0 oy
222 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
hanimlar trenyoldan sampuan aldim .. hepsi dokulmus bende girip sikayetimi dile getirdim bana demezler mi  bu urun bizden alinmamistir ..  vs vs  magaza ismi  verdim dediler  o magaza sahte urun sattigindan dolayi  bilmem ne olmustur .. simdide orjinal urun sorgulama yaptim urun sahte .. heryere sikayet ettim boyle birsey yasayan var mi .. sonuc ne olur .. 

10 Cevaplar

0 oy
(80 puan) tarafından
Internet alidverisine guvenmeyin ya 
-Reklam-
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Sahte satıcı nın Trend yolda ne işi varmış yaa ne kadar sorumsuzlar
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Sikayetvar.com, trendyol musteri temsilcisi, tuketici heyeti hepsine sikayet et. Tuketici heyeti mutlaka cevap veriyor gec olsada
0 oy
tarafından

Orayı bizede de kızz alan olursa falan bilgisi olsun aldığı markanın vede firmanın adını 

(758 puan) tarafından
trendyol dragos medical optik bujiteri
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Trendyol ve firmayi ikisini sikayet etseydin
(758 puan) tarafından
sikayetimi dile getirdim bana urunu kullanmayim arastirma uapilacak denildi
0 oy
tarafından
Evet canım bazen eksik ürün yada döküntülü ürün geldiğinde, siparişiniz bizden alınmamıştır yazıyorlar halbuki yalan. Çoğusuda sahte zaten
(758 puan) tarafından
gerizekalilar yaa
0 oy
(608 puan) tarafından
Trendyol adı altında satiş yapan magazalardan almış olabilirsin canım internetten alış veriş yapıyorsanız uygulamasını indirip öyle alışveriş yapın. Bunun gibi bir olay çicek sepetinde başıma gelmişti 
(758 puan) tarafından
trendyol uygulamasindan aldim
(608 puan) tarafından
Müşteri hizmetlerini ara canım aradın mı
0 oy
(7,791 puan) tarafından

Bu yüzden asla Trendyol alışverişi yapmiyom hepsi burdada dan yada n11 den alırım genelde :) yada çiçek sepeti 

(866 puan) tarafından
Kesinikle trendyol tam dolandırıcı
(7,791 puan) tarafından
Bı çok karşılaştırma yapiyom sözde en ucuz diyo en pahalı Trendyol çiçek sepeti çok uygun oluyo ya eve yastik kızıma dönence vs ordan aldım hep :)
(866 puan) tarafından
Trendyol yaptığı indirimler bile sahte  indirimden once pahali gösterip daha sonra olması gereken fiyata satiyo. Caydanlik aldim sözde karaca iki yerinde defosu vardi belki de oda sahte .iadeyle uğraşmamak icin gondermedm
0 oy
(16 puan) tarafından

Geçmiş olsun ne yaparsanız yapın kendilerini haklarlar internetten çok nadir alışveriş yapıyorum güvenemediğim için gelene kadarda tereddütte kalıyorum sağlam gelirmi malı kalitelimi diye düşünüp duruyorum en iyisi gözle görüp almak 

0 oy
(6,825 puan) tarafından
Valla daha geçen şampuan aldım bnde 

Hele sürekli Trendyol dan alırım hiç böyle bir şey yaşamadım cnm

İlgili bir soru bulunamadı

381,363 soru

11,417,446 cevap

34,969 kullanıcı

...