0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (806 puan) tarafından

Allah aşkına diziyi izleyenlerin düşüncesi nedir ? Çok merak ettim. Ben şu Zeynebin şımarık hallerinden çok sıkıldım ya. Bir kez haklı ise on kez de hatalı resmen... Bu kıza sinir olmaya başladım. Bide herkese mavi boncuk dağıtması ama iyiliksever Zeynebim ben imajı yaratmasına ne diyorsunuz sevgili izleyen arkadaşlarım ?? :ermm:

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her bölüm salya sümük ağladığı için 3 bölüm anca dayanabildim hayat zaten zor bide saftirik Zeynebin yavru köpek bakışlarına katlanamadim yani . Ayrıca kitaptaki hikayeyle hiç alakası yok 
(806 puan) tarafından
Kitabı nasıl sizce tavsiye eder misiniz ? Vallahi benzetmenize koptum şuan da yavru köpek bakışları ahahaha :))) aynen katılıyorum size
tarafından
Kitapta zaten 3 sayfa var Zeynebin hikayesi yine böyle küçükken zengin aileye veriliyor sonrasında kendi ailesi geliyor vicdan sömürüsü yaparak mehdiyle evlendiriyorlar bunu . Mehdi doktor ama alkolik sürekli Zeynebin öz ailesine para yardımı yapıyor . Sonra Mehdi zeynebi aldatıyor dövüyor bı tanede kız çocukları oluyor . Boşandıktan sonra Zeynep gelip Nermin annesinin yanına yerleşiyor yine öyle o kadar hikaye . Ama Gülseren budaycıoğlu kitapları şahane ben 5 tane kitabını 1 haftada okudum ki nefret ederim kitap okumaktan öyle akici
(806 puan) tarafından
Ay diziden çok alakasızmiş bazı yerler. Çok gereksiz uzuyor dizi ona ayar oluyorum bende. Ya bende aksine kitap okumayı çok çok severim kocaman bir kütüphanem oldu sen düşün. Peki hangi kitaplarını okudun canım ? Maşallah bir haftada beş kitap da iyi okumussun vallahi bravo sana ☺️
tarafından
Ben daha çok film izlemeyi severim hangi tarz olursa olsun belgesel vs. Bu kadının kitapları 5 tane.
Hayata dön,madalyonun içi ,günahın üç rengi ,camdaki kız , kral.kaybederse kitapları ama en en en çok beğendiğim camdaki kız hayriyle Nalan var onların aşkından bahsediyor ağladım resmen kesinlikle tavsiye ederim :))
(806 puan) tarafından
Evet dizifilm kitap Benim de favorimdir.dediğin kitaplara da bakacağım bu yazarın kitaplarını bakmak istemiştim dizilerden sonra çok gündeme geldi çünkü ama bir türlü fırsat olmamıştı ama mutlaka bakarım yani Çok teşekkür ederim çok sağ ol canım not aldım hemen ☺️❤️
-Reklam-
0 oy
(12,477 puan) tarafından
Hiç ısınamadım o diziye ya ilgimi çekmedi Bi türlü :) 
(806 puan) tarafından
Gereksiz uzuyor dizi zaten bende ayar olmaya başladım sıkıyor artık izleyecek bişey yok diye çocukla olunca ancak buna bakıyoruz işte :) :)
0 oy
tarafından
Hiç izlemedim o kız zaten itici geliyor bana dizisini de izlemek istemedim 
(806 puan) tarafından
Aynen maalesef bana da itici geliyor o kız ama can sıkıntısından izliyorum işte çocuklu olunca :) :)
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Baydi artik resmen yarim yamalak izliyorum 
(806 puan) tarafından
Vallahi aynıyım ya çocukla ancak olduğu kadar işte. İlk başta iyiydi sonra uzadı yine don lastiği gibi sıktı
(6,978 puan) tarafından
Hahaha aynen, sabirsizim ben daraldim
0 oy
(1,297 puan) tarafından

Valla o diziye akile erdiremedim:D

(806 puan) tarafından
Niye kız :) anlaşılmayacak bir dizi değil ki
0 oy
(325 puan) tarafından
İlk bölümlerini izledim sonra cılkı çıktı izlemeyi bıraktım 
(806 puan) tarafından
Aynen öyle valla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 224 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Emine S (15,552 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 699 göst.
18 Mart 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 566 göst.
22 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu

374,670 soru

11,206,930 cevap

34,510 kullanıcı

...