0 oy
354 göst.
Diğer kategorisinde (1,465 puan) tarafından

Kızlar burası diyarbakır ve bahçemizden kareler sabah namazına kalkarken süpriz oldu hiç beklemiyorduk 

image

image

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Memleketimin en guzel kari
(1,465 puan) tarafından
Diyarbakırlı mısın sende cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
bizde yagmur var suan 

Azerbaycan 
(632 puan) tarafından
Goranboya  yağıb canim)məndə gozlurem Bakıya yağsın) haralısan sen?
(1,465 puan) tarafından
Olsun rahmettir berekettir hiç olmasa ne yapardık
0 oy
(856 puan) tarafından
Bende çok istedim çıkmayı ama bebeğim küçüktü gözüm kesmedi şimdide zaten hep eridi gibi sabhki güzelliği yok. Diyarbakır merkezde misin canm. Sanki ev bahçeli müstakil ilçe desindir diye düşündüm :)
(1,465 puan) tarafından
Yok kuzum 500 evlerde oturuyorum tek katlı evler var orda 500 evlerin girişinde
(856 puan) tarafından
Hee anladım canm iyiymiş ..müstakil ev güzel ben seviyorum.
0 oy
(266 puan) tarafından
Van'da bugün yağdı
(1,465 puan) tarafından
Güzel tuttu mu kar orda burda yarına bişey kalmaz gibi görünüyor
(266 puan) tarafından
Evet 5 saat dır durmak yağıyor
(1,465 puan) tarafından
Maşallah cnm sulu kar deģilse yağmur da yağmazsa kaç gün kalır o kar bizim çoğu eridi bile
(266 puan) tarafından
Yokya yerde çok var hepsi yarın buz tutar
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Ayy ne güzel kız soğuk birde demi
(1,465 puan) tarafından
Cnm bana soğuk değildi ama kızı iyice giydirdim 1 derece 1 derece ve -1derece arasında oynuyordu
0 oy
(291 puan) tarafından

Maşallah ama şimdi eridi sabah 4 te yagmaya başladı canım ben de ofiste oturuyorum gelin geldim memleketimize :D

(1,465 puan) tarafından
Burda hâlâ var cnm bn 500 evlerde oturuyorum daha önceki evim ofise yakında koşuyolunda oturuyordum ofis ayağımın altında gibiydi sürekli gider gelirdim bir dönem askeri şubesinde yani lojmanlarda çalıştım biliyorum yani orayı bilinmeyecek yer değil zaten en tanındık yer
0 oy
(19 puan) tarafından
Ah ah izmirde yasiyorun dogdugumdan bri bir kere kar oynayamadm desem karda kayamadim desem 28 yasina geldim yok ;))))) cok iaterimmn ama olmuyor ;)))
(1,465 puan) tarafından
Bnde izmirde büyüdüm kuzum karşıyaka yeşilyurt bozyaka eşrefpaşa zafertepe yağaneler şirinyer evka 1 gibi bir çok yerde kaldım evlendim gećim olmayınca diyarbakıra geldik yerleştik memleketime yani diyarbakır bnm doğduğum şehir olabilir ama izmir bi başka bnm için yazın doğum yapınca gelicem inşallah oraya babamlara
(19 puan) tarafından
Aynen ya izmirim baskadir gel gel izmirde seni ozlmeistir  canim bendr bu ssehirden bask yerde yapamam ;)
(1,465 puan) tarafından
Òyle valla cnm babamlar gezdirir bni bol bol incir altı bayraklı konak falan soran çok burası mı izmir mi diye ama bn izmir der geçerim çünkü orda 22 sene kaldım yaşım 28 şubatta 29 olcam burda doğdum ama burayı görmedim küçükken çocukluğum hep orda gećti beş sene olcak diyarbakıra geleli ama hâlâ kendi memleketime yabancıyım
(19 puan) tarafından
Ayyy ayni yastayiz senunle bende evlenmeden once bayrakliydaydim smdi bornovada oturuyorum iste insan alisinca zor olmustir sanada baya kalmisisn burali olmuusun sen artikk ah ah gurbett zordur eminimmmmm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 863 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 563 göst.
28 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Gvrcnn (263 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 305 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,199 göst.