0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (9,745 puan) tarafından

Kızlar ya 5 aylık bir oğlum var. Bugun bezini degistirirken günes vuruyordu farkettimki yumurtaliklarinin ustunde sarı sarı tuyler var birsuru :O ilk defa dikkatimi cekti. Normalmi ya bu kadar erken bunun olmasi 

12 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından

Ayy henüz o kadar dikkatli bakmadım ama sabah uyansın bakarım :D

(9,626 puan) tarafından
Bu aralar güneşe hasretiz o yüzden telefon flaşıyla bakıcam  yarın sabah yine bu posta yazarım ☺️☺️  belki normalde herkesinkinin öyledir belki genetikte olabilir ☺️ bide oglun  sarışın mı
(9,745 puan) tarafından
Aynen canim sarisin mavi gozlu
(9,626 puan) tarafından
Masallah canım allah nazarlardan korusun inşallah..benimki de esmer şuan bakmamak için zor tutuyorum kendimi ama altını daha yeni açıp uyuttum tekrar acarsam uyanır o yüzden beklemem lazım benimde içime kurt düştü ☺️☺️
(9,745 puan) tarafından
Amin canım hepsini korusun rabbim insallah. :)) sabah bak uyandirma bebişkoyu simdi :)
(9,626 puan) tarafından
Canım ben baktım da bise göremedim resmen inceledim sen öyle diyince çok merak ettim☺️
-Reklam-
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Onu bilmem ama benimde kızımında var özel bölgesinde dikkatli bakınca belli oluyor ama pekte umursamdim 
(9,745 puan) tarafından
Dikkatimi cekti ya uzunlarda yani ele geliyo ama sapsari hic belli olmuyorlar. Doktora soracagim gidince. Kıl genelde gelisimi etkiler ya merakettim
(1,219 puan) tarafından
Benimkide ele gelmiyor ama sarı sarı ıslak mendil sürünce parliyo bende öyle görmüştüm ilkte biraz şaşırdım sonra bütün vücudunda var orda mi olayacak diyerek hiç umurasamadim onlar uzamaya başlayıp rengi değişirse hormonel sorun diye düşünürüm Ozaman doktora derim mesela akıntı oluşuyor onu bile normal dedi doktor
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Oglumun oyleydi güneşte belli oluyor bildigin kıl yanı:D

(9,745 puan) tarafından
Anaa hepsinde var yani :) kız ilk defa gordum tuhaf geldi :D eşime dedim hatta
0 oy
tarafından
Kizz merak ettim valla ama uyuyo suan:D
(9,745 puan) tarafından
Haha bak bakiyim sabah ama aydinlikta bak :D bende merakettim yaz sabah
tarafından
Tmm yazarim :D
tarafından
Ama.benimki 72 gunluk
(9,745 puan) tarafından
Daha once dikkatimi cekmedi dikkat etmedim yani varmiydi :)
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Arkadaşının kızında yumurtalıklarında kist varmış doktor koltuk altı ve özel bölgede tüylenmeye başlarsa getir erken ergenlik olabilir demiş ama bir sorun olup olmadığını araştırmak lazım canım 
(9,745 puan) tarafından
28inde doktor kontrolumuz var sorucam canim ama merakettim denk gelen varmi diye. Bide sapsari belli bile olmuyorlar
(3,276 puan) tarafından
Kızım var valla hicbir bilgim yok canım:)
0 oy
(159 puan) tarafından

Benim oglusumunda var canim ana sari deyil tam siyahta deyil deyisik:) bildiğin hatta sırtı ve kolunda da var ama kızımda oyleydu büyüdükçe döküldü buda oyle olur diye takmadim :) dokulmezsede yapacak birsey yok zaten babası hanzo:))))

(9,745 puan) tarafından
Haha kız :D yok bisey icin demedim ama ilk defa gorunce sasirdim bunlar baya sapsari gorunmuyo. Benimkininde omuzlarinda ve tam popo baslangicinda var. Popodaki esimle ayni :))
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Normal canım sonuçta orası tüylü bir bölge olacak benim kızımın özel bölgesinde de var ufak sarı sarı 
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Bizde 5.5 olduk ama bende dikkat etmedim
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Normal canım o :D

0 oy
tarafından
Çoğu bebekte oluyor ya üç çocuğum var sarı sarı üçünde de fark ederdik
0 oy
(15 puan) tarafından
Normaldir korkulacak birsey yok zamanla dökülür