0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından

Bulaşıklar temzilik beni bekler ben hala yatıyorum bu hızla doğuma anca bitiririm heraşde temziliği :D hergün dünün aynısı ya 35 haftalığız zaman durdu sanki bide ikinciler çabuk geçer diyolardı :ermm:

Siz neler yapıyosunuz bakalım durumlar nasıl biraz sohbet edelim :)) 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah kurtarsın canım 

Napayım tospikimi yıkadım doyurdum uyuttum büyük oğlum da içerde kendine domino taşları diziyor 

Bende burda takılıyorum :angel:

(233 puan) tarafından
Bi kahveyi hakettin o zaman kız kalk hemen kendini ödüllendir :D
tarafından
Çay içiyorum canım ☺☺ kahve yi kocamla içmeyi tercih ediyorum ☺☺❤
(233 puan) tarafından
40 yılı kilitliyorum diyosun o da güzelmiş canım afiyet olsun :))
tarafından
Saol kuzum ☺❤☺
-Reklam-
0 oy
tarafından

Uyukluyorum 

(233 puan) tarafından
Hep bebiş yüzünden bunlar bizim bi suçumuz yok :))
0 oy
(325 puan) tarafından
Hiç birşey senin keyfinden canından önemli değil iş, temizlik dediğin ne ki yapılır ufak ufak yap kendini yorma :) bende ikinciye hamileyim hiçte zaman geçmiyor eşim işte oğlumu anneannesine bıraktım özlemişler benide temizlik bekliyor ama paşa gönlüm şuanda uzanmak istiyor eşim gelmeden yaparım acelesi yok :))) 
(233 puan) tarafından
Ohh ne güzel yazmışsın iç sesim olabilir misin acabaa :)) böyle diye diye bu güne geldik kuzum ama mecbur bebek gelmeden yavaş yavaş bitmesi lazım iki çocukla hiç yapamam sonra bugün perdeleri yıkamayı düşünüyorum ama sadece düşünme aşamasındayım şu anda :D
0 oy
(96 puan) tarafından
Napalım oğluşu uyutuyorum bea 
(96 puan) tarafından
Anam yerim ben onu benimkine daha çok var be:0
(233 puan) tarafından
Kaç aylık ki canım inan hiç anlamıyosun o kadar çabuk büyüyolar ki gözümün önünde koca adam oldu bi iş yapıcam zaman anne sen yorulma ben yaparım diyo iki gözümün çiçeği daha dün el kadardı :))
(96 puan) tarafından
Ayyy canım bnm ya biz daha 5 aylığız. İnşaallah büyüycek adam olcak ❤️
(233 puan) tarafından
En zor ama aynı zamanda en güzel zamanları tam sevilmelik benim için öp annesi onu :)
(96 puan) tarafından
Tamam ablası öperim ❤️ Sende öp annesi benim için
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bizde kahvalti yapcaz kizimla yeni kalktik :)
(233 puan) tarafından
Kız ben yaptım ikinciye acıktım bende geliyim mi be :D
(2,009 puan) tarafından
Buyur gel kuzu ❤
(233 puan) tarafından
Sağol canım afiyet olsun bebişinle sana :)
0 oy
tarafından
Dun aksam dip kose yaprim smdi de mutfak topladim oglan uyuyo 5e yemek hazir olmalo napcam bilmiyorum :)
(233 puan) tarafından
Benim dünden nohut var allahtan o derdim yok pratik bişiler yaparsın canım eşin sorun etmiyosa :)
tarafından
Zeytin peynir koyuyum nie bunlari yaptın bile demez de kiyamiyorum :)
(233 puan) tarafından
Onlarda akşama kadar bizim için çalışıyorlar ama napalım arada idare ediversinler benim eşimde iki yumurta kırsam yer sorun etmez sağolsun bazen yapamadığım oluyo bişey halim olmuyo ağrılarım oluyo kendi ya menemen yapar yeriz ya da yumurtayla kahvaltılıkla geçiştirir
tarafından
Dun aksam 6da gitti sabah 9 bucuktu yemek yiyip 10 gibi yatti smdi 5de geri kalkip ise gidecek ya kiyamiyorum olmadi patates kizartirim sever :)
(233 puan) tarafından
Öyle yaparsın canım eşin ne severse artık :)
0 oy
(78 puan) tarafından

image

besk salliuoym bugun hala cijamadm yataktan
(78 puan) tarafından
Insallah oyledit hamileyken bobrek genislemesi varfi karnimda oglumun dogdu ilerledi 25 gunllkkn ameliyat oldu mesane cikisi kapaliymis bobreklere ve mesaneye zarar verdi cok zor seyler atlattik ileriye donuk ne olcak bilkiyorz korkuyrla bekliyrz
(233 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım rabbim kimseye taşıyamıcağı yükü vermez bol dua ve sabır en büyük ilaç rabbim tez zamanda şifa versin inşallah hamilelerin duası kabul olurmuş dualarım sizinle kuzum
(78 puan) tarafından
Cokca dualarina talibim aklina her geldikce ogluma dua edermisin 2 bucuk qylik daha cok sey yasadi cok uzuluuorm sagligina kavussun
(233 puan) tarafından
Ederim tabiki hiç kıyamam masum bebeklere çocuklara her duama sizide katarım canım üzülme Allah büyük
(78 puan) tarafından
Insaallah cnm sagol ;(
0 oy
(489 puan) tarafından

cay içiyorum bi yandan sabha kahvaltısı devamını yapıyorum ogle yemeği gibi oluyor ikisi birarada :D

(233 puan) tarafından
Bende ikinciye acıktım kalkıp bişeyler atıştırıp hemen işlere girişmem lazım afiyet olsun :)
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Evimi supurdum silmiycem bugün akşama kaynanamlar çaya gelcek poğaça istedi kaynanam onu yapicam pirasa koydum ocağa şimdi toz Alicam sonrada bı kahve icerim
(233 puan) tarafından
Afiyet olsun canım şimdiden bende kalkıcam şimdi yeter bu kadar tembellik :)
0 oy
(868 puan) tarafından
Oglumu sallıyorum evim işi faln duyuyor eşim. Bisküvi pasta si istedi yapabilirmiyim bilmiyorum cocuktan
(233 puan) tarafından
Evin sıcaksa al mutfağa yanına kaç aylık bilmiyorum ama dikkatini çekicek bişeyler ver ya da kanguruya koyabilirsin hem seni izler :) ben öyle yapardım hep başka türlü olmuyo ama şimdi kış bebeği olucak evim sobalı mutfak işini nasıl yapıcam bilmiyorum
(868 puan) tarafından
Cnm 85 günlük malesef ya kucakta duracak ya sallican sallamasanda konuşacaksın asla tek kalmiyor
(233 puan) tarafından
Kıyamam ben ona sling ya da kanguruya koysan kucağında iş yaparken öyle oyalasan hem senin yaptıklarına bakar hem kokunla daha çabuk uyur belki
(868 puan) tarafından
Yok ki cnm. Kangurum faln yemesin artık. Eşim. Pasta :))(
0 oy
(557 puan) tarafından
Tam banyo yapcam kuananam aradı bebek ağlıyor diye gitti akşama jaldi
(233 puan) tarafından
İdare ediversin canım beş dakika nolucak ki
(557 puan) tarafından
Emzirdim uyanmıştı uykudan tekrar yattı artık akşama kaldi

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 386 göst.