0 oy
514 göst.
Diğer kategorisinde (2,241 puan) tarafından
hanimlar biraz once balkona ciktim yasi en fazla 15olan bir cocuk uzerinde sadece kazakla copu karistirdi ve birsey bulamayinca cop torbasini bosaltip torbayi uzerine sardi :(( hava _12 derece dayanamayip cagirdim napiyosun hasta olcan dedim agliyodu balkondan esimin giymedigi montunu posete koyup attim. abla yalvaririm giyilmedik kiyafetlerinizi disari koyun biz bulur aliriz dedi dualar etti gitti yapilan iyilik soylenmez ama belki bir faydasi olur diye anlatiyorum . lütfen giymediginiz kiyafetlerinizi atki bere vs . bahceye gorulebilcek yerlere birakirmisiniz bu sogukda bir kisinin bile isine yarasa kardir :( 

16 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Ya seni tebrik ediyorum yerini evini sorsan herkez yardım erder di gerçi millet giydiğini de satar oldu drvir değişti paylaşılan teksey yemek fotoğrafları ve alışveriş resimleri oldu seni kutluyorum ya iyiki varsın ❤️❤️
tarafından
En güzeli ni yapmışsın brawo sana bide insanlar çok değişti vermeyi bile iki kere düşünüyorlar veriyom ama ya durumu iyise veriyom ama gerçekten ihtiyacı varmı töbe yarabbim o giysi yiyecek nasibinden çıkmış ver niyesini amasini dir dir dir ne incelersin belliki ihtiyacı var ne verirsen senle o gelicek sabah sabah işlediğini bu hayır sana nice güzel rızık saglikyve güzel ahlâk nasip etsin
(2,241 puan) tarafından
amiin canim guzel duan icin teşekkür ederim. anlatilmaz ama simdi verdigimi soylemesem kesin sen gordun de niye vermedin diyeceklerdi bende soyledim :) evet katiliyorum sen ver verecegini rabbim sana demez niye verdin ona sorar sen aldigini niye kotuye kullandin . bir parca kiyafet degilmi dusunmeden vermek lazim . rabbim yardim etsin herkese
tarafından
Amin canm içi aminnn❤️❤️❤️
(2,252 puan) tarafından
Ne güzel yazmışsın :(
(5,949 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım benim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahh kıyamam rabbim yardımcıları olsun ben giysi kutularina atıyorum 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim demekki bulamadi oralarda birsey
tarafından
Herhalde cnm rabbim cümlesinin yardımcısı olsun biz içerde usurken onlar offf,:(
(2,241 puan) tarafından
amin insallah canim :( bazi firsatcilar yuzunden asil ihtiyaci olanlara yardim edemez olduk ama biz gerekeni yapalim gercek sahibine ulasirsa ne guzel
tarafından
Aynen cnm valla bende görsem veririm nolucak sanki
(2,241 puan) tarafından
tabiki canim . benim evim ikinci katta oyle denk geldim
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Ayyy çok üzüldüm allahım  herkesin yardımcısı olsun  :'(

(2,241 puan) tarafından
amiin insallah canim
0 oy
(3,836 puan) tarafından
cok haklısın canım. cok güzel birsey yapmışsın bende fecen gün birseyler bıraktım çöpün yanına. çıktıkça bırakıyorum 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim insallah ihtiyaci olan nasiplenir ❤️
(3,836 puan) tarafından
senden de Allah razı olsun canim. bu devirde cok zor herşey Allah yardımcımız olsun
0 oy
tarafından
Allah'ım kimseyi çaresiz bırakmasin 
(2,241 puan) tarafından
amiin insallah canim
0 oy
(13,614 puan) tarafından

<3Senin güzel kalbinden öpüyorum ya

(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ❤️ ❤️
0 oy
(12,882 puan) tarafından
Bizim bursada kıyafet konteynırları var ben oraya koyuyorum 

Belediyeye başvuru alıyorlar durumu olmayanlar 
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim burda da var bende onlara birakiyorum da birsey bulamadi demekki . cok soru sormadim mutlaka yardim aliyodur da o saatte kimsenin gormeyecegini bile bile yalandan yapmaz diye dusundum ❤️
(12,882 puan) tarafından
Tabiki de canım yalandan yapmaz
Rabbim yardımcıları olsun
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Içim gitti ya. Allah razı olsun canım. Çok zor durumları Rabbim yardim etsin
(2,241 puan) tarafından
amin canim Allah razi olsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tüylerim diken diken oldu. Allah kabul etsin canım. Belediyeye veriyorum ben de. Şükür ihtiyac sahiplerine veren bir belediyemiz var. 
(2,241 puan) tarafından
amin insallah canim  . masallah ne guzel bazen gercekden vermiyolar sahit olmuslugum var
(13,202 puan) tarafından
Bursada belediyenin avm si var ihtiyaç sahipleri gidip ihtiyaç dahilinde gıdadan giyime alıyorlar çorluda da dükkanda toplanıyor yardım isteyene veriliyor. Genelde araba müsait olunca Allah var Bursaya taşıdım hep ben.
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ne guzel birilerine yardim eli uzatmak ❤️
0 oy
tarafından
Giysi kutularına atılan kıyafetler belediyeye gidiyor. Böyle sokaktan toplayanlara belki ulaşamıyordur diye düşünüp çöpe yakın bir yere güzelce poşetleyip koyuyorum. Allah sizdende razı olsun canım çok iyi yapmışsın.
(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim ❤️ evet bende sahit oldum zaten o kutulardan almak da zor kilidi var bizim muhtarligin yaninda ama kimseye ulasamiyosun . cok iyibyapiyorsun canim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok iyi fikir kesinlikle yapmak lazım allah razı olsun 
(2,241 puan) tarafından
sendende canim . evet en azindan bahce kapisina bile asilsa en azindan kiyafet kutularinda bulamayanlar icin iyi olur
0 oy
tarafından

Şu na bana olmasan kıyafetlerim var kardeşime de olmaz. Satsam dolap hesabı vs bilmiyorum uğraşamam. Eskimemiş güzel kıyafetlerim.buradan sorsam postu kapatırlar yasak diye.dolapta öylece duruyorlar. Keşke 40 bedenden 38 e düşsem de yine giysem :angel:

(2,241 puan) tarafından
insallah tekrar giyersin canim :)
tarafından
Amiiiin :)) hayatımda ilk kez böyle bir durum yaşıyorum çok garip
0 oy
(3,167 puan) tarafından

Allah senden razı olsun  çok üzüldum:(

(2,241 puan) tarafından
hepimizden canim allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından

Icim yandi ya...

Neler var neler. 

Rabbim sen su soguk gunler de byle insanlarin yardimcisi ol... :'(

Allah senden razi olsun kuzum 

(2,241 puan) tarafından
amin insallah rabbim herkese yardim etsin:(
0 oy
tarafından

Offf içim gitti ben olsam hem ağlar hem sarılırdım çocuğa elimde ne var ne yok verirdim yemin ederim yapardım bunu kalbinden öpüyorum seni kadın 

(2,241 puan) tarafından
Allah razı olsun canim benim ❤️ asagiya inemedim kuzum esim evde değildi olsaydi daha iyi olurdu suan elimden bu geldi rabbim daha fazlasini yapmamizi nasip etsin .
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Allah dışarda kalanların yardımcısı olsun ya 
(2,241 puan) tarafından
amiin insallah canim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 535 göst.
26 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Hate8496 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 903 göst.
+1 oy
8 cevap 362 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 558 göst.
19 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nur89 (402 puan) tarafından soruldu

378,129 soru

11,317,483 cevap

34,763 kullanıcı

...