0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (325 puan) tarafından
Meraba güzel anneler bebegim 4.5 aylık yanımda yatirmak istiyorum geceleri ama korkuyorum ya zarar verirsem diye etrafimdaki örnekleri görünce Rabbim kimseye evlat acısı göstermesin bizlerede yani boğulmasından elim kolum burnunu kapatirsa ne bilim ben dönersem falan aklıma bissürü şey geliyor kış oldugu için ben sıcacık yatagimdayken acaba o beşikte ısınıyormu diye düşünüyorum siz ne zaman yanınıza aldınız acaba

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Digudugundan beri ynmda yatiriyom cnm
(325 puan) tarafından
Benimki 34 haftalik doğdu iki kiyoydu minnacik asla cesaret edemezdim :))
-Reklam-
0 oy
(1,595 puan) tarafından
15 günlükten beri yanımda yatiyordu neredeyse 11 aylik olduk yavaş yavaş ayrı yatırmaya başladım 
(325 puan) tarafından
Zorlanmiyormusunuz yatak ayırırken
(1,595 puan) tarafından
Yatak odama yer yatağı yaptım orda yatiriyorum benim için zor oluyor gecede 7,8 defa kalktığımızda oluyor bazen hiç uyumuyor dis çıkarıyoruz çünkü,ama ayrı yatmaya alışması lazım. Büyük oğlumla 5 yaşına kadar beraber yattik odayı ayırmayı bırak yatakta yanından kalksam uyaniyordu ne kadar erken o kadar iyi ama onun kokusuyla uyumakda bi başka ;)
0 oy
tarafından
8 9 aylık Ken 
(325 puan) tarafından
O zman buyurler insan korkmaz bnmki 4 aylik biraz daha ayri yaticagiz :)
0 oy
(313 puan) tarafından
Canım küçük daha ya biraz daha sabır ne zaman ki bizimki onu uyurken rahatsız ettiğimizde topuguyla ağzımızın ortasına vurdu o zaman yani 9 aylık falandi 
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Şuan 14 aylık 

8 aylıktan beri yanımda yatıo 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Biz eşimle sadece sabahları alıyoruz canım ama 180 cm yatak 30 at santimde anca yatıyoruz ben eşim yokken alıyorum onda da öyle yatağın üçte ikisi bebeğe. Çok da alıştırmamak lazım yanlış yapıyoruz aslında. 
0 oy
tarafından
Tam olarak hatırlamıyorum ama bayağı küçükten beri yanımda yatırıyorum 
0 oy
tarafından
6. Ayından itibaren yanimda yatırdım 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben kesinlikle yanımda yatırmam. Sabah yanıma yatırırım ama uyumam. Cunku burda bırını de okuudm cok etkilendim. Çok orneklerıde var Allah korusun alma derim. Tehlikeli insan uyurken ne yaptıgını bılmıo donebılırısn elin kolun gelebilir basına iş cıkarm canım
0 oy
(680 puan) tarafından
Doğduğu günden beri yanımda şimdi 6 aylık oldu cok şükür bir sorun yaşadım ilk cocuğum 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Sabah eşim işe gidince alıyorum sadece yanıma gece bende yatıramam 9 aylık 

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 430 göst.
8 Mart 2022 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
26 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 405 göst.
15 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 424 göst.

381,172 soru

11,411,079 cevap

34,952 kullanıcı

...