0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (1,329 puan) tarafından

Kizlar bir arkadaşım için soruyorm yumurtalama günüymüş bı kaza yasamis bebeği de küçük hamile kalır mı kesin? Yani sonuçta nasipte yoksa olmaz değil mi? İlla öğün oldu diye hamile kalmaz demi. Ben öyle dedim ama kendi baya korkuyor bana inanmadı:D okutacak yazdıklarinizi

9 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Nasipte varsa olur yoksa zaten olmaz hayırlısı canım bende bı kaza yasadm kızım küçük hala adet olmadım tedirginim 
(2,350 puan) tarafından
Deki ona illa o gün oldu diye olacak diye bsy yok bende korkuyorum aynı durumdayım ama yumurtlama gününe denk gelmemisti
(1,329 puan) tarafından
Saol canım cevabın için kendinde okudu rahatladı biraz. Rabbim isteyene versin senin içinde hayırlısı insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır kalmayadabilir
(1,329 puan) tarafından
Saol canım
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Allah bilir canım sonuçta okadar çabalayıp hamile kalamayan ve kendini bağlatipta hamile kalan var 
(1,329 puan) tarafından
Dogru tabi canım bende dedim ama iste
0 oy
(119,521 puan) tarafından
tutabilirde tutmayabilirde sans isi
(1,329 puan) tarafından
Ya tutarsa :D Nasreddin hoca hesabı diyon
(119,521 puan) tarafından
tutarsa mevsiminde ayva yemis olur ;))
0 oy
(65 puan) tarafından

Bebeğimiz olsun istediğimizde yumurtlama dönemime denk geldigi halde 7-8 ay hamile kalmadım nasip gerćekten

(1,329 puan) tarafından
Öyle canım nasip tabi. Bende dedim ama bir kaç kişiden duymak da rahatlattı biraz
0 oy
(806 puan) tarafından
Belli olmaz bu işler nasip canm
(1,329 puan) tarafından
Öyle canım tabi
0 oy
tarafından
Bu kadar endişe edeceğine korunma yöntemlerini araştırmasını tavsiye ederim taş devrinde yaşamıyoruz sonuçta 
(1,329 puan) tarafından
O sallamasyon dedigin yöntemle biz 3yil korunduk. Sonuçta hiç bir yöntem garanti değildir. Buuda bir tercihtir seni bağlamaz. Arkadaş prezervatif ile korunuyordu rahatladin mi şimdi. Lincleyecek yer arıyorsan burası uygun değil başka kapıya
tarafından
Ay mahalle karısı ağzıyla konusmaya bak. Bi şey tutturmuşsunuz hiçbir yöntem kesin değil. Yuzdeliklere bak istersen. Ben tercihine bir şey demedim taş devrinde yaşamıyoruz dedim. Hem sen linç görmemişsin herhaldee. Hangi kapıda duracağım da seni ilgilendirmez
(1,329 puan) tarafından
Taş devrinde yaşamadıgimizi bizde biliyoruz. Yüzdelikleride biliyorum saolasin.  Ayrıca tutturmak nedir ortada olan bı şey zaten. Yani bunu dile getirmek olmayan biseyi söylemek değil ki. Bende bunu tercih ediyorum gayet halimden memnunum. Sen arkadaşıma kesin öyle korunuyordur diye laf söylediğin için dedim.
tarafından
O şekilde sert cevap verirsen ben de öyle derim. Neyse gece gece tartışmaya gerek yok. Kimsenin tercihine de tabii ki bir şey diyemem milletin doğurduğu bebeklere ben bakmıyorum sonuçta. Sadece daha plânlı gebelikler için önerimdir sen de etki eden başkasında etki etmez vsvs
(1,329 puan) tarafından
:DDD  ahhahja sert şekilde cvp verdin diyen sen önce cevaplarına baksan keşke. Neyse benimde hiç tartışma niyetim yok valla bugun pek keyifliyim . Allah kimsenin korunma şekline zeval vermesin diyelm tatlıya bağlayalım:)))
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Yumurtlama günü olduğuna eminse kesin kalır tabiki
(1,329 puan) tarafından
Artık nasip kuzum:)) senin yoruma kadar kız umutluydu şimdi tirstiii hahaha
(2,862 puan) tarafından
Ertesi gün hapı alsın canım belkilerle olur mu çocuk oldu diyelim madem istemiyor aldıracak mı ? Allah gönlüne göre versin :)
(1,329 puan) tarafından
Yok canim aldırmaz tabi sadece bebeği küçük diye emiyor diye korkusu
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Nasip hersey ama bi sıkıntısı yoksa yumurtlama gününde hamile kalma olasılığı baya yüksek 
(1,329 puan) tarafından
Öyle canım ama sonuçta olamama ihtimal ide var. Nasip artik
(2,257 puan) tarafından
Tabiki nasip

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 98 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (244 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,498 göst.
17 Eylül 2020 Diğer kategorisinde deryaa777 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy