0 oy
961 göst.
Diğer kategorisinde (2,381 puan) tarafından

Dün de POST açmıştım. 8 aylık gebeyim. 

Başından beri elim kolum kalkmıyor diyordum. 24 saat uyuyordum ne yemek ne temizlik yapabiliyordum. :(

Dun annemin amcasının oğlu hoca oraya gideceğiz demiştim.

Bugün gittik..

Adam baktı bana. Birileri birilerine muska yapmış. Oradan da sen gecmissin sana etki etmiş dedi. 3 harfliler sana musallat olmuş onlar seni durdurmuyor dedi.. Nasıl durdun sen böyle dedi hoca bana. 

Muska yazdı mavi kumaş ile kapla üzerine as dedi. Birde kül verdi onu suya islami.13 gün boyunca sabah aç karnına iç geçer allahin izniyle dedi. İnşallah başta Rabbimin izni sonra o adamın izniyle geçer.. 

Bir kaç arkadaş merak etmişti de POST açayım dedim

25 Cevaplar

0 oy
(142 puan) tarafından
Büyü falan olabilir mi bilmem ama bence külü içme sonuçta hamilesin belki bebeğe bi zararı olur riske atma . Evde aç bakara süresini sesli sesli dinle bol bol duanı et felak nas ayet-el kürsi inşirah bunlar çok iyi gelecektir , bide çok fazla kafanı büyüyle muskayla doldurma neye inanırsan o gelir başına . Ne demiş mevlana : gül düşünürsen gülistan olursun , diken düşünürsen dikenlik olursun :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
ay inanmıyorum ya halsizsin diye hocaya mi gidilir hamilesin bu çok normal bende 8 aylık hamileyim sürekli oturmak istiyorum ayaga bile kalkmak ıstemiyorum o zmn bende mi hocaya gideyim herşeyi muskaya baglamayin ya 

Ha eğer para karışıklığı muska yaptirdiysan emin ol para alan zaten üstünde muska vardır diye kandırır seni 
(2,381 puan) tarafından
Hayır para vermedim. Ona ne diyeceksin
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Benzer bir olayda benim başıma gelmişti hala korkuyorum böyle olaylardan 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 83 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 77 göst.
13 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,996 puan) tarafından soruldu

379,067 soru

11,345,839 cevap

34,812 kullanıcı

...