0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (287 puan) tarafından
Kizlar bilen biliyodur kızim oksuruyodu hastaneye gittiğimde doktor hiç bideyi yok dedi göndermişti ve ateşide dusmuodu başından savdi ilaç dahi vermeden gönderdi ve 5.gunumux bugün ateşi hiç birsekilde dusmuyo 38 39 civarı öksürüğü baya arttı dün acile götürdük ve sıra gelmedi 2saat bekledik gekdik ve daha önümüzde 80kisj vardı ozellere güç yetmuo muane parası 500 TL istiyo napacagimi şaşırdım çocuk gözümün önünde zayıfladı ;( şimdi yine gitcem acile ;(

3 Cevaplar

0 oy
(12,486 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin düşmeyen ateş enfeksiyon kaynaklı oluyor genelde başka bir hastaneye götürün 
-Reklam-
0 oy
(282 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim salgına yakalanmış galiba Allah yardimcin olsun ilik bi dus aldır canim calpol  parol 4 er saat arayla ver. Öksürüğü içinde karadut özü birer tatli kaşığı ver balgam varsa söker atar bide sarı dutu suda kaynt onu icir öksürüğü hemen keser ins faydası olur canim cok gecmis olsun 
0 oy
(1,536 puan) tarafından
Canim cok gecmis olsun. Benimde 4.5 aylik kizim oyle sizinki gibi oldu. 10 gun atesini hic bisekilde dusuremedim. Ben almanyadayim burda son hadde gelene kadar antibiyotik vermiyolar. En son oksurmekten bogazlari iltihaplanmista o sekilde antibiyptik yazildi. Yoksa halimiz harapti inan ki. 10 gune kadar atesi normal sayiyolar maalesef. Ben 3 sefer doktora gittim en sonunda yazdilar. Ama bebegim kac gun hic emmedi zayifladi:( belki seninkine de antibiyotik gerekiyodur. Yoksa 5 gune dusmesi lazimdi:(

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 186 göst.
19 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berat (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 323 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selimin annesi (8,974 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
26 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...