0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Birbuçuk yıllık evliyim üçbuçuk aylik kzim var kizlar bu zamana kadar hiç kullanmadım bilmiyorum hamgisi daha iyi prezervatif ve geri çekilme ile korunuyorum ve halta kullanmak istiyorum hamgisi daha iyi haplardan ve ne zaman kullanılıyor bilgiisi olan varsa yazabilir mi

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Adetin 3. Günü başlıyorsun her gün aynı saatte içiyorsun hap +prezervatif +geri çekilme çok fazla değil mi :)))) 
tarafından
Kız valla korkuyorum oyuzden :)
-Reklam-
0 oy
(324 puan) tarafından
Lanet olsun o haplara ya bana hiç yaramadı 4 ay içinde 6 kilo aldım bn :(((
tarafından
Yaaa :((
(1,494 puan) tarafından
Bn 4 kilo.veridm.bir kutuda
(324 puan) tarafından
Yaaa ne mutlu sana o zaman
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yasmin ile korunuyorum ben 8. Yıl tek sorun yaşamadım. 
(13,202 puan) tarafından
İçinde 22 tane var adetin bitince başlıyorsun 22 gün içiyorsun günlük sonra bir iki güne adet oluyorsun ben genelde 5. Gün olurum. Yine yıkanıp başlıyorsun. Unuttuğum günlerde bile korudu çok şükür
tarafından
Çok sağol canim tesekur ederim
Peki unutursam hamile kalma riskin yüksek mi oluyor
(13,202 puan) tarafından
Gününe göre değişir. Ben kalmadım hiç. Yüksek olmaz ama Allah bilir orasını. Ve Rahim kanserinden göğüs kanserinden korur hap bütün hepsi tabi sadece yasmin değil.
tarafından
Sağol canım kusura bakma çok soru sordum pek bi bilgim yoktu ama şimdi ögrendigin iyi oldu
(13,202 puan) tarafından
Yok canım ne demek her zaman.
0 oy
(167 puan) tarafından
Yasmin güzel reçete de yazıyor kuzu kilo aldırmıyor 
tarafından
Tamam canim yarın alıyım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 139 göst.
24 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
0 oy
1 cevap 231 göst.
0 oy
4 cevap 58 göst.
4 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Laleozsy (22 puan) tarafından soruldu

381,352 soru

11,416,671 cevap

34,968 kullanıcı

...