0 oy
1,170 göst.
Diğer kategorisinde (146 puan) tarafından
Yemek yaparken çıkartıp tezgahın üstüne koyduğum alyansımı kaybettim başına gelen var mı kendimi sorumsuz hissediyorum bi an unuttum 2 gün sonra fark ettim yok her yeri aradım süpürge makinesiyle çektim dolapların altını halılarn altını gözükmüyo

23 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çöpe felan baktın mi
(146 puan) tarafından
2 gün sonra fark ettim büyük ihtimalle çöple gitti dicem ama yürücek değil yaa
-Reklam-
+1 oy
(2,264 puan) tarafından
Çöpe atmış olabilirsin 
(146 puan) tarafından
Bilmiyorum olabilir ama zannetmiyorum aklım durdu nasıl çöple gitsin fark ederdm
(2,264 puan) tarafından
Dalgınlığına gelmiştir tezgahı toplarken atmış olabilirsin
+1 oy
(13,917 puan) tarafından
Inşallah çöpe gitmemiştir.
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Cope gitmistir 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Çöpün içine bak canım belki yanlışlıkla atmışsındır 
0 oy
tarafından
Çöpe gitmiştir kız 
(146 puan) tarafından
Eşimde öyle söylüyo ama fark ederdim tezgahın üstünde çöpe nasıl gitsin yürümüyor ya
tarafından
O zaman çıkar bir yerden mutfak dolabının altlarına iyice bak bulaşık makinesinin altına da gitmiş olabilir fark etmediysen silerken düşmüştür belki inşallah bulursun
0 oy
tarafından
Ben yıllar önce samanlıkta kaybettim 
(570 puan) tarafından
Buldun mu peki :)
tarafından
Hayır cnm ...
(806 puan) tarafından
Samanlıkta iğne aramak gibi olmuş seninkisi de. Sağlık olsun canm
tarafından
Aynen çok aradım saman sarı o sarı hiç bulmafim çok severdim nasip değilmiş demekki
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Daha 1 ay kullandığım bilekliğimi kaybetmiştim. Ve nerde düşürdüm kaybettim bilmiyorumda. Şimdi onu almaya kalksam 5 6 bin lira. Ve nişanlıydım kayomvalidemin hediyesiydi.. Çok ağlamıştım günlerce. Ama tek laf duymadım sağolsunlar
(5,364 puan) tarafından
Bende olsam çok üzülürdüm inşallah geri sana döner 5 6 binde az para değil
(146 puan) tarafından
Bende çok ağladım insan üzülüyor kuyumcuyla paylaştm wp grubundan paylaşım yaptılar satılırsa beni arıcaklar bir tek kaynım geldi bu günlerde aklım durmuş şu an nasıl oldu bilmiyorum eşimde laf etmedi hamileym de çok canım sıkıldı kendimi ***** gibi hissediyorum
(5,364 puan) tarafından
Ay hamileymişşin boşver o zman stres olma yazık sanada bebege de. Bende güneş gözlüğümü kaybettim ya düşürdüm yada biri çantamın kenarından çaldı magazada kıyafet denerken kayboldu bidada bulamadım çok üzüldüm çünkü çok seviodum onu parasından değil gttim atasun optiğe aynısından kalmamıştı bnde agladım şimdi olsa aglamam
0 oy
tarafından
Ooo ben künye yüzük küpe neler neler kaybettim
(146 puan) tarafından
:((( Çok kötü bir durum 2 yıl önce küpemi kaybetmiştm onu da komşum almıştı bna getirdi kış ortasında yerde buldum dedi toprağa bunamış biraz eğriltmişti o kadar yağmurda çamurda 2 ay geçmiş nasıl dursun dşrda o gün hiçbir şey çırpmadğma emindim dşrıda çıkmamıştm şimdi de yüzüğüm altın yaramıyo bna:(
tarafından
Onunla alakalı değildir ya bulursun inşallah
(146 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(5,364 puan) tarafından
Benimde eşimin kayboldu arabanın içindeydi Bi anda kayboldu 
0 oy
tarafından
Eşin saklamıştır belki
(146 puan) tarafından
Hayır öyle bir karakteri yok çok üzüldüm hamileym kızıyor bna yeter üzülüyosn diyo ama elimde değil durumumuz çok çok iyi değil eşim şöför bazen günlerdlr eve gelmiyo boş yere öyle gidince üzülüyo insan
tarafından
Üzüldüm. İnşallah bulunur.
0 oy
tarafından
Çöpe gitmis olabilir 
0 oy
(325 puan) tarafından
Arıyorsun ya ondan bulamıyorsun bir yerden çıkar inşallah çöplede gittiyse olacağı varmış yapacak birşey yok geçmiş olsun 
0 oy
(2,257 puan) tarafından
İnş bulursun evnde aylar önce yeni aldığım 5 taşımı kaybettim :(o kadar üzüldüm ki ama neye fayda bulamadiim
(146 puan) tarafından
İnşallah canım sende hiç ummadığın anda ummadığın yerde  bulursun
(2,257 puan) tarafından
İnsallah sende kuzum
0 oy
(233 puan) tarafından

