0 oy
142 göst.
Aile kategorisinde (96 puan) tarafından
Annem tutturdu diyo ki bu aydan itibaren başlamamız lazım hazmı kolay olur çorbanın sularından ver ben yok anne 1 ay daha sabret diyorum hemen diyoki zaten ben ne yapsam ne desem olmaz benim oğlum değil çünkü demi anne sabrettin sabrettin 1 ay daha sabret diyorum o zaman da bu çok oldu şu çok oldu dersin diyo kararsız kalıyorum hep arada kalıyorum ne yapmalıyım kızlar ?

4 Cevaplar

0 oy
(13,316 puan) tarafından
Eylül doğumlu mu? 
(13,316 puan) tarafından
Ohoo annen haklı valla Eylül 10 doğumlu yoğurt veriyorum çorba verdim daha önce mecbur pirinç unu veriyorum bazı sebeplerden dolayı. Karın doyurmak amaçlı değil tadım zaten. Ama akşam üç tatlı kaşığı yoğurt yedi. Yer yani bir zararı yok. Ninem teyzeme 40 ı çıkınca mı ne tarhana verdim ben der anlatır. Tecrübe canım başka birşey doktor doktor olup da kaç tane çocuk büyütüyor bilimsel bakıyorlar sadece
(96 puan) tarafından
Öyle mi diyorsun :|
(13,316 puan) tarafından
Valla büyükleri bazı değil çok konuda dinlemek lazım
(96 puan) tarafından
Ona kalırsa gecenin bi körü gelip alsın beşikten çocuğu nasıl olsa biliyorlar ya
(13,316 puan) tarafından
O kadar da değil de sen rahat edesin diye düşünüyordur belki
-Reklam-
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Alakası ne ya yiyecek olan bebek her zman yer :) bekle 1 ay dha.. nedense anneanneler bbanneler bu yeme konusunda bebkten dha iştahlılar maşallah...
(96 puan) tarafından
Aynen öyle beklesin diyorum olmuyor ne desem suç bu evde
(9,731 puan) tarafından
Birlikte mi yaşıyorsunuz ki :)
(96 puan) tarafından
Aynen :
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Ben 5 ay 1 haftalıkken başladım hiçte bşy olmaz başlayabilirsin illa 6 ay diye bşy yok tutturmuşlar bi 6 ay meselesi valla
(96 puan) tarafından
Tamam da canım zaten sütüm fışkırıyor çocuğun her yerinden süt çıkıyor o derece kilosuda uygun doktor 6 ay dedi
(25,223 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm ben fikrimi yazdım
0 oy
(5,912 puan) tarafından
5bucuk aylikken yogurtla baslayabilirsin ama kndi yedginiz corbanin sularindan tabiki verme salcasiz tuzsuz ve zeytinyagli sebze corbalari vermen lazim ve her verdigini 3 gun kurali uygulaman lazim 
(96 puan) tarafından
İşte ben tam 6 aylıkken istiyordum o diyoki çorba suyundan bişe olmaz :(
(5,912 puan) tarafından
Olur nasil.olmaz ki corbalarini pure gibi yapman lazim su degil besini alsin die sulu olmamasi.lazim
(96 puan) tarafından
Aynen öyle ezip vericem diyorum program yaptım diyoki bizim zamanımızda programmı vardı
(5,912 puan) tarafından
Valla annesi sensin cocugunun sagligini dusun onu bunu dinleme
(96 puan) tarafından
Tamam canım sağol ❤️

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 123 göst.
2 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 201 göst.
0 oy
5 cevap 113 göst.