0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kocam iş için kocaeline gitti kaynanamla kaldım 2 ay beni incitti baya bi kavga etti hiç sesimi etmedim sabrettm neyse eşim annemlere bıraktı beni 1aydır bursadayım eşim gelip gidiyo yanıma arada bir 1saatlık mesafedeyiz eşimle her neyse bazen anneme de kırılıyorm şunun yok bunum yok diyo bende internetten boydan ayna ve avize sipariş ettim ayna guzel geldi ama avizeleri begenmedı dandik diye bende dedimki anne uygun olsn dıyosn uygunada kalıtelı vermezler adama dedm.saat istettim oda guzeldı ama begenmedı halbuki isterken gösterdim Neyse bugunde süpürgesi bozuldu sinirlenip duruyo istiyosan bakıyım gidiym diyorum senın baktıklarınıda gördüm diyo canım sıkıldı ailem cok iyidir aslında ama evlenince insan daha mı alıngan oluyo acaba ben mı cok kırılganım bian önce kendi evime yerleşmek istiyorm birde şunu söyleyim ufak tefek şeyler için yuvanızı bozmayın kızlar büyütmeyin bence ortalıkta kalınca evimin kıymetini anladım.kimse karısmıyo en azından istediğini yapabiliyorm kendi evinin hanımı olmak cok baskaymıs. Emzırıyorm gece acıksam gider yerim bşyler ama baska yerde utanıyo insan yük oluyomuş gibi hissediyorum halbuki babam herşey alır genede utanıyorm ailemin evinde bile olsam

6 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden evinde kalmıyorsun ki insanın evi gibisi yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aileden aileye değişe bilir benim annemde kolay kolay bisey beğenmez sevdiği tarzları bilirim internetten sipariş etmiyiceksin gidip bakıcak internete güvenmiyorlar çünkü boylece tartışma da olmaz 
tarafından
Ailem cok iyidir gercekten ama ben alınganm sanrm dediğin gibi internetten sipariş etmem karısmamda aldıklarına artk
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah sabır versin inşallah 
tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(222 puan) tarafından
Rabbim sabır versin bu şekilde uzulcegine evinde kal cocugunla birlikte kafan rahat olur en azindan
tarafından
Kalma imkanım yok suanda olsa beklemezdim hiç
(222 puan) tarafından
Anladım canm rabbim yardımcın olsun inşallah
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem malın parasına göre olduğunu bilir bazı durumlar hariç kendi evim neyse annemin evi odur babam hergün cipsime kadar sorar bebeğe keza öyle eşimden daha itinalı. Yine de kendi evi insanın. 

İlgili bir soru bulunamadı

380,376 soru

11,389,013 cevap

34,894 kullanıcı

...