0 oy
422 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (112 puan) tarafından
Napardniz kaynanam da kahkaha ile gülüyodu kimse bişey demiyodu ama ben izin vermedim onlar hasta degldir diyolar evden cikmiyo diyolar

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annesi dururken ne münasebet yani benim bebeğimi benden başkasi alıp Bi yere götüremez istisna durumlar dışında 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vermem ne işi carmis şu virüs ortamında. Çok istiyorsa kendi gitsin 
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Komşuya gösterip ne yapacakmis çok merajliysa komşu gelsin görsün ki gerekde yok zaten 
(112 puan) tarafından
Geldiler hepsi kucagina aldi sinirden catladim
(3,701 puan) tarafından
Bizde de öyle önüne gelen çocukları kucağa alıyor her istediklerini yapıyor ama babaanne dede diye seslenmiyor cefasını da biz çekiyoruz hasta olsa sanki  bakacaklar
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Ben kabul etmezdim ne demek ya bebeğe bir şey olsa ben bir şey yapmadim ki olur kimden bulaşır garantisi var mı? Belki komşulardan gelecek virüs kussede kavga etsede vermezdim
(3,739 puan) tarafından
Bu komşuların eşleri yok mu eşleri disari gidip gelmiyor muymus mesela
(112 puan) tarafından
Gelde laf anlat dun kaynami aramş denizi getrin burnumda tutuyo demis sanki annesi kaynanam
(3,739 puan) tarafından
Ben doğum yapmadım az kaldı kaynanam laftan anlamayan insandır çok fena uyardım eve sakin birilerini getirmeye kalkma sakinda çıkarıp sana getirmemi bekleme dedim sende tavrını koy kuzum
(112 puan) tarafından
Köyden geliyolar direkt bebegn basina gecyo el yikamadan
(3,739 puan) tarafından
Valla dediğim gibi uyaracaksin kuserlerse kussunler senin çocuğunun sağlığından daha mı önemli
0 oy
tarafından
Iyi yapmışsın verme çocuğu 
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Komşuya gösterecek bebek istiyorsa kendin dogur  bitane  onu göster derim   
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Ne münasebet be 

Ben yaninda olmadan bebegimi hic bir yere göndermem...
Cok merakliysa gendi gittin:happy:
0 oy
tarafından
Ne münasebet canım 
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Ne münasebet ben izin vermiosun kimse goturemez
0 oy
tarafından
Sakın müsaade etme canım keşke demekten iyidir onların alınması 
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Ben daha resimini bile gosermiorm ne götürmesi yaa hayatta olmsx
0 oy
tarafından
Git doğur dogurdugnu göster derim tabiki izin vermem ben dogm yaptm nnerdeyse bir ay oluck benm kendi komşularım gelmemiş evime kirkinin çıkmasını bekliyorlar 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ağzına ıslak odunla vururum 
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Ben hayatta izin vermem. Kaldı ki görümcem birak götürmeyi kucağına alanı görse benden çok o atlar napıyorsunuz diye sağolsun her konuda yanımdadir anlayışıdır. Hamileyim şimdiden düşünüyor kaynanama kendinize dikkat edin koruyun kollayin kız hamile virüs var bak her yere gitmeyin dikkat edin der. 
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Önce bi kızımı görüp sevmenin yollarını arasınlar Onlarda öyle bir *** yok :D Lena'dan yani benden tırsıyorlar önce bi çocuğumu sevebilsinler sevebilirlerse :D komşuya götürme şurda kalsın :D 
0 oy
tarafından
Gebertirim onu çok istoyosa kendi doğurup götürsün komşulara benim çocuğumun bensiz ne işi var izin vermem 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 757 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 669 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 853 göst.
3 Şubat 2021 Aile kategorisinde Aygün24 (1,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 848 göst.