0 oy
1,301 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar. Kaç gündür çok kötüyüz ailecek. Ablam 18 yıldır evli 2 tane kızı var 14  ve 11 yaşlarında. Ablam evlendiği günden beri eşinin ailesiyle hiç anlaşamaz onlar hep pislik der ama bizler hep dedik her ailede oluyor boş ver falan diye ama öyle bir olayla karşılaştık ki tüm aile ne yapacağımızı bilemedik. Ablam çocuklarla kaynanası gilde otururken ablamın küçük kızı kosa kosa gelmiş anne dedem bana şeyini gösterip gel kızım somur yala op falan dedi bende kaçtım demiş ablam duyar duymaz hemen gitmiş kayinbabasina saldırmış o adam çok içki içer o anda da sarhoşmus zaten evet öyle bisey yapmış küçücük kıza. Ablam hemen şikayet etti o pislik adamı. Karakola alındı. Bunu tüm aile duydu ve adamın kızları yani ablamın görümceleri geldi ablamı caydirmaya çalıştılar aslında herşeyi daga berbat ettiler ya aysecim ne var bunda babam bize de yaptı zamanında hep ama baba işte ne yapıcaksın gel şikayetini geri çek falan dediler ne pislik insanlarmış gerçekten baba bunu yapıyor kızları da seneler geçmiş ama kabul ediyorlar. Ablam hiç biriyle görüşmüyor eşinden de ayrılıyor dilekçe verdi perşembe günü mahkeme var. Çünkü kocası da ablama baskı yapıyor şikayetini geri çek diye kızını değil babasını savunuyor. Ablam herkesi karşısına aldı eşimden ayrılıyor evinden ayrılıyor çocukların piskolojisi bozuk piskologa götürüyor çok zor durumda. Ama herkese soruyoruz o adam ceza almaz diyorlar. Bu konuda bilgisi olan var mi o adam ceza alır mi? Kendi torununu tacizden... 

67 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Kim ne ceza almış ki o şerwefsiz alsın. Adalet mi var? 

