0 oy
317 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından

Alan, kullanan, memnun kalan varmı acaba.eşim geçen sene almıştı ama  henüz kullanmak nasip olmadı.. İlk aldığında hamile idim sonra emzirirken kullanmasın demiş satış danışmanı. Öyle öyle öyle bekledi kenarda. :angel:

image

7 Cevaplar

0 oy
(5,377 puan) tarafından

Bana ver kız çok ihtiyacım var :D

tarafından
1.800 civarındaydı diyor
tarafından
Hmm bir de taa ne zamandan almış :)
tarafından
Aynen oluyor 1 buçuk sene kadar
(5,377 puan) tarafından
Saol canım şuan 3 vardır o zaman normal yani acaba lazer yaptırmak kaç para ki aynı hesapsa maküne alırım daha iyi
tarafından
Ağda için kuaföre hiç gitmedim ben hep kendi yöntemlerimşe uğraştım ama dışarıda lazer ne kadardır bilemiyorum benim imkanım yok o yüzden bunu aldı eşim sağolsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yorumları baya iyi bunun. Bende istiyorum da çok pahalı ınsallah bigun kısmet olur
tarafından
İyi o zaman ben yorumlara baktım ama hatırlamıyorum
0 oy
(7,972 puan) tarafından

image

bende var ilk çiktigi zamanlar son modelinden aldim ama hiç kullanmadim süs diye duruyo:)) iyiki gördüm postunu bende kullaniyim artik unutmuştum aldigimi
tarafından
İyi hatırlamış oldun sende başla bende başlıycam :))
0 oy
tarafından

Bende istiyorum ama pahalı ;)

tarafından
Biz önceden düşünüyorduk almayı. Eşimin durumu iyiydi o zaman ( 2 yıldır hacizli maaşı ) evkur da taksitlerimiz vardı bunu da eklemiş süpriz yaptı bana haberim yoktu. Ne kadara aldı hiç hatırlamıyorum
0 oy
(322 puan) tarafından
Ben baya etkisini gördüm canım yüzüme uyguluyorum şu anda inşallah diğer bölgelerede deniycem
tarafından
Yaa ne güzel.. Peki kartuş  bitiyor mu nereden alınıyor
(322 puan) tarafından
Daha oraya gelemedim canım
tarafından
:)) demekki hemen bitmiyor tamamdır. Teşekkür ederim
(322 puan) tarafından
Yok yok kuzum baya gidiyo
tarafından
İyi sevindim teşekkür ederim
0 oy
(99 puan) tarafından
Bende durayım kenarda eşimden istedim geçen gün yurtdışında daha uygun diye ama eminde olamamıştım işeye yararmi diye bi tereddüt vardı bakalım yorumlara:)
tarafından
Bak bakalım sende fikir edinmiş olursun :)
0 oy
tarafından
Eşime sordum fiyatı 1.800 TL civarıydı dedi. Taksitle aldı 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 156 göst.
20 Eylül 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Deniz Ege (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
29 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde sofianne (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
27 Şubat 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Esraa45 (353 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
7 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Guncelanne (49 puan) tarafından soruldu

377,308 soru

11,291,434 cevap

34,706 kullanıcı

...