0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (616 puan) tarafından

Oğlumun pipiside aynı resimdeki gibi tekrar işlem mi olacak acaba :(

image

4 Cevaplar

0 oy
(9,744 puan) tarafından
Deriyi ittirince cikiyormu icinden
(616 puan) tarafından
Çıkıyor kuzum ama öyle durdurmuyor fanı yaniyor ağlıyor eski haline getiriyor
(9,744 puan) tarafından
Canim doktora gostermedinmi hic. Benimki 5 aylik şuan 43 gunlukken sunnet ettirdik. Iceriye gomuk elle cikariyorum. Çocuk doktorumuz her muayenede masallah sunneti çok guzel diyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy korkuttun beni ya bende oglumu sunnet ettirmek istiyodum  72 gunluk daha erken edince boylemi oluyomuş 
(9,744 puan) tarafından
Hayir canim oyle birsey yok ya. 43 gunlukken yaptirdik. Boyle icerde oluyor genelde. Bebeklerde yagli doku fazla oldugu icin iceri kaciyor. Duzelecek ilerde
(616 puan) tarafından
21 aylik suzelmesi gerekmez miydi ama benim oglusumunn cani çok yanıyor bezini öyle kapattirmadi bana
0 oy
(262 puan) tarafından
Ewt canim arkadasin cocuguda böyleydi tekrar sünnet ettirdiler artik napiyorlarsa bilmiyorum da 
(616 puan) tarafından
Tekrar o ağlaması gözümün önüne geliyor :( insalahh gerekmez
(262 puan) tarafından
Insallah canim dra gösterin o bilir heralde
0 oy
tarafından
Ya rica ediyorum nette her yazana bakıp kendinizi korkutmayin benim oğlumun da böyle yazdim diğer postuna da buyuk ihtimal orası hassas olduğu için her bez açmada deriyi indirin o içerde oldugu için çocukta idrar yolu enfeksiyonu da olmuş olabilir çevresinde küçük küçük beyazlık var mıydı ilk önce bunlara bakın devam ederse doktora gösterin 
tarafından
Hayır içerde olmasından dolayı idrarı yapınca içerde kalıyor az da olsa buda beyazlık yapar nokta nokta pipisini hiç silmiyor musunuz açınca o deriyi
(616 puan) tarafından
Nete bakınca insan korkuyor cidden ben en iyisi doktora gösteriyim
tarafından
Aynen öyle araştırmak iyidir ama herşeye inanmamak lazım
(616 puan) tarafından
Evet yanlış yapılan sünnet görüntüsünde şuanda mesela ama yanlış yapılmış olsa kaç cerrah gördü çocuk doktoru gördü bilmez miyid
tarafından
Hemen kontrol e göturuyoruz ya bı hafta sonra orda anlasilirdi

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 299 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Reyyy (306 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,261 göst.
0 oy
5 cevap 177 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Zannan (535 puan) tarafından soruldu
0 oy