image

tarafından
Haber kanalları kanıt istiyor canm
(7,791 puan) tarafından
Gerçi doğru hepsi kanıt ister ya ablanın eşi de değişik o şahitlik yapsa belki bı ihtimal
tarafından
Yapmıyor işte. Kızımın hayal gücü de olabilir bu diyor.
(7,791 puan) tarafından
iyi de gorumcesi bize de yaptj demis ablan ses kaydı falan alamaz mi gotumcesiyle bunları konusup dicem o da suçmus sanırım ya 11 yaş az mı öyle bı hayal gücü mü olurr
tarafından
Aldı zaten ses kaydı ama sucmus
-Reklam-
+4 oy
(7,118 puan) tarafından
Allah belasını versin hepsinin de. Nasıl bir aile ki bu durumu normal gorebiliyorlar. Almaz diyen kim merak ettim.
tarafından
Avukatta diyor çevredeki benzer olayı yaşayanlarda diyor
(3,823 puan) tarafından
Canım maalesef ceza verilmiyor keske verilse ama ceza oranı düşük olduğu için tutuksuz yargılanıyor genelde ama keşke ceza verilse
tarafından
düzenlendi
14 yıl Kendi öz kızına tecavüz Edip. Kendi kızından 6 tane çocuk kazanıp aldıran adamı bile denetimli serbestlik verilecekmis. Adelet yok var deniyor ama yok
tarafından
Bencede yok malesef.
+1 oy
tarafından
İnanamıyorum ya Allah'ım sen koru☹️ asla geri almasin şikayetini ne demek bize de yapıyordu ya inşallah ceza alır pislik herif 
tarafından
Bizde çok şaşırdık zaten ailemiz büyük bir trâvma yaşadı
+1 oy
(980 puan) tarafından
Allah'ım sen Koru kanım dondu okurken
tarafından
Dedelere bile guvenemiyceksek ne yapıcaz bilemiyorum
(980 puan) tarafından
Evlerden ırak olsun öyle dedeler. Çok şükür o yönden şanslıyım. Rabb'im iyi insanlarla karşılaştırsın.
tarafından
Amin canm amin
+1 oy
(883 puan) tarafından
******** baba oyle babaya gel sen benimkini somut diyecegine karısını ve kizinimi karşısına aliyo şerefsizle kızlarına gelince hayirdiir. Adam onlardan bıkmış heralde torununa geleceğine onlarla devam rtseymis madem normal karşılıyorlar adilerr ablan fazlasını yapsın eksiğini yapmasin  gerekirse mugeye çıksın rezil rüsva. Etsin o adileri  çok üzüldüm çok o annenin çocukların piskolojisini düşünemiyorum Allah yar ve yardimcilar. Olsun inşallah :(
tarafından
Amin canm. Inan avlam stresten maf olmuş yüzünde gözünde hep yaralar çıkmış
(883 puan) tarafından
İnanmazmiyim canım ben okurken kanım dondu Allah'ım sen o kadına sabır ver
0 oy
(6,820 puan) tarafından
Adi serefsizz ******** ksb ama kizlarida tamm bir o....ymus yani
tarafından
4 tane kızı var işte hepsine yapmış
(6,820 puan) tarafından
Ee tamm istee kizlari nasil ki babalari onlara bunu yapiyorken sessiz kalmislar
tarafından
Hepsi de aynı inan. Hani içlerinde biri bile düşüncesi farklı olmaz mi olmamış malesef
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yemin ederim kanım dondu nasıl bir aile bu eşi ne biçim eş bu ne ya o çocukların piskolojisi aman Allahım 
tarafından
18 yıllık evlilik bitiyor işte. Ablam için çok zor tek başına savaşıyor
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım, Allah ne veririse hayırlısını versin
tarafından
Amin canm sağol evlerden irak olsun
0 oy
tarafından
Benim midem bulandı yaaa iğrenç bir şey yaa Allah ıslah etsin nasıl bir dünyada yaşıyoruz yaa Allahım sen yardımcımız ol
tarafından
Ya o adamı hepimiz biliyoruz gerçekten pislik birisi ama kendi torununa torunu bırak kızlarına bile bunu yapacağı aklımıza gelmezdi
0 oy
tarafından
Tuylerim diken diken oldu. Allah o adamin yaninda duran herkesin cezasını versin
tarafından
Amin inşallah... tek duanız ceza alması
0 oy
tarafından
Ayy pislik ya nasil der boyle biseyi torununa gorumceler de mal midir nedir bize de yapiyodu ne demek nasil basite indirgeyebilirler boyle biseyi gercekten dunyanin civisi cikmis bunlar da ornekleri. Ablan o pislik aileden bi an once kurtulsun kocasi da yaninda olmuyosa o da defolsun gitsin ama ceza alacagini ben de sanmiyorum 
tarafından
Ablam da o yüzden çabalıyor ama çok zor inan. Tüm sile yerle bir oldu
0 oy
(13,666 puan) tarafından
Orsp ccgu diye bunlara deniliyo işte bunlara..!!!!!

Hatice inanır mısın 2 gün önce aklıma geldin acaba nerelerde diye düşündüm.

