0 oy
323 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Saçma gelebilir biliyorum ama Google da aradım bulamadım kızlar ben üç sene evvel babamı kaybettim belki de onun psikolojisi de olabilir ama özellikle bu aralar daha sık her gün aklımdan geçen şey ölüm hayattan ciddi anlamda zevk almıyorum kızım var 7 aylık sadece onu büyütebilmeyi istiyorum o kadar şimdi bu saatte bu yazı nerden çıktı diyebilirsiniz korktuğumu da düşünebilirsiniz ama ölümden korkmuyorum babamı kaybettiğimden beri sorum şu insanlar belli bir zaman önce hissedermiş öleceğini doğru mu 

10 Cevaplar

0 oy
(12,490 puan) tarafından
Bi çok insana olur böyle arada çok düşünme herşeyi allah bilir ancak 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hissedecegini sanmıyorum sende toparla kendini bebisini düşün 

Yarın ölecek gibi öbür dünya için 

Hiç ölmeyecek gibi bu dünya için yasamak lazım 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Halk arasında duyduğum kadarıyla. Özellikle kalbi çok temiz dedikleri insanlarda mesela daha geçen konuştuk ailecek adam uzaktaki çocukları çağırmış helallik almış. Sabahına vefat etmiş. Ne bileyim   Hani abdest alıp durduk yere namaza duran insan duydum vefat etmeden önce. Ama seninki bşraz depresyon olabilir mi canım? Psikolojik destek almayı hiç düşündün mü?
tarafından
Ccnm bn babannem in ölümünü izledim babannem öleceğini hissetmiş gibiydi bana annneni çağır demişti annem yanına çıktığında helallik istemişti ölümünde yanındaydık
(1,048 puan) tarafından
İşte böyle olaylar gerçekten çok yaşanıyor. Ama ben arkadaşın olayını biraz psikolojik, depresyon gibi anladım.
Çok büyük  bir kayıp yaşamış. Mekanı cennet olsun babasınının.
tarafından
Allah rahmet eylesin bende öyle anladım ilk okuduğumda
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Bence bir uzmandan destek almalısınız. Ölüm er ya da geç olacaktır ama sürekli bunu düşünüp mutsuz olmak ve hayatınızı engellemek hastalıktır. Ruhsal çöküntü yaşamışsınız ve bunun etkisindesiniz. 

Ve evet insanlar hissedebilirler. Ama bu onların sürekli onu düşündükleri anlamına gelmez.
0 oy
tarafından

Ben kendimi bildim bileli öyleyim sanki yarin ölecekmişim gibi yaşarım hep aklımda gunde 2.3kere ölümü düşünurüm her an Azrail gelecek gibi his ederim :angel:

0 oy
tarafından
Yok ya bana da oluyor bazen öyle geçiyor sonra. Çok yakın birini kaybetmenin verdiği psikoliyle öyle düşünüyorsun çok normal bence
tarafından
Benimkini de şirket başka yere yolladı kuzu konya da. Evi tasicaz çocuk küçük ne bileyim ya. Orda apartta kalıyor ayda bir geliyor iste
(10,496 puan) tarafından
AAAA niye öyle cnm sen de gitsen olmaz mı çok uzak mı
tarafından
Ben Kars tayim kuzu evi götürmek mesele. Ama gideceğim bu ay geldiğinde kalırım biraz bakalım napiyoruz
(10,496 puan) tarafından
Konya güzel cnm :)))
tarafından
Bakacaz artık ,☺️
0 oy
(774 puan) tarafından
Bu durum seni çok rahatsız ediyorsa psikolajik destek al hissetmek değil de etkilendigin için oluyordur 
0 oy
tarafından
Bende babannem in ölümünü seyretmiş tim ölmeden önce annemden helal lik istemişti ölümünde de yanımdaydı o günden sonra bnde ölümden çok korkar hale gelmiştim bikac ay uyku bile uyumuyordum topladım kendimi namazına falan başladım 
0 oy
tarafından
Yani bazen haberlerde falan görüyorum olmeden 3 gun once 5 gun önce olumle.ilgili paylasim yapanlari ama senin dedigin hissetmek degil korkmak cnm Dua et bol bol surelerini oku rahatlatır seni Allah ölümün bile hayirlisini versin hepimize
0 oy
(6 puan) tarafından
Hepinize teşekkür ederim ayrı ayrı ortalık düzeldiğinde bir psikologla görüşmeyi deneyeceğim Allah razı olsun hepinizden 

İlgili bir soru bulunamadı

379,206 soru

11,351,497 cevap

34,822 kullanıcı

...