0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (10,880 puan) tarafından
Şimdi soyle özetleyim. Kocamla dogum dan once konusmustuk benim annem 1 hafta, onun ablası 1 hafta kalacaktı. Acıkcası ikimizde birbirimizinkiler gelsin kalsın sevmiyoruz bu gerçek. Kocam konustum tamam dedi bende annemle konustum tamam dedi. Şimdi onun ablası hiç konusulmamamıs gibi dogum dan once geldi 10 günü de geçti kalması. 2 gün sonra annem gelecek. Hani dogum dan sonra 8 gün gecmiş oluyor ya onun sırası geliyor. Ama eşimin ablası hiç annem gelince gitmeye niyetli degil nerde yatarız ne yemek yaparız planı yapıyor. Simdi hayordır desem ablası trip yapacak kocamla da kucuck bebekle kanlı bıcaklı kavga edeceğiz. Birde 20 gün kalacağım ben burada dıyor. Kocam konusuysa bu ne hareket şimdi? Kpnusmadıysa ben konusmam lazım artık. Kavga cıkmadan nasıl halledebilirim? 

8 Cevaplar

+1 oy
(2,078 puan) tarafından
Oda kalsın canım, ne güzel kalacak yer ve yapacak yemeği düşünüyor, belki eşin söylememiştir birşeyden haberi yoktur, söylersen eğer kırılabilir, bende olsam kırılır ve birdaha abime gitmezdim kovmuş gibi olur 
(10,880 puan) tarafından
Canım kac gündür zaten aramız bozuldu eşimle zor susuyorum
-Reklam-
0 oy
(140 puan) tarafından
Canım bence hiç konuşup ta kendini kötü etme. Oda kalsın. Anen sana ve çocuğa bakar o da iş güç yemek yapar. Biraz akışına bırak 
(10,880 puan) tarafından
Canım annemde rahatsız oluyor hareketlerinden. Şimdi annem iş yapsın o cocugu kucagından bırakmasın isteyecek
0 oy
tarafından
Lohusa kadini ugrasrirdiklari seye bak görgusuzler.canim abla sen yoruldun annem gelecek zaten gidebilirsin felan de
(10,880 puan) tarafından
Bilmiyorum canım onu diyince de anlamamazlıktan gelecek
0 oy
tarafından
Abla sen yoruldun git evine dinlen annem geliyor nasılsa yanımda kalır bana bakar Allah razı olsun sen yardım ettin kaç gündür buradasın de 
0 oy
(806 puan) tarafından
Kendi bildiği halde düşünmemişse bence konuşmaya hiç gerek yok kötü olursun durduk yere. Sana ne kadar yardımcı olacaklar sen o kısmıyla ilgilen canım. Kovmanin kibarcasi olur yoksa ayıp oda yani bence hiç kurcalama bu durumu bırak akışına 
(10,880 puan) tarafından
Yani ben artık hayatımıza donelim istiyorum
(806 puan) tarafından
Ah canım hepimiz öyle istiyoruz ama anlamayana ne denir artık bende bilmiyorum. Gelinleri hep böyle zor durumda bırakıyorlar birgün de normal bir aile görsem dişimi kircam
0 oy
(88 puan) tarafından
Vala ne bileyim canm simdi ne soylesen anlamaz olmadi sen annenlere git ertesi gunu gel evjne tekrar
(10,880 puan) tarafından
Annemler Baska sehir den geliyor canım
(88 puan) tarafından
Hadi ya zor kuzum vala isin
0 oy
(305 puan) tarafından
Ay bazen insanları  anlamıyorum ne güzel 2 kişi var yanında yardımcı ona rağmen mutsuzsun ben 2 çocuğumuda tek buyutuyorum daha ne istiyorsun 
tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm iki kişi daha iyi otur bebeğnle ilgilen onlarda iş yemek yapsın eşiyle arayı kaynastr
0 oy
tarafından
Bişey  olmaz canım ikisi de kalsn.  Annne ne  şöyle odanda kalsn   hep  oda  evi temizlesn yemek yapsn . Esin için sabret derim 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 369 göst.
5 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 100 göst.
9 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Merve5335 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 446 göst.
0 oy
0 cevap 68 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 28.08.ecrinim (811 puan) tarafından soruldu

379,275 soru

11,352,705 cevap

34,825 kullanıcı

...