Sok oldum suan
tarafından
Inan bu olaylardan başımı kaldıramıyorum mervecim. Doğum yaptım kırkım cıktı ama hiç sevinemedim olanlardan dolayı mutlu değilim hiç huzurumuz yok
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Ayyy icm urperdi yaa
tarafından
Rabbim korusun pis insanlarsan
(1,475 puan) tarafından
Aynen hani derler ya sarhosun mektubu okunmaz diye ayılınca hatrlamiyom der
0 oy
tarafından
******** adi köpek ******** inşallah şeyini keserler onun pislik herif peşini bırakmasn ablan şikayetini geri de çekmesin asla hatta kızlarının söylediği lafları da karakol da ifade versin çocukken kendi kızlarını da taciz ediyormuş diye 
tarafından
Zaten hep dedi ablam ama kızları yalanlamış o zaten bizim aileyi sevmezdi iftira atıyor babama demişler. Yigenimin ifadesi alındı ama küçük çocuk inanmazlar dediler hep öyle de öldü karakola aldılar ikinci günü ikindin bıraktılar
tarafından
Mahkemeye versin ablan ******** ya peşini bırakmasın
tarafından
Bırakmıyor zaten elinde delil var kızı anlatırken ses kaydı var ama avukat biz bunu mahkemeye sunarsak suçlu oluruz özel hayatin gizliliği diye bisey var demiş yani iki ucu boklu deynek
tarafından
Evet ses kaydı almak suç
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Okurken deliye döndüm yeminle ya Allah ın cezası pislikkk bide ne var bunda gbi konuşuyolar gerzekalııı beyinsizler ablana helal olsun herkesi karşısına almış. Ay yavrum bi ömğr unutamayacağı travma yaşamış resmen çok kötü oldjm şuan
tarafından
Ablam için çok zor. Çocuklar da babalarına çok düşkünler. Tabi olayların detaylarinida bilmiyorlar ablam ayrilicam dediği zaman çocuklar hayır anne diye. Mahkeme var ayrilicak avlam büyük kızının sınavı geçince söyleyecekler.
0 oy
tarafından
Allah belasink versin boyle insanlarin insallah görümcem katip buna benzer bir olay anlatmıştı canim bildiğim kadarıyla aliyorlar iceriye 
tarafından
Inşallah alırlar ama geri bıraktılar
0 oy
(1,522 puan) tarafından
Yuh diye diye okudum o gorumceler nasil bi pislik gerci oyle serefsizin oyle bebesi olmasi normal ,sakin almasin sikayetini elinden gelenin fazlasini yapsin gerci boyle olaylarda cezalar caydirici olsa kimse cesaret edemez ama ne deyim ki .... enistende adam olsa zaten oyle biseyi yaptrdigina pisman eder pislik herifi , ablan kurtulsun o aileden bunu yapan o cocuga Allah korusun her bir halti yapar 
tarafından
Öyle vallaha eniştemin de pisliklikleroni duyduk bu süreçte. Allah belasını versin hepsinin
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Ablan en doğrusunu yapıyor bende olsam herseye karşı cocuklarim için varım bu dünyada ******** kocası senin kızın ya küçük çocuğuna sahip çıkmak yerine babasını mi savunuyor hiç eyvallah etmesin adam neden ceza alamıyor mus sarhoşluk hastalık mı değil bilerek içiyor arkasında dursun içeri qttirsin şerefsizi dışarıda durması hata zaten oldu icsin icsin ortalığa saldırsın sonra yok ne var ki sarhoştu
tarafından
Eniştemin ifadesinde böyle bir olay oldu ama görmedim babamda yapmaz falan demiş o yüzden çıkmış o pislik
0 oy
(233 puan) tarafından
Tuylerim diken diken oldu . Allah hepsinin belasını versin...!!!!
tarafından
Amin inşallah canm
0 oy
(3,750 puan) tarafından
O adamın o gösterdiği yeri kesip atacaksın ayy sinir oldum ya 
tarafından
2 tane abim var. Eğer adalet yerini bulmazsa onu yapıcaklar.
(728 puan) tarafından
Ayy o pislikler için hiç bişey yapmayın sizden uzak cehenneme yakın olsunlar ayrılsın kurtulsun
tarafından
Şikayetin sonucu belli olsun ablam ayrılıyor zaten perşembe günü mahkeme var
(3,750 puan) tarafından
Olan abilerine olacak ozaman cnm o adamı insan yerine koyup abilerine ceza verirler Allaha havale edin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 69 göst.
8 Mart 2024 Diğer kategorisinde Serap12v (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 605 göst.
13 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (301 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 381 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Yrdsn (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 570 göst.
4 Şubat 2024 Aile kategorisinde 2 melek annesiii (243 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,009 cevap

34,817 kullanıcı

...