0 oy
747 göst.
Diğer kategorisinde (73 puan) tarafından

Az önce bir post okudum sezer adında bir kullanici içini dökmüş görümcesinden yana bişeyler soylemis neden kizın ustune gidiliyor ki sizene ne derse der size mi söylüyor ki gocunuyorsunuz hemcinsimiz diyorsunuz karsinizda konustugunuzda hemcinsiniz ayrim yapip konusmayin vallahi laf olsun diye konusuyorsunuz laf olsunda söz olmasin ne biliyorsunuz kizin anlattigi gibiyse hatta daha fazlasinida yapiyorsa dedigi kelimeyi hakediyordur sizene yav istedigini der lagaluga yapip sirf konusmak icin konusmayin burasi serbest bir ortam isteyen istedigini yazar soyler uyari verirse buranin bir admini var siz ne amirsiniz ne vekilsiniz konusupta insanin canini sıkmayın ayip yahu size demis sanki o lafi bir triplere giriyorsunuz yeterin bee şu bilmislik tavirlardan :angry:

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aynen bak sen demişsin burası serbest ortam herkes istediğini yazar diye doğal olarak herkes de fikrini yazar begenin begenmeyin 
tarafından
aynn ole onlar fikirlerini solmedilerki kadina bildgn o edepsiz gorumceyle ayni kefeye koydular
tarafından
Benim algımda sorun yok ztn onu kınayana diceksin Bn fikrimi söyleyip çıkıyorum zatn yorumum da kimseyi ilgilendirmez
tarafından
senacim madem bole dusunuysn ndn bole bse yazdn burayaki sana ztn kimse biseymi dems yani yoo ..
tarafından
Bir şey yazarken onay mı almam lazım sizden ?  Herkesin kendi fikri diyorum kavga amaçlı terslemek için yazdığım bir şey değil Bn farklı bir şey demek istedim kimseyi kınıcak bilerek rahatsız edicek son kişiyim
tarafından
Ya herkesin hormonlar tavan galiba sakin olun ya bu kadar gerilmenize gerek yok herkez kendi fikrini soyluyo
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Kız ne oldu ben bu günlerde pek giremiyorum 
(73 puan) tarafından
Sezer adinda bir kullanici icini dokmus goeumcesinden yana sezer diye arama butonuna yaz postu cikar oku ordan anlatmasi uzun cunku
(10,411 puan) tarafından
Tamam canım bakıyorun
0 oy
tarafından
BURANİN CİHHİNİ CİKARTİOLR DİYENLER HARBİDEN CİKARTİLAR İYİCE GERCERKTEN katiliorm sana da..
tarafından
eski tadi yok zaten
tarafından
yok biraz hklsn gruplaşma olduğu surece de olmayacak ztn
tarafından
sanirim oyle canim
tarafından
herkz saygıdan hosguruden herkes herşeyi diyenler özgürlükten bahsediyor ama grubun dışıdaysn eğer bitti is..
0 oy
(905 puan) tarafından
Emin ol o kinayanlar  o laf denmez diyenler  yeri gelince  hemcinsinin ağzına  siciyo  buraya gelincede  ayıp denmez diyo vazgeçin ya bırakın bu ayaklari   
(73 puan) tarafından
Oyle valla herkesin dogal hakki adminlik tasliyorlar
tarafından
hahah aynen ole yaa :))
(905 puan) tarafından
Amaç puan vallhi ben burda o kdr çok kisi  tanyrm  puan için yapamayacaklari  sey yok laf mi atmyr laf mi çarpıtmıyrlar  kavga mi yok neler neler
tarafından
iy igrenc yaaa vlla olee
(905 puan) tarafından
Aynen ne diylm bunalra
0 oy
tarafından
aynen olee hakedene mustehak  dua etmek daha doru belki evet ama hic birimiz dort dortluk dglz yeri gelnce hepimz aliyrz agzimiza biseyelri  malesf bukadar ustune gtmrye bilmislik taslayip edepsz ahlaksz bi inasani savunmanin alemi yokkk nedn bukadar savunmaaa acaba biseyelerdenmi gocunuyolar anlmdm bnde..
tarafından
Dimi aynen kuzum. Bizde grubun alası var ona kalsa ama haklı haklıdır haksız haksız .:)
tarafından
Ay kizmeryem şuan kafamda poşet sesleri yatmaya çalışıyorum:))))) kına yaktım yine saçıma vazgeçtim boyamaya surmicem:))))))
tarafından
dmi kizzz :))) ❤️❤️
tarafından
haha guldrdn bni kz fatos ya :)) bn ck sevrm yaaa kinayiii bnde kiskndm smdiiii
tarafından
:))) sende yap kız:)))
0 oy
tarafından
Diyicek birşey yok doğru. Herkes istediğini yazar içini döker.
(73 puan) tarafından
