0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (85 puan) tarafından
Kizlar eşime bende dogum hediyesi almak istiyorum yani hatıra kalacak falan ama anlamlı olsun istiyorum hiç birsey de aklıma gelmiyor sürekli kullanacağı güzel birsey ilk kez baba anne olacağız heyecanımız hatiraya dönsün istiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Araba alan vardı bugün:D

(85 puan) tarafından
Evet okudum ve vayy bee dedim ;)anca oyuncağını alabilirim ben
(120,763 puan) tarafından
Kimmis o zengin hatun
(1,019 puan) tarafından
Ben ilkden oyunca diyecek sandım baktım altınlarımı verdim diyince vay be dedim ☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ay aman o bana alsın ben doğurdum doğum yapmak kolay mı :D

0 oy
tarafından
Bebek verecen kucağına daha ne hediyesi :)
(85 puan) tarafından
O başka ole bakarsak o da bana veriyor:)o hediye aldi falan ama bende birsey yapmak istiyorum
0 oy
(8,080 puan) tarafından
En güzel hediyeyi veriyorsun zaten☺
(85 puan) tarafından
Orası ole ama hatira kalacak birsey de olsun istiyorum
0 oy
tarafından
Klasik olcak ama saat güzel olur bence 
(85 puan) tarafından
Kullanmiyir ki dogum gününde falan aldım kaldi
0 oy
(120,763 puan) tarafından
Cicek sepetinde anahtarlik vad senin esinin bude bebisin figurunu yapiyolar cok guzel
(85 puan) tarafından
Aa bu olabilir
0 oy
tarafından
Bebe çıktıktan sonra ver eline daha ne Alaçan kiz bn sevgililer gününde oglumun beline şeritle paket yaptım verdim bnce çok anlamlı ve masrafsız bir hediye idi:D
(85 puan) tarafından
Ayy sesli güldüm belki benim bebem de 14 şubata denk gelecek ama tabi bunu yapamam;)
0 oy
tarafından
Kazak almıştım cnm gece vardiyasindydi yere gül yaprakları sermiştim en sevdiği yemeği yapıp güzel sofra hazırlamıştım mumlarım vardı onları da kullanmıştım güzel olmuş tü o Bana yapar mı bilmem
(85 puan) tarafından
Ayy kaynanamlar bizde yoksa bende ole birsey istiyordum ama sadece hediye ile ywtinecegim
tarafından
Bende normalde kaynanm gille yiyorum ama eşim akşam vardiyasındaydi gece 1 buçukta işten geldi o zaman kutladım cnm
0 oy
(305 puan) tarafından
Devlet baba bile süt parasını babaya veriyor biz aşağı  kalır miyiz:))
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Instagramda baba yazili bir tablo gormustum resimli guzel bi sozde yaziyordu sanirim bence cok hosbi hediye olur canim.
0 oy
(1,791 puan) tarafından
Tesbih olabilir eğer takım tutuyorsa ona dair birşey olabilir lisanslı sweatshirt pijama eşofman takımı vs ben nişanlı iken bir kutu hazırlamıştım renkli bloknotlara bir sürü not yazıp bir kutuya koymuştum en alta da saat kutusu vardı çok hoşuna gitmişti her güne bir not diye yazdım ama hepsini bir seferde okumuştu :) çay kahve severse sihirli kupa ikiniz içinde ama 

oğlun var ise eğer baba oğul kombinleri var çok güzel 

bu sene ben eşimin eski yeni tüm arkadaşlarından sevdiği öğretmenlerinden video topladım slayt hazırlamıstim pastayı da kendim yapmıştım o da favorisi oldu 

Aklıma başka birşey gelmiyor
(85 puan) tarafından
Ayyy maşallah size
(1,791 puan) tarafından
Sağol canım ;)
0 oy
(2,988 puan) tarafından

Ben doğumumu onun doğum gününe ayarlamaya çalıştım özellikle :D 5 gün sonra doğdu çocuk.. eşim kabul etmedi :getlost::D

(85 puan) tarafından
Yani bende olsam kabul etmezdim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 228 göst.
27 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tombul yanak (3,555 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 167 göst.
20 Eylül 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Umber (2,261 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde Serapse (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 90 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Eda nur (1,469 puan) tarafından soruldu

397,086 soru

11,876,452 cevap

35,989 kullanıcı

...