0 oy
147 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (617 puan) tarafından
Kizim çok istahsiz kanına baktılar her şeyi normal çıkıyor  ama artık hazırladığım kahvaltıyi  yaptığım mamayi pureleri dökmekten sıkıldım ne yaptıysam olmuyor nolur bana akıl verin  birşey önerin  ne yapsam bu çocuğun  iştahı açılır   kizim 9 aya girecek 

7 Cevaplar

0 oy
(6,136 puan) tarafından
Blw yap kendi yesin döksün sürsün ama yesin eline sen 1 kaşık alırsan bide ona ver 
(617 puan) tarafından
Kiz suan bir girsen her taraf yumurta parçaları ile dolu zeytin parcalari ile dolu onuda deniyorum olmuyor
-Reklam-
0 oy
(41 puan) tarafından
Niye ona ozel mama pure yapiyorsunuz ki kendi yediklerinizden yedirsenize alerjisi falan yoksa 9 aylik yiyebilir herhalde herseyi
(617 puan) tarafından
Oylede yapıyorum yemekleri tuzsuz  hazırlıyorum sonradan tabağımiza atıyoruz kendimiz beraber oturtmaya çalışıyorum olmuyor yine istahsiz
0 oy
(2,028 puan) tarafından
Bizde aynıyız  hep kuşlara gidiyor hazırladıklarım  gına geldi kızımın  istahsızlığından  doğduğundan beri böyle 18 aylık 
(617 puan) tarafından
Seninki yine 18 aylikmis istah surubu alabilirsin  sen
tarafından
Kızlar telefondan çizgi film açmayı denediniz mi? Gezegenler ve kırmızı balık
0 oy
(581 puan) tarafından
Aynı sıpadan bedede var sabah patates kızartması verdim çiğneyip çiğneip attı. Tavuk veriyorum yine aynı şekilde. Sadece sabahları bebe bisküvisi ve süt karışımı yiyor. Aşırı şu içiyor geceleri de fazla süt içiyor. Benimkinde kesin demir eksikliği felan vardır. Doktora götürecem bende
(617 puan) tarafından
Evet benimkide öyle su ver hiç yok demez
(397 puan) tarafından
Cnm gece fazla süt içtiği icin gündüz alması gereken besini gece almış  oluyor o yüzden gündüz bisey yemiyor gece sütünü kesinlikle azalt bide öyle dene  Bn de birazda olsa ise yaramisti
(581 puan) tarafından
Ya vallaha deniyorum ya ama çok sık uyaniyor uyandığında süt vermeden uyumuyor ama yine de deniyecem
(581 puan) tarafından
Benimki ha bire bana biberonunu verip bitti bitti diyor. Yani su doldur diyor beyefendi
0 oy
tarafından
Bizimkide oyleydi blw yontemiyle yedirmeye basladim kendi yiyor ve burda bende ayni postu actim keci boynuzu ozunu tavsiye etti biriistah aciyor diye onu verdim gercekten acildi istahi biz e bebekten aldik dogal katkisiz seker ilavesiz dene istersen
(617 puan) tarafından
Keci boynozu ozude veriyirum ama yine istahsiz aktardan aldım  böyle güvenilir yerden
(3,156 puan) tarafından
Toz olan mı canm keçiboynuzu özü
tarafından
Yok degil hünnap keci boynuzu ozu
(3,156 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(305 puan) tarafından
Istahsizligi ben 2 yıl çektim yemiyor diye oturup agliyordum hemde hergun kendi yesin dedim olmadı çizgi film izlettim olmadı oyun oyanatarak Denedim yine olmadı defalarca doktora götürdüm hemde her seferinde farklı doktora ve her gittiğim doktor şunu derdi sakın zorlama acikinca mecbur yiyecek sen zorladikca  yemekten sogutursun dedi ve öyle yaptım iki lokma da yese 3. Ye zorlamadım aç kaldıkça sürekli yemek istedi domates salatalık yumurta gibi şeyleri görebileceği bi yere koyardım oynadıkça gider gider kendi alır yerdi cok şükür iştahı zamanla düzeldi sende zorlama kuzum aç kalmazlar merak etme 
(617 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım bide öyle denetim bari
0 oy
(319 puan) tarafından
Ayyy benim de aynı sorun 9 aylık oğlum var her yemek hazirlamamda  ağlıyorum çünkü özenle hazırlıyorum belki şunu sever onu yemez bunu yer diye diye günde 10 defa hazırlıyorum hiçbirini yemiyor ağzını bile açmıyor oturup ağlıyorum sinirden . Kaynanamlarda  sanki ben bakmayı bilmiyormuşum gibi konuşmazlar mi deli ölüyorum   
(617 puan) tarafından
Ay canım benim çok iyi anlıyorum gerçekten seni
(319 puan) tarafından
Işte çeken bilir
(617 puan) tarafından
Aynen canım

İlgili bir soru bulunamadı

379,275 soru

11,352,705 cevap

34,825 kullanıcı

...