0 oy
809 göst.
Aile kategorisinde (39 puan) tarafından

4 aylik kizimiz var hic fotografimizi cekmwz sadece kendini ceker hep ben cekerim 3 muzu faceboogunda kiziyla olan fotosunu paylastim esimin facebooguna girer bakarim facesine sifreyi biliyorum oda kizmiyo iste paylastim bigun niye paylastin dedi uzerine gidince ben kotu cikmisim dedi tmm silerim dedim cok begeni alinca silmedi sonra hic twlefonunda benim resmim yok aldatmiyo hep oyleydi o huyumu oylem yoksa bilemiyorum benim telefonumda cok resmi var onun ama onun bitane bile yok 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende de yok esimin onda da çünkü biri bakar diye sevmez fotoğrafım dursun silinmiş fotolarda duruyo bide özel klasör var orada var bizim
-Reklam-
0 oy
(670 puan) tarafından
Benimki de atmaz odun herif 
0 oy
tarafından
Resim olsa ne olacak ki canım güvendikten sonra huzurunu bunun için bozma boşver 

Ha tm tabiki insan ister ama demekki huyu böyle benimkinin cüzdanında falan var koyar heryerede koymasada dert etmem heralde 
0 oy
(2,381 puan) tarafından
Eşim fotoğraf cekmeyi de cekilmeyide sever vardir bizim fotografimiz ama bende onun telefonunu 3 senedir elime almis değilim 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Benim fotom eşimin tlfonda var ama asla vatsap ve Facebook a atmaz herkes görmesin diye kızlarını da çok nadir atar nazardan korktuğu için canım sende takma kafana gerekirse sor neden tlfonda benim fotom yok diye 
0 oy
tarafından
Eşimin telefonun da 3 çocugumuzun resmi dışında aile ile ilgili hiç resim yok kendi resimleri var görev arkadaşları var kışlanın var ama benim hiç yok bazen derim bende ya resim çekelim bana at tamam der atar sonra siler 
0 oy
tarafından
Bizde tam tersi atar ama eşim nazardan korkuyor tümünü kaldırdi 

Senin ki huy olabilir hani diyorlar ya başka insanlar telfnma grip bakıyor diye foto koymuyorum sizin derler ya senin de o türden mi acaba
0 oy
(325 puan) tarafından
Huyu böyle olabilir benimde eşiminde sosyal hesaplarımız yok ama eşim arada whatsappta paylaşır fotoğrafımızı profil fotoğraflarımızdada ikimizin resmi vardır tercih meselesi 
0 oy
tarafından
Eşimin telefonunda her yerde benim resmim var 3bin tane resim var 2500 benim resmim 
0 oy
(333 puan) tarafından
Benim esimde paylasmaz canım 4 aylik oglumuz var onuda paylasmiyor. Karimi nedn paylasayim millet nedn görsün karimi diyor. Oglunada nazar degermis.
0 oy
(3,681 puan) tarafından

Bizimki de paylaşmaz gerçi bizimki hiç bişey paylasmaZ sosyal medyası felan yok wp durumu da atmaz sadece biz evlendigimizde paylaşım yaptı onda da yüzüm gozukmeyen birde bebeğim olduğu gün sadece ilklerini paylaşım yaptı  oda rehberinde erkekler olduğu için rahatsız olduğunu söylüyor wp profili bile koymuyordu hiç bişey ben ısrar edince bizim golgemizin resmini koydu :)

(783 puan) tarafından
Az daha ısrar etsen komple koyar kız belki  :)
(3,681 puan) tarafından
Ahahah yavaş yavas :)))
(783 puan) tarafından
Ahahaha Allah ne etmesin. Gölgesi ni çeken tamamını çeker az daha ısrar
(3,681 puan) tarafından
Kız ona da şükür hiç koymuyordu :D kafanı kessem olur mu diyor
(783 puan) tarafından
Erkek çoksa normaldir
0 oy
tarafından
Bizde eşimle hiç çekmeyiz. O hep oğlumla ceker. Zaten bende foto cekinmeyi sevmiyorum. Boşver huzursuzluk çıkarmaya degmez
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Benim eşimde pek çekmez biyerde paylaşmaz kıskanç ondna yapıyor ama benim tlfnunda var o yeter
0 oy
(1,793 puan) tarafından
Bak canm bazı erkekler Kendi eşim gibi ailesini paylaşmaz insanların eşini çocuğunu görmesini istemez . Benim karımdan onane kime neyi ispatliyorum ki der.. oglumuzun resmi vardır face'de WhatsApp Da ama kızımızı paylaşmaz hele ki şu zamanda ne pislikler var .bende beni yada kızımı paylassn diye baskı kurmam böylede güzel ☺️ ben paylaşıyorum bazen yetiyor ;)
0 oy
(515 puan) tarafından
Benim eşim çeker ama atmaz :D:D telefonunda saçma sapan bir sürü fotografim var:D
0 oy
(598 puan) tarafından
Benimkide öyle aklına gelmez Allah yardım etsin nediyim
0 oy
(2,808 puan) tarafından
Benim eşimde kendi wp yada ınstgrmna atmaz benle foto wpsine atmama sebebi eşim montaj elemanı müşteriler var rehberimde görmelerini istemem der wpdede arkadaşları var benim wp ve ınstgrmımda eşimle birlikte olan fotolar var wp sinde kızımız var ımstgrmdada öyle sıkma canını canım soncda şifresini biliyorsun biz nişanlıyken bile arkadaşının eşi hep dermiş nişanlının fotosunu göster diyede hep gelince görürsn demiş kıskancdr eşim belki senin eşinde kıskanır 
0 oy
tarafından
Benim eşimin TLF da memleket kayıtlı tanımadığı adam yok atmaz diyor bir sürü ipsiz sapsız var seni mi onlara gostercem.diyor
0 oy
(774 puan) tarafından
Eşimde paylaşmaz erkek dolu millete mahremimi neden göstereyim der bence mantıklı da 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Yani atmaması olabilir ama telinde olmaması olamaz..

Eşim kıskanç çok işi ekli wp de seni mi görecek der  atmaz ama galeri de ben doluyum hep:)))

Bazen sil dolmuş derim saçmalama hatıra der

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,335 göst.
21 Temmuz 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 588 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 522 göst.
29 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 942 göst.
29 Ekim 2020 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...