0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Ay kızlar normalde takmam ama dün foto paylaştım bi çok kişi zayıflamış dedi ama boyu uzadığı için zayıf görünüyo.

Bir ay önce tatildik 8 küsür 74 santimdi şuan 11 aylık ne yapım sizce nasıl öğün verim kaç kere besleyin nolur yardımcı olun

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Neden takıyorsun yaaa benim de oğlum zayıf :ermm:

Sağlıklı olsunlar da boşver kilo gerçekteniyi bişey değil 

tarafından
Evet kuzum takmiyom ama zayıfladı bende biliyorum da boy atti diyorum herkeze Gerçekten de doğru ama insanlar dışardan bakiyolar herseye
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlıklı ise takma kafana mehlikayada herkes zayıf diyor sırf bu yüzden doktora gittim her çocuk bir olmuyor dedi 
(119,519 puan) tarafından
Kiz sen niye gittin birinemi atarlandindi
tarafından
İvit sevdoş
Detaya girmem diyon anladim
tarafından
Aynen detayı boşver kendi ayıbını bilsin yeterli
tarafından
Valla kuzum doğru da ne bilim ya bende göturdum doktora bana kaslı olsun önemli olan o dedi kilo güzel bişey değil dedi.
0 oy
Bu kilo isi sidik yarisina dönüyo biri zayif der biri niyr kilo almiyo der kilo iyi bisi degil onemli olan saglikli olmasi herhangi bi saglik problemi yoksa takma kafana
tarafından
Haklisin canım inan ben takılmam elimden gelen herşeyi yapıyorum ama yemiyo benimki herşeyi saolsun . 3 çeşit çorba yer meyve sevdiklerini bu kadar doğru düzgün ek gıda veremiyorumki
0 oy
(15,310 puan) tarafından
Kilo olayında genetik faktör de etkili. Siz ya da eşiniz zayıfsa ondan olabilir.  Benim oğlum 7.5 aylık. 6. Ayında 8.800 dü. Biz zayıf insanlar değiliz.  Sabah kahvaltıda yumurta sarısından omlet yapıyorum ya da haşlıyorum. Çeyreğini ancak yiyor çoğu zaman. Öğlen genelde çorba y da püre. İkindi meyve püresi. Akşam da yine çorba ya da püre ya da mama ( pirinç unlu, irmikli, Yulaf ezmeli )   yapıyorum. Gece yok tutsun diye.  Diğer zamanlar anne sütü. 
tarafından
Evet Canım ben baya zayıfım ama esin kilolu bana çekti sanirim o zmn
(15,310 puan) tarafından
Ondandır işte. Şimdi size zor geliyor ama büyüdüğünde bebişiniz iyi ki zayıfım der:)))
tarafından
Inşallah ya canım saol;)
0 oy
(96 puan) tarafından
Canım herkesin ağzı var büzemezsin konuşurlar...

Sen onları dinleme ve devam et ❤️
tarafından
Hani biyerlerde mi yanlış yapıyorum diyorum kuzum yemiyo çünkü herşeyi ne bilim nasıl yapsam günlük düzeni falan bilemiyorum inan
(96 puan) tarafından
İçinden nasıl geliyorsa öyle yap ve biraz olsun annelik duygularına önem ver ❤️
tarafından
Haklisin kuzum çok saol♥️
0 oy
(806 puan) tarafından
Ya bu annelerin kilo yarışını hiç anlamıyorum canım yaa sende takılma onlara allah aşkına . Ağzı olan konuşur. Sağlıklı mı değil mi sen ona bak önemli olan sağlıklı olması kilo boy hepsi birer rakam yaaaa. Daha büyüyecekler hele bismillah sakin olun. 
tarafından
Ayenn canım da işte ben takmasam da takıntı yaptırıyorlar saolsunlar.
Benmi yanlış yapıyorum ek gıda olayı bilmiyorum düzen nasıl yapsam bide herşey yemiyo benimki
(806 puan) tarafından
Ben yeni tadimlara başladım canım vala bakalım bizim ki nasıl olacak buda yemiyor şimdiden :) ama kimseye kulak asmicam ben şahsen isteyen istediği gibi konuşsun ;)
tarafından
Haklisin cnm bende öyle yapim;)
(806 puan) tarafından
Vallaha öyle yap ekmeğini aşını konuşanlar vermeyecek sana canım kulak asma hiçbirine. Bebişin de sağlıklı olsun miss ❤️☺️
tarafından
Saol canım Allah razı olsun;))♥️
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Canım benim kızım hep yogurtlu cicibebyle aldı kilo bide tarhana çorbasına bebek ekmeği koydum bayya faydalı denemeni tafsiye ederim 
(3,729 puan) tarafından
Yaptıklarınız faydalı değil kilo aldırıcı sadece
tarafından
Tarhana yemiyo canım yoğurtlu çorba içer bi yoğurdu sade yemez hayatta
Saol canım genede
(1,238 puan) tarafından
Sut içiyorsa içine cicibebe at
tarafından
Yok canım henüz normal süt vermedim bunu bi arkadaş da demişti de henüz başlamadım ben saolasin;)

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 206 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Bernnn (204 puan) tarafından soruldu

381,363 soru

11,417,399 cevap

34,968 kullanıcı

...