0 oy
1,290 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Bir gece bana ilişmeden yatsa cok seviniyorum yıldım soguk havada dusa gir sac kurut hergun hergun tersledim valla hava soğuk zor isindim yurugit dedim döndü yattı şükür bunun istegini azaltmak icin önerisi olan varmii? Gelsin linc tayfa bekliyorum bu arada ellerinde telefon bekliyorlar arti almak icin post sahibini tersleyip dalga geceyimde gelsin artilar diye :D Bu kadar kasmayın yaa

36 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Viiii herkeste boş yapmış sizene Allah aşkına sormuş hoşuna gitmeyen cevap vermesin kizz kocani da red etme :) 
tarafından
:Dd keske bende 1 ay dinlensem  simdi senide linclerler neden ayda bir oldugunu yazdin diye( lincliyorlar ama bu postlardanda çıkmıyorlar)
tarafından
Kıçımin kenarının yoluna kadar o lincleyecek kişi anasının karnından doğmamıştir sanki kendileri sütten çıkmış ak kaşık her gün yaptıkları şey buraya konu açılınca mirin kırın ediyorlar salla gitsin kuzuu skshkshsos
tarafından
Dur bı artı verem nede haklı kime ne iy
tarafından
Kız ben hamileyim yine de red etmiyorum gelse gidecem de yok sishksjskjs
tarafından
Sağol çiçegimmmmm
-Reklam-
+12 oy
(12,777 puan) tarafından
Linç tayfasina laf ermek laf sokmak yerine neden düzgünce sorunuzu sormuyorsuniz sonra post kapanıyor gizleniyor tartışma içine giriyorsunuz uyariliyorsunuz kafayı bana taktın oluyo 
tarafından
Azos sen artıları kimin verdiğini görüyor musun
(12,777 puan) tarafından
Yok cnm
tarafından
Haa ben görüyorsundur diye sana hep artı veriyodum tüh ya ahaha
+7 oy
(9,626 puan) tarafından
Şu özelinizi artık ortalığa çeyiz gibi sermeseniz mi acaba?
tarafından
Sen bana habire edepsiz kadinligin yerlerde gibi cumleler kurdun bi post yuzunden bu kadar hakaret etmene gerek yok hosuna gitmezse yazmazdin artik o kadar ileri gittinki senin cumlelerini kurdum sana ben uyuyorum hakkini helal et kirdiysam hak konusuna takarim genelde sanalda olsa cok sukur ahiret inancim var iyi gecelr
(9,626 puan) tarafından
Etmiyorum iyi geceler.
tarafından
İyi bende etmiyorum o zaman bana edepsiz ve kadınlığın yerlerde dedigin için actigim post beni edepsiz yapmaz burda kadinlar var icim rahat vicdanim rahat
(9,626 puan) tarafından
Sen daha yenimisin  burda buraya erkeklerde giriyo bunu biliyo olman lazım zamanında çok erkek girip burda post açıp dalga geçti çünkü
tarafından
Ben zaten postu yatmadan kapatacagim kapatmak niyetiyle actim kalmayacak profilimde  kapanmiyor admine yazdim
+6 oy
tarafından

Kız ölümlü dünya ver gitsin :D

(12,777 puan) tarafından
Ayh illallah sana sus sus
tarafından
:D :D
tarafından
Sumeyraaa Allah iyiliğini versin sumeyraa ahaaha
tarafından
Sümeyra Sümeyra Sümeyra yazma bana bidaha Sümeyra :D
tarafından
Ahaha eşin e hakverdim Sümeyra  söylemesi çok güzel oluyor Sümeyra ahaha
+3 oy
(8,081 puan) tarafından
Çok merak ediyorum sizinle aynı görüşte olmayanlara niye hemen linçci diyorsunuz?
tarafından
Gizooo artı cnm iyi geceler
(8,081 puan) tarafından
Iyi geceler canım ♥️
+2 oy
(2,860 puan) tarafından
Napak ölek mi ??  Asfalt mi kemirek :))) 
tarafından
Sevdim ben bu lafı ☺️
(2,860 puan) tarafından
Artila beni o zmn :)
tarafından
Kız verdim ama artim bitmiş gelsin verecem söz ☺️
(2,860 puan) tarafından
Tmm ismimi kazı aklına ortmenim :) haydi iyi geceler :)
tarafından
Tamam kazıdım kız şimdi olmasa da sabah girip veririm ☺️ iyi geceler
+2 oy
tarafından

