0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
Kızlar Allah nasip ederse perşembe günü sezaryen olacagım sabah 9da yatış yapılacak. 

Bana dua edin noluur bende sizlere edeceğim doğum esnasında ☺️ 

Önerileriniz var mı 

Neler yapmalıyım ?

14 Cevaplar

+1 oy
(7,791 puan) tarafından
Hayırlı doğumlar olsun canım kahve al yanına Nescafe bolca al baş agrini hafifletecek inşallah ameliyat sonrası izin geldiğinde içersin bide bol bom yürü daha rahat gaz çıkarırsın ve daha vcabuk yağa kalalrsin inşallah yürümek zor gelebilir başlarda ama pes etme bırakma cnm bolca yürü
(530 puan) tarafından
Doktorum kahve onermedi komposla yapın dedi onu da yapmadım sürekli katı gıda yedim eşim çorba alayım dedi istemedim tek hatayı burada yaptım sıvı şeyler tüketmek lazım ama doğal şeyler hazır meyve suyu bile içme demişti doktorum kahve bir de narkozu atıyormuş ama atmasın bir süre hissetmemek daha iyiydi :)
(7,791 puan) tarafından
Vücutta kalması da zararlı o narkozun cnm belden uyusturdular beni o çok ağrı yapiyo ama
normal narkoza nazaran geçç hissetmeye başlıyor o yönü gzl
(530 puan) tarafından
Benimde belden uyuşmaliydi sezeryan yerimden çok belimde ağrı oldu nedense
(7,791 puan) tarafından
Aynen benim zorlarsam yorulursam hala ağrır çok fena da o öyle oluyomus cekecez artık dünya tatlısı bebislerimiz için
(530 puan) tarafından
Aynen sağlıkla büyüsünler de biz anneyiz katlanırız her şeye onlar iyi olsun da
-Reklam-
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Sağlıcakla al kucağına bebisi inşallah☺️ ben normal doğum yaptım sezeryan ile ilgili öneri veremicem :/
0 oy
tarafından
Sağlıkla hayırla al kucağına inşallah canım bol bol yürürsen çabuk iyileşirsin birde mutlaka kayısı suyu götür yanında doğumdan sonra çok çok içki kabızlık çekme 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Bolca yuru bol su iç bebeğini bol bol emzir herşey çok güzel olacak dua et.. Hayrli doğumlar canım 
0 oy
(266 puan) tarafından
Bol bol su iç kendini yatağa bağlama yürüyüş yap evin içinde  Allah sağlık la kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de son dk sezeryan olanlardanim. Normal diye dittim sezeryana donduk. Cok uzulmustum cok korkmusrum ama hic korkulucak bisey yok icini ferah tut. Ameliyat sirasinda hic bisey hissetmiyosun sadece baski okadar. Noldugunu anlamadan bitiveriyo. Sonrasinda da arkadaslarin dedigi gibi hemen ayaklanmaya bak ufak ufak yuru. Ilk zor oluo ama cabuk toparlaniosun. Allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin.. Bebisine uzun mutlu saglikli omurler versinn... 
0 oy
(530 puan) tarafından
Hiç korkulacak bişey yok canım herkes öyle böyle dedi korktum sonra ne olduğunu anlamadım bebeğim kucagimdaydi baş ağrım falan olmadı ama canın yansada gayret et yürümeye calis bir kaç güne geçiyor acılar gecmeyecek zannetme ben öyle sanmıştım :))  3.gun eşimle gezmeye gittik annem 2 saat bebeğime baktı öyle düşün hepsi geçiyor Allah'ın izniyle hayırlı doğumlar sağlıkla al kucağına :)
0 oy
tarafından
hadi gozun aydin sagsalim 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Sağlıkla al kucağına insallah
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Sağlıcakla gelsin inşallah

0 oy
(1,134 puan) tarafından
Sakin hicbir şekilde başını saga sola çevirme belinden iğne olduktan sonra  başını hiç çevirme mümkünse gözlerini bile sağa sola  kaydirip  bebeği görücem diye şey yapma çok kötü baş ağrısı yaşayabilirsin doğumdan sonra  bide doğumdan hemen sonra bol bol su ve nescafe tüket ki baş ağrısı vs olmasın şimdiden sağlıkla gelsin meleğin 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım :) normal doğum yaptım ben sezeryan hakkında bilgim yok :)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Kendini yürüme için zorla kesinlikle pes etme bebeğin uyuduğunda fırsat buldukça kalk yürü koridora çikamasan da oda da tur at,yanına nescafe alabilirsin benim baş ağrı mı falan önledi,evde komposto hazırlayıp götürebilirsin birazcık kabızlık çekebilirsin bide ameliyathaneye girmeden bildiğin bütün duaları oku inşallah sağ salim kucağına alırsın canım benim <3

0 oy
(41 puan) tarafından
Yanina rezene kimyon cayi al gaz cikarmadan hastaneden cikarmiyolar , bir de kaldirdiklarinda agrin olacak ama pes etme yurumeye devam et, son olarak kesi yerinde hafif yanma oluyor korkma o da zamanla geciyor, zaten melegin yaninda olacak :))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
11 Aralık 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 178 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
0 oy
2 cevap 100 göst.
3 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu

379,428 soru

11,357,417 cevap

34,835 kullanıcı

...