Evet doker bir uygulama sadece burasi hemen herkes savunmaya geciyor anlamiyorum bu tavirlarini sanki kendilerine soyleniyor soylenenler
0 oy
(50 puan) tarafından
Aynen canim cok dogru soylemissin hatta cogu bayanlar cok samimi olanlar bile aralarnda oyle konsyor. Kii yani kiz burdakilere laf etmemis sonucta. 
(73 puan) tarafından
Evet ona sinirim cikti bilmislik tasliyorlar
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Haklisin belki .. ben o posta yorum yapmadım hic yaptiklari davranislari da hoş bulmadm gorumcesinin cok yanlis ama ailesi yetiştirmiş öyle ne diycen ki yapmasin yapmak zorunda da değil hç bi islerini . Fakat dedigm gibi yorum yapmasam da ben kapali biriyim şahsen ama  kizin gorumcesi hakkında sırf açık sacik giyiniyor die o... benzetilmesini bende yanlis buldum giyim kuşam ne kadar açık olsa da hos değil hakverenlere anlam veremiyrm hal hareketi yaptiklari tamam da giyimini gelirse mini et ek de giyer sıfır kolda gunah onunken onu ona buna benzeterk biz çok daha günaha giriyorz
(73 puan) tarafından
Ben hak veriyorum demedim ki sadece ne isterse soyler gunahi kendine hem ne biliyorsunuz ki acik sacik giyip donunu ortalikta birakan kisiden baska bir haltlar yemedigi kimse kimsenin icini tavrini hal ve hareketlerini bilemez ama kimse kimseyide bir laf dedi diye hakaret yagmuruna kinamaya tutamaz herkes yerini bilerwk yorum yapmak zorunda bilmislik taslayarak yorum yapmak degil
(2,749 puan) tarafından
İyi de bacim yapmasin yapmak zorunda degil ki bende birlik oturdum evin içinde benden buyuk görmcem vardi  elini hic bi ise vurmazdı çünkü kaynanam yaptrmazdi  ben zoraki yaptramazdim ama elimi cekip kendim de yapmadım   açık sacik makyaj yapmayi çok severdi  ama bu benm haddime değil ki ne yaparsa kendine yapar arkdaslar dmek istdgi giyiminden dolayi o.. benzetilmesi yoksa kimse arkadaşa yuklenmek istememiştir bence kapatlsin bu konu postlarında altında birbirinin kalbini kırmış çok arkds olms
0 oy
tarafından
Bn hakettiğini söyledim zaten az kalmış o kelime bana düşmez ama hiç iyi terbiye almamış bnmmoyle görümcem olsn valla doverim
0 oy
(24 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum. Inan insan bişey yazmaya çekiniyor  .Ne guzek burda bi nebze daha olsa güzel sozlerle  olumlu dusuncelerle  rahatliyor  burdaki yazdiklarini eltisine gorumcesine diyemiyor insan burda daha rahat konuşuyoruz  .lutfen saygi gosterin herkeze .yardimci olabileceğiniz insanlara yardim edin engel degik.  Teşekkür ederim canm böyle düşündüğün icin sanada 
(73 puan) tarafından
Sagol cnm valla okudukca sinir oluyorum iyi niyetle diyebilirsin bu lafi demen yanlis ama hakaret ederek kinayarak denmesi birde hemcinsimiz denmesine sinir oluyorum nacizane yorum yaparak bu soylemin yanlis yinede diyip gunah alma diye yorum yapilabilir yani ne biliyim bazi insanlar kendini cok bilmis saniyorlar
(24 puan) tarafından
Aynen öyle hayirlsi olsun inşallah  .artık kimse kimseye derdini bile anlatamıyor   .kandin heryerde kadınmış  valla heryerde kavga
0 oy
(32 puan) tarafından
Haayyy agzina saglikk yaa kac gundur bende takiliyom buraya herkes bi laf ustasi valla cok itici geliyo saskinlikla okuyorum yorumlari 
0 oy
tarafından
Ya bende anlamadim o kiza neden o kadar yuklendiklerini

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 649 göst.
28 Şubat 2024 Diğer kategorisinde "Çekilin~Ben~Geldim" (2,749 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 394 göst.
18 Ekim 2022 Diğer kategorisinde tugba6135 (5,220 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 590 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Bir deniz annesi (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,013 soru

11,406,740 cevap

34,944 kullanıcı

...