0 oy
99 göst.
Aile kategorisinde tarafından
22 haftalık hamileyim  normalde biraz ayakta kalsam bile kalcam ve belime öyle  bir ağrı giriyo ki bugün daha kötü yemeğe misafir gelmişti şimdi gittiler sırt üstü yattım  dönemiyorum bile neden böyle oldum

3 Cevaplar

0 oy
(6,978 puan) tarafından
Muhtemelen ayakta fazla dolanmissidir bende hamile olmadigim halde oyle oluyorum, yat dinlen canim gecmis olsun. Dusa girmek rahatlatir
tarafından
Doktora gitsem mi acaba  çünkü aşırı bi ağrı var
(6,978 puan) tarafından
Devam ederse icon rahartlasin git canim
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından
Ayy canım bende öyleyim yattığım yerden kalkamıyorum yatakta sağa sola dönemiyorum sancı bacağımdan ayağıma kadar vuruyo.Evin içinde eşim tutup gitceğim yere götürüyo. Geçen hafta sağlık ocağında sedyeden kalkamadım ebe kaldırdı anlattım durumu.Magnezyum kalsiyum dengeniz bozuk olabilir gibi bişey dedi. Sonra doktorum magnezyum yazdı yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum sanki bi derece daha iyiyim ama evi süpürsem bi iş yapsam hemen kitleniyorum gene.Şuan 28+6yım 23.haftadan beri böyleyim
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Bizde 30 haftalığız dönemiyorum uzandığımda kalkamıyorum eşim evde ise yardımcı oluyor zor valla Allah yardımcımız olsun canım 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 45 göst.
0 oy
3 cevap 52 göst.
0 oy
2 cevap 50 göst.
11 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (470 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 80 göst.
7 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,537 cevap

34,854 kullanıcı

...