0 oy
2,974 göst.
Diğer kategorisinde (4,725 puan) tarafından
Ahşap anne yani beşiği kullandık bu zamana kadar ama kızım öyle bir dönüyor ki sangur sungur ses çıkıyor yandaki korumaliklari falan hep tutunurken koparttı kafasini vuruyor tahtaya. Anlayacağınız sevmedim. 1 yaşında şuanda yatağını değiştirmeye karar verdim ama park yataktan hiç anlamam, sallanma özelliği kullanışlı gibi gelmedi bana. Hangisini önerirsiniz

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Park beşik candır yaaa
(4,725 puan) tarafından
Hangisini onerirsin canım bı marka var mi
-Reklam-
0 oy
tarafından

image

kesinlikle park yatak tavsiye ediyorum bende nasip olursa bu beşiği almak istiyorum ilk oğlumda tahta yuvarlak sallanan beşik kullandım 7-8 aydan sonra zor sığdı sonra kuzenim park beşik verdi onu kullandık rahat, geniş şimdi ikinci oğlum yolda bu beşikten alıcam rahat 2-3 yaşına kadar yatar 

(4,725 puan) tarafından
Bende ahşaptan pişman oldum
(1,048 puan) tarafından
110 küçük değil mi kız
tarafından
Vallah canım daha büyüğünü almak isterim tabiki ama yatak odamda sadece bu ölçüye uygun yer var 2-3yaşına kadar yatarsa daha sonra abisinin odasına bir tane karyola alırım yatar :)
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Ayyy yavrum. Valla ahşap büyüyen beşik aldık ilk çocuğum da. 2 sene oldu Allah var hala içine kızımın yanına bende giriyorum bazen sallanıyoruz ama yok. 

Altı silinmiyor. Ağırlık desen gevur ölüsü gibi. Odadan odaya taşınma taşınmıyor komple parçalamak gerekiyor. 

2. Bebeğim de kesinlikle park beşik alıcam. 

Kesinlikle. 
(4,725 puan) tarafından
Anladım bizim altı boş ama dediğim sebeplerden sevmedim
0 oy
tarafından
Park beşik cnm üç tane çocuk yaptım ucundede park yatak aldım
(4,725 puan) tarafından
Peki kolay kapaniyormus falan ya bebek icindeyken riskli mi bu
tarafından
Yok cnm minderi cikarcan kenarları ascan ortadan ipi var cekcen öle çocuk işi değil yani rahat ya ben severek kullandım
(4,725 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim cnm ❤️❤️ hangisi hoşunuza gidecek bı bakın
0 oy
tarafından
Baby plus kullanıyorum çok memnunum 
(4,725 puan) tarafından
Bebek icindeyken kaoanma gibi ihtimal var mı kızım çok aşırı dönüyor çünkü
tarafından
Hayır canım öyle bişey olsa bizde kendi canımızı kızımızı yatırmayız bizim bebeğimiz de bize kıymetli. Zarar verecek hiç bişeyi almıyoruz. Güzel kurarsınız döşeği kademeli oluyor zaten 11 ay oldu kullanıyorum memnunum
(4,725 puan) tarafından
Tabi canım bende YouTube yorumlarda görünce tedirgin oldum. Teşekkür ederim ❤️
tarafından
Rica ederim...
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım benim oğlum 21 aylık. En baştan park yatak kullandık. Çok iyi güzel gittiğimiz yere götürdük vs. Ama benim oğlan da senin ki gibi fır dönüyor yatakta. Çok uyanmaya başladı. Yanıma alıyorum uyuyordu. Yatağa koyduğunda uyanıyordu. Biz  de abisinin yatağı var tek kişilik. Onu bizim yatağın yanına kurduk. Aynı seviyeyeye getirdik yatakları. Anlayacağım yatak odasında 3 kişilik bir yatağımız oldu. 
(4,725 puan) tarafından
Benim kızımda acayip dönüyor kafasını ahsaba vuruyor dönerken ona uyanıyor sürekli sizin markası neydi park yatağın. Peki bebek icindeyken kapanma gibi riskli bı ihtimal varmı o yataklarda çok hareketli çünkü
(140 puan) tarafından
Holmes markası. Çok kaliteli. Hiç böyle bir şey olmaz. Kilitleri var çünkü. Ama dönüyorsa rahat edemeyebilir
0 oy
(581 puan) tarafından
Benim kızımda çok dönüyor tutuyor ayağa kalkıyor park beşik kullanıyorum en azından filesi var kendini oraya yasladığında güvenli olduğunu biliyorum en azından çokta memnunum 
(4,725 puan) tarafından
Markası ne canım
(581 puan) tarafından
Maccon canım
(4,725 puan) tarafından
E bebekten mi aldın canım
(581 puan) tarafından
Yok canım annemlerin orada bir mağazadan almıştım ama kesinlikle kraft marka öneriyorum ablam onu aldı
0 oy
(13,780 puan) tarafından
Sallanma özelliği çok kısa süre kullanıliyor zaten canım. Hem alt katta yatmaya başlayinca sallanma aparatını mecburen çıkaracaksın. Park yatak kullanıyorum ve memnunum. Kraft gayet iyi. Ben annemlerin evinde kullanmak için ucuz bişey aldım ama keşke oraya da kraft alsaydim dedim. Benim kızim tırmanıyor nerdeyse kıracak. Evdeki taş gibi duruyor. 
(4,725 puan) tarafından
En alt kattayken sallanma kullanılmıyor mu bilmiyordum canım
(13,780 puan) tarafından
Bizimkinde kullanılmiyor. Ebebekten almıstık , alırken satici hicbirinde kullanılmiyor demişti ama 2 yil geçti üstünden belki yeni çıkanlarda vardır bilemiyorum.
0 oy
(1,472 puan) tarafından

image

aybısı oğlumun çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim hem geniş ister sallanma özelliğinde ister sallanmadan kullan dönencesi de çok güzel canım 
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Büyüyen beşik almaya ne dersiniz varsa imkan odasını da ayırın bu sene park yatak al seneye odasına geçir boşuna masraf bence
0 oy
tarafından
Ben gayet memnunum canım bayağı kullanışlı Civil imden almıştım kraft markası
0 oy
(616 puan) tarafından
12 ay sürekli kullandık ama oğluşum aşırı dağınık yatıyor yastıklardan filan aşıyor sıpa artık yer yatağında yatiyor şuan 21 aylık ama Eylül ayinca tayin olavagoz doğuya ozaman ona orada oda yapacağım ikeqdqn bir kaç model beğendim . Aslnda güzel ama bebise bağlı bnmki yatmak istemiyor 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,353 göst.
0 oy
5 cevap 1,326 göst.
12 Ekim 2018 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 398 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (658 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prensesiminannesi (658 puan) tarafından soruldu

377,876 soru

11,310,277 cevap

34,744 kullanıcı

...