0 oy
470 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Gebelik haftam 15 gece peceteye 2 damala kadar kan gelfi onun oncesi ve sonrasi yok dusuk olabilirmi

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 damlayla düşük olmaz kendini yormussundur dikkat et ağır kaldırma 
(2,765 puan) tarafından
Bebegimi mecbur kaldirip indiriyorum 11 kilo kizim ondan olabilirmi
tarafından
Olabilir bende oğlumu kucagima alıp yemek yapardım benden de gelmişti doktor çocuğunu da kucaklama demişti üç gün yatıp dinlendim geçti
(2,765 puan) tarafından
Himmm anladim ben mecbur kaliyorum evde benden baska cocuga bakacak yok
tarafından
Bende tektim canim napalim istediğinde oglum alamam hastayım falan diyodum anlatmaya çalışıyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Doktora görünmende fayda var canım. Benimde kanamam olmuştu düşük tehlikesi var demişti doktor. İhmal etme hastaneye git bence.
(2,765 puan) tarafından
Esim goturmuyor ki
tarafından
Neden götürmüyor peki. Bu riske atılacak bir durum değil ki.
(2,765 puan) tarafından
Subatta muyanem var hem o yuzden hemde kizimda tansiyonum vardi kanamam oluyordu bundada tansiyon vardi bosuna gerek yok kac saat yol gitcez diyo
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Devamı olmaması bir sorun olmadığı anlamına gelmiyor bı hastaneye git.Gebeligin hiçbir haftası kanama,lekelenme normal degil
(2,765 puan) tarafından
Doktora esim goturmuyor
0 oy
(785 puan) tarafından
Dikkat et canım eğer imkanın varsa bı doktora git bence
(3,101 puan) tarafından
Kocan gotrmuyorsa cocugu ona brak cik kendin gt canm.allahnkorusun birsey olmasn.belki dusuk tehlikesi dicek belki yat kalkma dcek.bu erkekler ne rahat allahm ya
(2,765 puan) tarafından
Canim arabayla 1 saat yuruyerek gitsem 5 saate falan vatiriim herhalde
(3,101 puan) tarafından
Anladm canm yat dnlen ozman dkkt et.bnde 9 haftalik hamileyim kizimda 2.5 yas arada bnde almak zorunda kaliyorum.yalniz oldugum zamanlrda.allah korusun hepsini
tarafından
Hakkında hayırlısı o zaman canım diyecek birşey bulamıyorum. İnşallah birşey yoktur.
(2,765 puan) tarafından
Insallah canim dinleniyorum suan
0 oy
tarafından
Dusuk 2.damlayla olmaz ama belitusu olabilir mutlaka dr görün canm okanamanin sebebi vardir mutlaka 
tarafından
Canm yemeyle kanama geçmez doktora gitmen lazim benm arkadasn damla damla geldi erken dogum yapti hastaneye git lutfen
tarafından
Valla benim ilk gebeliğin de hiç kanamam olmadığı halde düşük yapmıştım. Seninki düşük değilse bile doktor ilaç verir önlemini alır hiç değilse. Sonradan pişman olmayın.
(2,765 puan) tarafından
Adam vurdum duymaz anam yapabilecegim bisey yok goturmuyor
tarafından
Allah askina sen o cucugu tek basina mi yaptin soyle gtrsun seni gerekirse soyle kendim dgecm
(2,765 puan) tarafından
Ben kendim zor giderim canim hastane cok uzak   suan gitmis esim abisine cigkofte yoguruyor cok onemliymis
0 oy
tarafından
Bendede olmuştu minik damlaydı
(2,765 puan) tarafından
Ne oldu sonra dustumu
tarafından
Yo :D doğurdum tam ayında
tarafından
İlişki falan oldumu
(2,765 puan) tarafından
Yok olmadi canim
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Normal değil canım haftanda büyükmüş bir doktora git hemen

(2,765 puan) tarafından
Goturmuyor adam
0 oy
tarafından
Bacim hastaneye git gec olmadan eger tehliken varsa igne ve hap verip durdururlar erken doğum riskin varsa da ona göre tedavi uygularlar
(2,765 puan) tarafından
Bagirsam döver kiz beni bu sefer dusmeyen cocukda duser kac yil oldu daha bagirmadim  ama dicem yani  cigkofte daha onemli diye
tarafından
Kızım sen böyle bir adama niye 2. Çocuğu yaptın ? Adamın sağlığınız  umrunda değil seni dövüyor
(2,765 puan) tarafından
Kiz daha dovmedi ama bagirirsam dover yani sinirli bi insan davranislarindan anliyorum ne yaparsam sinirlencegini benimde kaderim boyleymis
tarafından
Haaa bende seni dövüyor zannettim çok üzüldüm ve kızdım sana ama dövmüyorsa problem yok. Kendine dikkat et ayaklarının altına yastık koy yat
(2,765 puan) tarafından
Oyle yapicam artik napim
0 oy
(1,323 puan) tarafından
Canm ağrın sızın varsa bir doktora görünmek de fayda var . 

Konuyla alakasız ama çok merak ettim Urfa'nın yöresel kıyafetini giymişsin  urfalimisn canm ?
(2,765 puan) tarafından
Urfa geliniyim canim   ne agrim ne sizim hicbiseyim yok
(1,323 puan) tarafından
Kıyafet bizim buraya ait  çok yakışmış canm :)
 Sen yinede kendine dikkat et kendini yorma Allah korusun bir terslik olursa hastaneye gidersin .
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Doktora gitmende fayda var riske atma
(2,765 puan) tarafından
Kocam goturmuyor bende gidemem arabayla 1 saate gidiyoz
(3,156 puan) tarafından
Öyle koca da olmaz olsun tövbe yarabbim ya!
0 oy
tarafından
Canim doktora gitmen lazim . 

Bi şekilde nap ne et doktora görün 

30 haftalik gebeyim lekelenmem oldu bir kere geçen gün  (açık kahve) doktorum acil çağırdı.  Ne olduğunu mutlaka doktorunun bakmasi lazim . 
(2,765 puan) tarafından
Subata kadar beklicem canim adam goturmuyor inat
tarafından
Niye inat ediyor kuzum ya . Ikinizin bebeği sonuçta insan merak etmez mii :(
(2,765 puan) tarafından
Offf bibilsem ah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
31 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Mina (2,630 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 131 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde CEYLAN BILGI (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Umudun olsun 123 (60 puan) tarafından soruldu

381,808 soru

11,430,548 cevap

34,990 kullanıcı

...