0 oy
394 göst.
Diğer kategorisinde (6,136 puan) tarafından

image

bu sefer iş ciddi sanırım 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Adamlar Ankara'da yemediği b.o.k kalmamış herşeyi yapar bunlar her pislik var adam annesinin ölümüne bile sebep herşey çıkacak ortaya diye babaları Ankara'da tefecinin kralı her mekanda adı geçer silah tacirligi uyuşturucu pavyonlardan harac kesme taksileri gasp hepsi var ve ben bu olay olmadan önce bu şahsı kizilayda gördüm yanında iki tane adamla bellerinde silahla önüne çıkanları ite kaka gidiyorlardı kimse hiç bisy diyemiyodu yani bunlar milleti susturmaya alışmış birisi konuşunca hemen tehdid ediyorlar ki onlarlada en iyi müge anlı baş eder isallah ailecek tutuklanirlar 
(6,136 puan) tarafından
Valla kuzum bana göre onu da susturdular olaya devam edemedi açıklama yaptı ama hiç inandırıcı olmadi sinek öldürür gibi adam öldürüyorlar
(32 puan) tarafından
Bence de mugeyi de susturdular hani konu kapandi ustu cizildi... katil yok ortada ileri dogru da sahte birini katil gibi gosterirler tmmdir
tarafından
Yayın yasağı olduğu için sadece haberlerde çıkıyor başka kimse gösteremez o yüzden konuşmamaya çalışıyor canım ben müge anlı in kimseden korktuğunu düşünmüyorum baya delikanlı bikadin
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Ben cok merak edıorum bunlar bu cesareti nerden buluo ben polıs gorsem korkuom :)
(6,136 puan) tarafından
Her boku yiye yiye çevre edinmişler baksana
0 oy
tarafından
Bende merak ediyorum nolacak
(6,136 puan) tarafından
Şuan gayet normal şekilde program sunuyor ama içindeki fırtınayı bilemeyiz
0 oy
tarafından
Bu kizda genç yaşta bos boşuna öldü giti yazık eti kendine 
(6,136 puan) tarafından
Elini veren kolunu kurtaramıyor misali nasıl bulaştı ki kurtulamadı
0 oy
tarafından

Müge ye zarar verebileceğini mi düşünüyo bir gece ansızın milyonlar kapılarını çalabilir onların merhamet dikenirler sonra 

(6,136 puan) tarafından
Tefeci mafya birisi kuzum bir insan annesine nasıl kıyar en kıymetlisine kıyan kimseyi gözü görmez
0 oy
tarafından
Kızın adı sema esen ise neden Aleyna Çakır diyorlar anlamadım. Olayı bilmiyorum 
(6,136 puan) tarafından
Kuzum pavyonlara bu işi yapanların asıl adı değiştiriliyor
tarafından
Kız pavyonda çalışıyor ve öldürülüyor yani. Doğru mu anladım
(6,136 puan) tarafından
Adam hem uyuşturucu hem kadın tacirliği hem tefeci yani aklına gelen her pislik var
tarafından
Rabbim korusun öylelerinden. TV yok bizde öyle haberlerden vs bilgim yok o yüzden sordum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 333 göst.
5 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
6 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,337 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 283 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zumra rana (4,152 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 711 göst.
18 Mart 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,857 puan) tarafından soruldu

378,092 soru

11,316,891 cevap

34,762 kullanıcı

...