0 oy
264 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (568 puan) tarafından
Arkadaşlar ben dün doğum yaptım bir kızım oldu 30 haftalik ve 1450 Gr suyumdan enfeksiyon geçmiş şuan yoğun bakım ünitesinde kuvezde atlatır mi bu durumu sizce yaşayan var mı 

11 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Özlem Allah bilir canım benim sen dua et onun alacağı nefes sayılı hepimizin ki gibi yiyecek ekmeği varsa yer 

Sabırlı olman lazim benim ablam 45 gün gitti geldi bebegini küvöz de görmeye...
(568 puan) tarafından
İnşallah sağ salim atlatırız ben gidip gelmehe raziyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Inşallah atlatır kuzum Rabbim korktuğuna uğratmasın  bebekler çok güçlü oluyorlar 
(568 puan) tarafından
İnşallah benim yavrumda tutunur
0 oy
tarafından
Allah bilir canım ama rabbim sana bağışlasın bebeğini. 
(568 puan) tarafından
İnşallah Allah kimseyi evladı ile sinamasin
0 oy
(39 puan) tarafından
Canım bende 32 haftalık  ikizlerime doğum yaptım birini 34 gün birinide 37 gün bekledim şükürler olsun Rabbime yanımdalar şimdi inşallah Rabbim in izniyle sende kavuşursun kızına kötü düşünme sakın bebekler hisseder iş güzel düşün herşey güzel olsun 
(568 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah Allah ona güç versin beklerim yolunu
0 oy
tarafından
Sütünü götür bol bol kilo alır en önemli şey süt şuan hemşireler bize öyle diyodu benim oğlum sa 35 haftalık doğdu makineyle nefes alıyordu ciğerleri gelişmemişti 8 gün sonra çıktı inan enfeksiyonla gelen çocuklara sadece serum yapıyolar damardan ilaç veriyorlardı onlar kendi başına nefes alıp vere biliyodu oğlumu görünce ciğerim sokuluyodu küçücük suratın da maske vardı makineyle nefes almaya çalışıyordu 
(568 puan) tarafından
Atlatır demi bu durumu
0 oy
tarafından
İnşallah atlatır Rabbim şifa versin canım 
(568 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
(26 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin canım Benim oğlum hidrosefali hastasi olarak doğdu 1 ay yoğun bakımda kaldı tam kadınlar gününde aradılar beni gelin bebeğinizi  diye en güzel hediyem oğlumdu sen sütünü sağ ve götür inşallah bir an önce toplar kavuşursunuz ⚘❤
(568 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah rabbim bize bağışlar
0 oy
tarafından
30 haftalik dogum yaptim 1450 gr di  .  Bizdede enfeksiyon vardi kaninda antibiyotik tedavisi gordu bu surecte kilo almadi antibiyotik tedavisi bitince kilo almaya basladi 50 gun kuvezde kaldi canim cok sukur suan yanimda . Saglikla kucagina alirsin insallah . Sutunu sag gotur dua et rabbim bebegini sana bagislasin 
(568 puan) tarafından
Allah razı olsun içim rahatladı çok sağolun
0 oy
(5,736 puan) tarafından
Bizim ikizlerde kaldı kuvezde kiloları daha iyiydi ama nasipte varsa n den olmasın Allah izin eder kavuşursun yavruna
(568 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(7,517 puan) tarafından
İnşallah atlatır bende 33 haftamda doğum yaptım  umudunu kaybetme  Rabbim büyük   canım benim 
(568 puan) tarafından
Kilosu düşük ya ondan korkuyorum
(7,517 puan) tarafından
Kilo önemi yok  korkma  yeterki savaşçı olsun
0 oy
(1,083 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah. Duanı esirgeme elinden bir tek bu gelir. Derdi veren allah dermanı da verir üzülme 
(568 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 274 göst.
0 oy
5 cevap 140 göst.
17 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Trbznlugln (2,025 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (435 puan) tarafından soruldu
0 oy