Ooo seni günahkar seniiii al sana bombeee :woot:

(2,787 puan) tarafından
Çok güldm canım hahaha ha Allahda seni güldürsün
tarafından
Haha amiin cümlemizii inşallah:)
tarafından
Hahahaha bum bum :D
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Bi linc lafi bulmussunuz baska da bisey yok agzinizda..hep desteklenmek mi istiyosunuz ne acaba..o zamn bn de size pohpoh tayfa mi diyim..olumsuz cvplar linc oluyo nedense..hosunuza gitmiyosa burda paylasmayin biseyinizi o zamn..
tarafından
Rahatsiz olmuyorum olsam paylasmazdim zaten
+1 oy
tarafından
Gece gece bana eğlence çıktı yine ya
(119,248 puan) tarafından
Örtmenim bu şap nerde satiliyo
tarafından
Ahaha bilmem ki sevdos hiç gerek duymadım
+1 oy
(1,292 puan) tarafından
Nasıl yani her gece miii?  Kardeşim olan var olmayan var, canım sıkıldı bak. Bizimki de gebermiş yorgunluktan. Ayda bir oluyor 
(7,972 puan) tarafından
Bu yoruma bittim:)))))))
(2,241 puan) tarafından
hahahahahaa:)))) harikasiniz ya yorumlara bitiyorum
0 oy
(12,490 puan) tarafından
E sende post açarken herşeye hazırlıklı olacan canım çözmüşsün az çok ;) 
0 oy
(10,497 puan) tarafından
İsteksiz olsa istek için sorarız istekli olsa gitsin diye nasıl karılarız yaaaaaa 

Hahah herşeyi linçlerlerrrr cnmmmm 
(7,410 puan) tarafından
Beyzammm nörüyon canimmm
0 oy
(7,410 puan) tarafından

Hahahah onu bilmem ama saclarini dusa girmeden ör oyle yikan tarama sıkıntısı olmaz canim:D

(7,410 puan) tarafından
Eylulum canim. Orunce orgu altta kaliyor sac derisi her halükarda islaniyor degilmi canim islanmayan bir ihitmal orgulu kisim oluyor yani. Ben cok arastirdim canim. Sende icin rahat etmesi icin arastir sor istersen. Sonucta abdeste sac derisi onemli olandir
tarafından
Öyle şey olur mu vücutta iğne ucu kadar kuru yer kalmiycak diye tabir ediliyor
(7,410 puan) tarafından
Oyle sey olmasaydi yazmazdim canim. Sacimiz vucudumuzun disinda sayiliyor. Sac derimiz islandiktan sonra abdest olur. Dedigim gibi arastirip sorabilir siniz.
(5,323 puan) tarafından
Bize de cami hocamız kursta söylemişti.sac dibi koku islansa yeter saçın kendisi islanmasa da olur diye
(2,787 puan) tarafından
Doğrudur canım hiç aklıma gelmezdi böyle bir şey araştırmak
0 oy
tarafından
Kız ben onu demicemde bı anda nasıl o moda sokuyorsunuz kendinizi benim afedersin bı 2 saat önceden kendimi o kafaya sokmam lazım yoksa konsantre olamıyorum tövbe :D
(7,410 puan) tarafından
Mesele moda girmemek degil giremediğini çaktırmamaktir canim:DD
tarafından
O moda sokamiyorum zaten kendimi
tarafından
Hee hersey yolunda gibi davran diyorsun :D anladım tamammm
0 oy
tarafından
 ve sende sonra solugu soru sormakta mi aldin?
tarafından
Ayneeeennn
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Zaten banyo olayı en üşendirici şey bu soğukta..   ama çözümü yok kocanı geri çevirmek günah kız.. 
0 oy
tarafından

En iyi çözüm uyku ilacı:Dama şaka tabi Allah yardımcın olsun hakkıdır geri çevirmemen lazim(◔‿◔)

0 oy
(2,067 puan) tarafından

Himmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm aferin size dahada yapmaya devam edinin aferin....

tarafından
Tmmmmmmmm
0 oy
tarafından
Mantıklı.         
0 oy
(119,248 puan) tarafından
Hakkat zor yaa gece islak sac hele uzumsa kurumuyoda
tarafından
Daha bugun kestim sacimi toplacak kadar birakiyorum makasla girisiyorum kurumuyorrr

İlgili bir soru bulunamadı

379,263 soru

11,352,488 cevap

34,824 kullanıcı

...