0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Severek evlendik biz 4 yıllık evliyiz 6 aylık oğlumuz var ama bu yıl o kadar değişti ki özellikle bebeğimiz olduğundan beri gözlerimin içine bakardı gözü gülerdi bana bakarken biraz önce geldi oğlumu sevdi gitti bana da tek kelime etmedi canım o kadar sıkkın ki kızlar dün bana istemiyorsan beğenmiyosan  çeker gidersin dedi bende eyvallah etmedim ve çıktım geldim

13 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Bi anlık sinirle nasıl çıkıp gidiyorsunuz neden gurur yapıyorsunuz?

İnan buna kafam basmıyor :ermm:

Gitmesi gereken biri varsa o da eşin 

Mecbur bakCak o çocuğu yaparken bunları düşünmüyormusunuz 

Çekip geldin şimdi için içini yiuor ama gururundan da ödün vermiyorsun 

Ne diyeyim ki :ermm:

tarafından
Boşanmayı oyuncak ettiler. Of deseler boşanıcaklar bu neyin tahammülsüzlüğü
Nice insanlar var neler çekiyor
Tamam kimse çeksin demiyorum ama bu kadR da basitleştirmesinler boşanmayı ve çekip gitmeyi
Çekip gidince ne oluyor
Örneği bu postun sahibi
Bak içi içini yiyor yazık günah :(
tarafından
Aynen vallahi aynennn cok haklisin canim yaa...
Annem bisandi 25 sene cekti ama.ne cekme. Neleri yoktu ki babamin. Annemin omru gitti o kadar cekti tabi kimse o kadar cekmesin ama sabir budur yani. Dua edip duzelmesini beklemek budur
tarafından
Allah herkesin yardımcısı olsun
tarafından
Oyle dogru yazmissinki ne de haklisin hemen evi terk ediyorlar ben niye hic gitmediysem yarin ben de gidiyim :/
tarafından
Kimse gitmesin herkes evinde otursun gevinmenin yolunu arasin :)))
-Reklam-
+1 oy
(11,505 puan) tarafından

Hemen evden gitmek ile hata yapmışsın canım. Sinirle anında ya da streslidir çok görmemek lazım konuşmadan gitmeseydin keşke

+1 oy
tarafından
Canım çok acele etmişsin bir tek bu sebepten mi gittin başta sebepler varmiydi bilmiyorum hakkında hayırlısı olsun 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
:/ Doğum sonrası olan bişidir bu zamanla geçer biraz izleyin birbirinizi
0 oy
(1,378 puan) tarafından
Canım çıkmakla iyi yapmamışsin erkeklere çok konuşunca beğenmiyorsan git diyor geçen aynı sorunu yasadim aynı lafı dedi topladım valizii götür beni dedim kalktık yola ciktik yarım saaatlik yolu geldik inmedim arabadan geri dön vazgeçtim sen git ben ne gidicekmisim dedim yürü dedim döndü bişe demedi eve geldik sarıldı öptü eğer inseydimbelki kötü oluckti ama yapamadım eşim benim herşeyim o günde haklıydı ben çok abarttm
(866 puan) tarafından
Valla profil fotona baktim da böyle güzel karıyı ben olsam bende bırakmam:)
0 oy
tarafından
Keşke çıkıp gitmeseydin. Tam aksine burası benim evim diyip kalsaydın. Eşimde tartıştığımzda öyle derse ev benim buyur sen git derim. Ne güzel bütün evin yükü bizde olsun temizliği yemeği düzeni ama kavga edince evi terkeden kadın olsun yok öyle dünya. 
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Iyi aferinnn
0 oy
(292 puan) tarafından
Şaşırdım ilk defa iyi yapmışsın ne demek çekgit diyor o gitsin diye yazmamışlar. Rabbim yardımcın olsun zor bi durum ama geçer inşallah erkekler baba olunca hepsinde oluyor sanırım bu durum sorumluluk ağıt geliyor galiba alışmakta zorlanıyorlar biz direk anne karnında benimseyip alışıyoruz ya ondan sanırım 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Tebrik ediyorum seni yani madem anne evi bu kadar tatlı eşinizin her lafına alınıp çekip gideceksiniz evlenip yıva kurmayın o çocuğun günahı ne acaba   
0 oy
(71 puan) tarafından
Ne yaşadığımı ne biliyorsunuz da ne kadar kolay yıkmak diye yorumlar yapıyorsunuz yazık ilk defa buraya dertleşmek için yazdım hata ben de 
tarafından
Zaten buradaki yorumları anlamak zor. Başkası böyle yazsa evden gitmese gururun mu yok, ben olsam giderdim derlerdi. Burayı pek takma
tarafından
O zaman ne uaşadıysan yaz canım seni kötülemedim kendim adıma konuşayım ben kötü bir yorum yapmadım
Ama git dedi diye de gidilmez sen git diyeceksin
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Öfkeyle söylenen bir söz belli. Bence bundan sonra eşinizden gelecek adımlarda yumuşak davranmanız daha iyi olur . Benim fikrim tabi bu. Boşanmak için güçlü bir sebep değil yani. Kırılmakta çok haklısınız . Ama sadece biraz düşünüp öyle hareket etmek daha iyi olurdu. Büyük ihtimalle eşinizin isteyerek söylediği bir söz değildi bu. Öfkeyle söylemiştir. Sonra da pişman olmuştur. Ama gururdan adım atamıyordur o da .
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Cocuk yokken bende esyalarimi hazirlamaya baslardim hemen, cocuk var artik kavga edince yuru git ailenin yanina hadi diyorum. 
0 oy
tarafından
Ben pek bi sorun göremedim belki başka bi sıkıntısı vardi eşim de bazen diyor git ozaman diye sinirle söylediğini biliyorum 

Şahsen evinde oturmayı tercih ediyorum böyle yaparak ailenizde sıkıntıya sokuyorsunuz şimdi evliliklr böyle en ufak sorunda hemen baba evine koşuyorlar

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 215 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 349 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Semrak (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,242 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dolunay65 (694 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 281 göst.