0 oy
233 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (534 puan) tarafından
Kepekli un ile normal un arasında nasıl bi fark var kizlar kek veya muhallebi yaparken falan kepekli un koyarsan aynı diğer unla yaptığım gibi olur mu lezzetinde veya kıvamında bi farklilik olur mu?

5 Cevaplar

0 oy
(1,808 puan) tarafından
Karbonhidrati fazla canim normal unun kilocuklar o yüzden gitmio bizlerden 
(534 puan) tarafından
Anladim canim yani bi kek muhallebi veya börek açılsa kivamlarinda bi farklilik olmuyor
(1,808 puan) tarafından
Tadi farkli olur canim kivaminda bi fark olmaz
-Reklam-
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Tadı güzel olmuyor ya annem kilo vercem diye aldrmisti babama kepekli un normal un gibi kabarmiyor zaten biz bitirememistik bı iki sefer yaptıktan sonra fırına vermiştik kalan unu
(534 puan) tarafından
Hadi ya bende de 5 kilo kadar var da tereddütle kalmıştım ben de nasıl olur diye :(
(1,885 puan) tarafından
Bı dene canm herkesin damak tadı farklı. Ben kepekli ekmekten de keyif alamıyorum mesela.
(534 puan) tarafından
Anladim canim teşekkürler
0 oy
tarafından
Tam buğday unu ve tam buğday ekmeği tavsiye ederim bir kaç aydır tam buğday ekmeği alıyoruz çok  doyurucu oluyor ve daha sağlıklı 
0 oy
tarafından
Dun kardesim kepekli un almis onunla çörek yaptim hafid tad farklo vardi ama bende guzel olmustu :)
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Valla kepekli unun lezzeti en güzeli diğeri birşey yapsan sakız gibi sert oluyor kepekli hem daha az kalorili 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 57 göst.
8 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkizannesi (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 226 göst.
6 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Tinky minky (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 133 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,278 soru

11,385,916 cevap

34,886 kullanıcı

...