linçlerim.
Elma kurdu anlamadim banamı dedin?
tarafından
Posta cevap yazarken buraya düşmüş ekran kendi kendine kayıyor hayır sana yazmadım post sahibine yazdım
tarafından
Kiz hesabini sildirmis.sjsjsjsn ;)
tarafından
Neyin nesiydi Allah bilir burdaki bazı postlara inanasım gelmiyor zaten cevapta vermiyor
+1 oy
(763 puan) tarafından
Bunu buraya sorman normal bence milletn lafına bakma hep bı lincleme tavırları var benim kocam da gurbette benden istiyor bazen ama bn atma taraftarı değilim nedense
+1 oy
tarafından
Senin esin denge.siz daha oncede soyledim 
tarafından
Bu kıza cok cektiriyor üzülüyorum  ama post sahibi cevap vermiyor  genelde postlarina ona sinir oluyorum:)))
tarafından
Ahhaha gördüm evet vermiyor malesef yazık valla Rabbim yardımcısı olsun.
Bana resimini göstercen mi? :D
tarafından
Yok gostermiycem
tarafından
Tamam öyle olsun :((((
tarafından
Veriyorum kusura bakmayın bebegim biraz durmuyor geç bakıyorum mesajlara
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Resim isticegine yanina gelsin 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hayır atmamm.......
0 oy
(800 puan) tarafından
Gidip por..izlemeyip resim istemesi iyi bişey ama çok özlemişse alır seni zaten 15 gün kalmışsın evinize götürür
0 oy
(13,854 puan) tarafından
Atma sakin kız. Internet üzeri herşey başkalarinin eline geçebilir. Sonra üzulen taraf sen olursun.
0 oy
(747 puan) tarafından
Kesinlikle atma . Bu sekilde bircok haber cikti bosandiktan sonra esinin ciplak fotograflarini ifsa eden cok insan var. Ustelik o telefon başkasının eline de gecebilir biri de bakabilir veya calinabilir .
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Benim.esim telefonum da başımın açık olduğu fotoğraflari bile bulundurmamdan hoşlanmıyo ki haklı da telefon bu bozulur çalınır niye açık halimi başkası görsün bangir bangir televizyondakiler  her uygulama sizin galerinize girebiliyor diyo bana çok yanlış geliyo yine de eşin o bunları düşünmuyosa bilemem benim eşim bunları düşünerek asla açık halimle bile izin vermez foto çekmeme bide uygunsuz töbe yani 
(826 puan) tarafından
Benim eşimde telefonunda benim resmimi saklamaz. Bozulur ya kimse ister telefonumi bakar falan  hep siliyo fotoğtraflarımı.  Hamileyken karnımı çekiyordum hergün büyümesini görmek için her baktığında sil diyp teıefon bozulur falan ustada görürler diyo. Ama siıemiypruç bemde
(4,700 puan) tarafından
Haklılar ama götürdükleri telefoncuya ne kadar güvenebiliriz ki
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Çok mu uzak eviniz
0 oy
tarafından
Atmam cnm örnek Berk Oktay mesela esinden boşandı uygunsuz fotoları düştü medyaya.hayat bu ne olacağı belli olmaz.
tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
Atarım özlemiş demekki başkasına bakmaz ya boyle
0 oy
(128 puan) tarafından
Töbe daha neler duyacağız 
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah ay güldüm bir anda 15 gun nedir ki sanki 2 yıldır ayrımı. Atma tlf dan hersey olabilir resimlerin başkasının eline dahi geçebilir. Esinjn tlf nu bozuldu diyelim teknik servis görebilir herseyi 
tarafından
Evet diyorum anlamiyo
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Whatsapdan atma sonra meşhur olursunuz :D

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşime de güvensem atmam internette ne olacağını bilemem. Ki arkadaşlar da demiş bir Doğuş vakası bir Berk Oktay meselesi varken asla. 
(13,202 puan) tarafından
Doğuşun da hilal cebeci ile varya saksılı fotoğrafı baya oldu vardır 7-8 senesi
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Büyük konuşmak istemem ama kesinlikle atmam 
0 oy
tarafından
Ben atmazdim cnm ne bilim esimdem degil ama telefon beyninde kayitli kalmasindsn korkardim
0 oy
tarafından

Hayır atmazdım çok özlemiş ise evine git hasret giderin canım 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 525 göst.
17 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 222 göst.
0 oy
1 cevap 199 göst.
31 Mayıs 2022 Aile kategorisinde GIZEM YABANERI (1 puan) tarafından soruldu