Ay aklıma bunula ilgili bi anım geldi hamileydim tabi hormonlar içerde halay çekiyo alyansımı kaybettim heryeri aradım taradım yok oturdum ama nasıl ağlıyorum ertesi gün dolaptan karpuz almak için kapağını bi açtım yüzük buzdolabından çıktı :D:D

(146 puan) tarafından
Ayy ne güzel inşallah bnde bulurum
0 oy
(5,997 puan) tarafından
Benim de tektaşım kayboldu taşınırken kayboldu gitti o kadar üzüldüm ki hiç çıkartmazdım oglum elime bakıp aglıyodu işim coktu diye eline verdim aglaamsın başımdan gitsin diye o da kaybetti yeni eve geldikten sonra fark ettim yokluğunu eski eve de gidip baktım eşyaların arasından da, cıkmadı gitti yüzük. Bir hafta sorna eşim beştaş almış onu, da takamıyorum korkudan kaybolur diye
(146 puan) tarafından
Aynen bnde takmak istemiyorum artık
0 oy
tarafından
Tezgahı toplarken büyük ihtimalle çöpe atmışsındır canım. Veya biyere düştü şuan aradığından bulamıyorsun, aramayı bıraktığında evdeyse gözüne çarpar elbet. Bulursun inşallah ya çok kötü bi durum o, nişanlıyken yaşamıştım ben, çöpe atmışım yanlışlıkla hemen farkettim valla çöpün içinden çıkardım yüzüğümü
(146 puan) tarafından
İnşallah canım ev çocuk fln derken unuttum 2 gün sonra fark ettim yüzüğüm yok
0 oy
(5,311 puan) tarafından
7 defa Allahümme ecrina minnennar çek bir asır süresi oku bulursun hemen 
(146 puan) tarafından
Denicem inşallah bulurum cnm
(5,311 puan) tarafından
İnşşallah cnm
0 oy
(5,406 puan) tarafından

:woot:
Sen tezgahı toplarken aldın çöpe attın

(146 puan) tarafından
Bilmiyorum ama fark ederdim hamur yoğururken köfte fln sürekli tezgah üzerine bırakırdım bu sefer ne olduysa ama çöpe attğmı zannetmiyorum inşallah gitmemiştr
(5,406 puan) tarafından
Inşallah canım iyice herşeyi içine bak yerlere bak
0 oy
tarafından
Ben çok kaybederdim en sonunda çıkardım çantama koydum takmıyorum evde 
(146 puan) tarafından
En iyisi
tarafından
Aynen durmadan kaybet sonra ara ki bulasın boşuna başım ağrıyordu kökten çözüm buldum  kaldırdım :D

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 458 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 464 göst.
13 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Es-Es (817 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 445 göst.
14 Eylül 2020 Aile kategorisinde Betulnsa (397 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Hazall (59 puan) tarafından soruldu

380,880 soru

11,403,415 cevap

34,941 kullanıcı

...