0 oy
888 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
benim tarafımda hiç yok,eşiminde yok böyle bişey mümkünmü merak ettim

38 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah naip ederse neden olmasın bunu biz bilemeyiz ki ☺
tarafından
aynen orası doğruda merak ettim sadece
-Reklam-
0 oy
(9,128 puan) tarafından

Mümkun değil ;)

tarafından
hmmm -,-
0 oy
(9,652 puan) tarafından
Bak bu ilginç bi soru.. ama maalesef bence bunun yolu yordamı bisiyi yok genetik.. 
tarafından
belki tedaviyle falan olur diye ilaçla fln
(42 puan) tarafından
Kız ne genetiği annem ikiz getirdi aşirete ilk ikiz getiren
(1,472 puan) tarafından
Aynen genetik diye bişe yok benim eşimin yengesi de ikiz doğurdu iki tarafta da tek ikiz
0 oy
tarafından
ALLAH ol dese olur sen baska ne yaosanda boş 
tarafından
aynen öyle merak ettim
0 oy
tarafından
Bununla ilgili makaleler okusan daha yararlı olur senin için
0 oy
tarafından
Rabbim verirse olur 
tarafından
orası öyle tabi
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Benim tarafta ikiz var ama baya uzaktan yani geçmesi imkansız teyze kızımın kocasından dolayı  eşimin de yok ve ben ikiz hamile kaldım biri kaybettim imkansız diye  bi şey yoktur 

Çift yumurtladigin zaman ve Allah izin verir ise olur 
tarafından
evet genelde duyuyorum ikiz olduğu zaman zor tutunuyor heralde ya birinde sağlık sorunu oluyor abimin down sendromluydu biri karnında kaybettiler
(42 puan) tarafından
Şans tamamen annem 39  yaşından sonra istemiyerek hamile kaldı 2 kiz oldu  düşün şuan kardeşlerim çocuklarımdan küçük ikiside sağlıklı oldu çok şükür biri kız biri erkek
(12,773 puan) tarafından
Yok cnm 3 uz doğan da var kese arkası kanama vardı biraz daha güçsüz du kalp atışı 9 haftalık kalbi durdu doğana kadar da öyle bekledi
0 oy
tarafından

Ne yazıkki bunu Allah dan başka kimse bilemez yöntemi yok 

tarafından
anladım
0 oy
tarafından

Hiç düşünmedim rabbim kaç tane verirse artık :)

0 oy
(175 puan) tarafından
Allah munasıp gorurse verır canım. Bunun ozel bı formulu yok. Genelde aileden gelen genlerle alakalı dıye bılıyorum. Benım aılemde ıkız vardı. Benım 3uzlerım oldu
0 oy
(16,490 puan) tarafından

Bende o ihtimal yüksek yaa :(

Annemin ikiz düşüğü olmuş benden sonra 

Teyzem ikiz doğurdu 

Tırsıyorum :'(

tarafından
niye istemezmisin ne güzel yaa
0 oy
(119,001 puan) tarafından
Zor kiz ikize bakmak
tarafından
bi erkek bi kız olsa ne güzel olurdu ama :D
(119,001 puan) tarafından
Kolik olursa cok zor olur iyi yanlarida var ama bakmasi cok zor olur du yaa hayorlisi
(157 puan) tarafından
1yıl çok zor ama sonrası varya harika :) çocuksuz gibi oluyorsun, sen oturuyorsun onlar beraber oynuyor :)) 9yaşında ikiz kızlarım var
0 oy
(27,306 puan) tarafından

Rabbim ol denedikten sonra kul ne yol denerse denesin boş

Eğer istiyorsan Rabbime yönel

tarafından
biliyorum kaderde varsa olur benimki merak sadece
0 oy
(806 puan) tarafından
Kaynimin ikiz oğulları var, dayımın ikiz kızları , bide ikiz dayılarım var ona rağmen ikizlerimiz olmadı ya... çok istiyordum bide ihtimal yüksek olabilir diye heyecan yapmıştım kısmet değilmiş. Bir tane oğluşum oldu çok şükür ❤️☺️ 
(157 puan) tarafından
Benim 9yaşında ikizlerim var cnm, doktor bana kız çocuk baba geni taşır dedi, yani baban tarafında varsa ikiz olması çok daha yüksek
(806 puan) tarafından
Ayyy tüh şansıma :)) baba tarafımda yok canım anne tarafımda var hep. Eşimin de kardeşinin var işte. Çok istiyordum ya nasip değilmiş. Senin ikizlerini de Allah bağışlasın canım çok şanslısın bir doğum iki bebiş☺️
(157 puan) tarafından
Belki olur cnm ya, doktorun dediği buydu ama Allah ol derse herşekilde olur, benimde şimdi 7aylık oğlum var onu düşünürken buda ikiz olur mu diye korka korka yaptık :)))) 1tane ikiz kaldırılıyoda ikinci hamilelikte ikiz olsaydı napardım bilmiyorum :)))
(806 puan) tarafından
Allah bağışlasın hepsini canım vallaha korkmakta haklısın ikiz bakmak da çok zor zaten ama çok da güzeller bence ☺️☺️ hayırlısı olsun tabi Allah'ın işine karışılmaz vardır herşeyde bir hayır
(157 puan) tarafından
Aynen cnm herşeyin hayırlısı
0 oy
(980 puan) tarafından
Canım Anneannem ikiz annem ikiz ben tüp bebek tedavisinde çift transfer yapıldı ikiz olsun çok istedim ama olmadı olsun şükür ki kızım var 6 aylık demem o ki nasip kısmet işi  ❤️☺️
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Bunun bi tarifi mi varmis :D

0 oy
tarafından

Aile içinde yakında ikiz bebek  yok. Kardeşimde kist vardı korunmak hapı kullanıyordu sonra doktor ilacı bırak hamile kal kist geçecek rahmin temizlenecek dedi ilacı  bıraktı hamile kaldı 4.ayında kontrole gittiğinde iki ayrı kese ve iki ayrı kalp atışı duyuldu 7. ci ayda cinsiyetler netleşti :) şimdi 1 buçuk yaşındalar kuzular  

0 oy
(42 puan) tarafından
Annemin annesi nin ikizi yok babamin annesinin ikizi yok annem ikiz doğurdu  darısı bana inşallah
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim ikiz esim var ama ikiz dogurmadim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Duayla insaAllah :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
5 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (947 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
13 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
13 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 102 göst.
12 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,224 puan) tarafından soruldu

377,298 soru

11,291,104 cevap

34,706 kullanıcı

...