0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kizlarr sanki hep hamile gezecem gibi bi omur boyu oyle saniyorum gunler durmus zaman gecmiyor gibi sizede oyle oluyor mu onumuzde  cooook uzun gunler var

12 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından

O zaman su gibi gecer canm sana gecmiyomus gibi geliyo ama dogdugu zaman hamileligini unutucaksin ve bu bebek ne zmaan dogduda günler geciyo diyceksin :)

Hayirlisiyla al inslalah kucagina canm kac haftaliksin 

tarafından
saol bitanem benim 13 hafta daha
(3,798 puan) tarafından
3 ayın bitmis iste ne kalmiş su gibi gecicek bak gör :))kendine uğraşlar bul çalismiyosan kitap oku bol bol evde  cık yürüyüs yap hergun düzenli
tarafından
yuruyusumu cok yapiyorum ama daha erken oldgm ocin hemncik kucgma almak isitiyorum hayirlisi ile esim diyor ki sen bu sabirsizlikla 5 nci ayda dogurursun
(3,798 puan) tarafından
Ay yok kız dogurma erkenden :)))) tadini cikar bugunlerinin
-Reklam-
0 oy
(6,681 puan) tarafından
30a jadar iyi gecdi ama 30dan sora gecmek bilmiyor
tarafından
zaman durmus sanki butun hamileler icin
0 oy
(298 puan) tarafından
Evet hep diyorum ki zaman geçmiyor geçmiyor şimdi de 4 ay kalmış :) sen ne kadarlıksın 
(298 puan) tarafından
Bende bi ara post açmıştım tam 188 gün vardı o geldi aklıma bak kız geçmiyor gibi geliyor ama geçiyor yaa
tarafından
hadi ya kac gunun kaldi
(298 puan) tarafından
4 ay kaldı  :)
tarafından
ayyy canm benm insallh bizde o gunleri bi an once goruruz
(298 puan) tarafından
Inşallah güzelim ben hergün diyordum ki bu zaman niye geçmiyor felan sayınca hiç geçmiyor sayma biraz :D
0 oy
tarafından
Aynn cnm sanki o zman bir türlü gelmiyor son 15 Allahın izniyle ama geçmiyor günler takılı kaldım resmen 
tarafından
15 gun cok yaklasmis canm benm hayirlsi ile kucagna almak nasip.olur insallah bizim daha onumzde 188 gun vaf
tarafından
Olsun o zmn su gibi geçiyor merak etme cnm bnim hepimiz sağlıkla kavuşalım yavrularımıza inşallah
tarafından
amin canim benim insallah
0 oy
tarafından

Allahım tamamına erdirsinnn <3

tarafından
amin tatlim insallh
0 oy
(107 puan) tarafından
Bende aynı öyle düşünüyorum hep içimde kalacak gibi
tarafından
aynen oyle cok zor  beklemek
(107 puan) tarafından
Annelige sabrı ogrenerekde başlıyoruz canım iste
0 oy
(42 puan) tarafından
Tez zamanda kucağına al inşallah 
tarafından
saol canm bnm insallh
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Zaman hiç geçmiyor 12+3 olduk az evvel :))
tarafından
bizde 13+1 olduk 19 dkika once  sanirim 39  40 41 haftalari goremiycem c
hic gecmiyor
(1,449 puan) tarafından
Bana da öyle geliyor ya durdu zaman
tarafından
allah kucagimuza sag salim almayi nasip etsin   6 ay gozume cok buyudu
(1,449 puan) tarafından
Amin sağlıkla gelsinler
0 oy
(119 puan) tarafından
Aynen durdu sanki inan 11 bucukttan sonra dkka sayıyorum 1 gün daha atladın diye 9+5 olduk az önce  cinsiyet i ayrı bi merak ediyorum zaten.sen ogrendinmi
tarafından
yok  kuzum bi firsat bulup gidemedim bugun gidecektik esim isten gec geldi gidemedik esim izinli oldgu zaman gitcez 13 haftlk oldm bnde
(119 puan) tarafından
Himm hayırlısı olur inşallah  öncelikle sağlıklı hayırlı  olsun gonlundekinide. Nasip etsin insallh rabbim .benimde insallh:)))
0 oy
(185 puan) tarafından
Giden zaman gelmiyo malesef her anın tadını çıkarın bende tam tersi zaman geçmesin isterdim hamileykende şimdi bebeğim 6 aylık yine ama zaman uçup gidiyor :)
tarafından
allah size bagislasin yavrunuzu haklisiniz ama hamilelikte sabirsizlarniyor insan
(185 puan) tarafından
Evet cnm tatlı heyecanlar allahım seninde bebişini sağlıkla kucağına Almayı nasip etsin
0 oy
tarafından
Oyle vallaha 61 gun var gecmiyor 
0 oy
tarafından

bndede eyvah heran dogurursam dye korku ki daha 29+4 uz :D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Huzeyfem (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 44 göst.
7 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minikii (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 50 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ftos_kym (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
27 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Z.bekar (280 puan) tarafından soruldu

379,947 soru

11,374,007 cevap

34,856 kullanıcı

...