0 oy
167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (772 puan) tarafından

Kızlar kayınvalidemin evine mutfak yaptırıcaz sizce mutfak dolaplarının kapakları nasıl olursa temizlik açısından kullanım açısından daha kolay olur yani benim kendi ewimdeki mutfak dolaplarım mat ve ağaç desenli antantik çam die geçiyodu adı temizliği kir göstermemesi fln iyi ama orayada aynı tarz yapmak istemiyorum mat olan kapaklar hoşuma gidiyo ama sanki çok parmak izi fln gösterir gibime gelio parlak oluncada su buharı yemek buharı gibi şeyler ıslak gösterir gibime gelio bilemedim ya sizce nasıl olursa daha kullanışlı olur mutfak şekli böyle bişi olcak 

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizimki beyaz böyle rugan tarzında parlıyor bide silince Cook temiz ve aydınlık görünüyor pek bilmiyorum isimlerini cnm 
(772 puan) tarafından
Parlak olanlardan diyosun yani canım
tarafından
Aynen cnm bir bezle silince bile mis gibi oluyor malesef o parmak izi her dolapta var diye biliyorum
(772 puan) tarafından
Çocuk war ikinci gelio fln ne kadar az iş okadar çok kolaylık yani çocuk yeri gelio çikolatalı eliyle tutuyo kaşla göz arasında fln ondan fikir alim dedim ya
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Benim.dolaplarim mat altlar parlak canim ikiside aynı inan hangisi hosuna gidiosa onu yaptirin ikisindede iz sorunu var surekli siliorum 
(772 puan) tarafından
Mat olanı beyaz düşün sildikçe el izi parmak izi yeri gelio kalem izi çikolata izi fln silmek gerekiyo çocuktan ötürü matı silerken sanki leke daha da içine işleyecekmiş gibi geliyo sence öle olurmu
(1,808 puan) tarafından
Mat olan ahsap gibi benim ve ben daha cok memnunum canim parlak daha sıkıntılı
(772 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım fikir verdiğin için :)
0 oy
(33 puan) tarafından
mat olunca parmak izi göstermez bence parlak olunca daha çok belli oluyo
(772 puan) tarafından
Mesela çocuk eli çikolatalı fln geldi kapaklara tuttu hafif yağlı gibi fln sanki dahamı parlar ya benim oğlan beni çıldırtıyo ya ellerini ağzına sürüp gidip aynalara fln yazı yazıo şekiller yapıo bıktım silmekten o yüzden bunda da ne kadar kolay olursa işim okadar iyi olur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Havin06 (2,021 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 95 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Yakamozzzz (426 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 487 göst.
10 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aydagul (91 puan) tarafından soruldu

378,176 soru

11,318,747 cevap

34,765 kullanıcı

...