0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar eşimle bu konu yüzünden çoğunlukla tartışıyoruz öyle bir horluyo ki sanırsınız ki deprem oluyo tren gemi yanında halt etmiş doktora randevu aldım gitmedi burun bandı al dedim almadı geçen gece uyurken başladı gene horlamaya bende o hışımla tekme atmışım haberim yokdu istemeden oldu yani patırtı duyunca kalkdım bakdım yerde noldu dedim bana çok kızdı aldı yasdığını gitti yan odada yattı napcam bilmiyorum ben bu sorunu başka bi çözümü varmıdır acaba eşleriniz horlarmı horluyosa çözüm bulabildinizmi :ermm:

36 Cevaplar

0 oy
(9,286 puan) tarafından
Puhahahhaha adamı yataktan mı duşurdun kız :F
tarafından
Kızz istemeden oldu
(9,286 puan) tarafından
Sksjjsjsj ayyy rahimeee demek ki adam nasl horluyorsa bi tekmeyle yere sermişsin
tarafından
Hahaa ayy çok sinir oluyorum horlamaya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağzımın ortasına bitane vuruyorum:D gün boyu benimki motor üzerinde ondandır diye tahmin ediommm
tarafından
düzenlendi
Trafik kazası geçirdi ve Çalışamaz durumda evde
0 oy
(13,935 puan) tarafından
Horlarken videoya çek , sabah kalkinca göster. Belki doktora gitmeye ikna olur.
tarafından
Biliyorum horladığımın farkındayım diyo bide utanmadan
0 oy
tarafından
Burnun da et yada kemik eğriliği olabilir doktora gitse Bi 
tarafından
Evet uyku apnesi de olabilir Bi gece uyurken videoya çek onu sabah izlet böyle uyuyorsun diye kendi de rahatsız olur gider belki
tarafından
Canım farkındayım horluyorum diyo
tarafından
Farkındasın madem gitsene doktora be adam :))
tarafından
Ahhhhh ahhhh dertmi arıyon o bende
tarafından
Sende her gece vur tekmeyi uyuyor numarası yap sonra :)))))
0 oy
tarafından
Allah'a şükürler olsun horlamiyor ses hassasiyetim var öyle bir sorunu olsa kafayı yerdim ikna etmeye calis ya uyku önemli
tarafından
Ağladım bile kız bi ara uyuyamıyorum ben en ufak sese kalkarım çünkü
tarafından
Of çok Zor anlıyorum
0 oy
(119,521 puan) tarafından
Nasi bacak var kiz sende o nasi tekmeydi oyle ☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ayy sevda inan bende anlamadım istemsiz oldu
0 oy
tarafından
Yan yatmasini sagla benimki sirt ustu yatinca horlamaya basliyo tabi o kadar siddetli degil ama uykum hafif oldugu icin en ufak bi seste bile uyuyamiyorum o yuzden ittiriyorm yan yatinca sesi kesiliyo
tarafından
Arkasina falan yastik koysan aslinda donemeyecegi sekilde ben sirt ustu yatar yatmaz durtuyorum dönüyo
tarafından
Ayı yogi yasdığıda ezer geçer o
tarafından
Burun bandi da ise yaramiyo ki
tarafından
Evet yaramıyomuş malesef
(47 puan) tarafından
Ay bu şey degilmi ya benn yan yat diyorum tamam diyo 5 dk sonra aynı pozisyon en sonunda bende yeter kalk git dedim yastığını alıp içeri gitti
0 oy
tarafından

Pauahahhaha bide noldu demis adama kesin istemeden atmışsındır  ayyy rahime ya koptum:D:woot:

tarafından
Kızzz cidden anlamadım pat diye ses gelince :)
tarafından
Nasıl.hirsla vurduysan adam iki seksen yere yapistirmissin:)))
(46 puan) tarafından
Ayyy cok yaşayın emi güldürdün kız beni :))) benimki de horluyo horlamayinca bişey oldu saniyom :)))
0 oy
(5,366 puan) tarafından
Dün gece aynı postu açtım bizde bu horlama yuzunden ayrı yatıyoz çünkü kızım uyanıo doktor ameliyat demiş korkuo
tarafından
Belkide benimkinede diycek biliyorum ben öyle böyle horlama değil bu
(5,366 puan) tarafından
Vala tahmin edebiliyorum benimkinin hem küçük dili uzun kesilmesi gerekiyormuş hemde burunda kemik egrili ikisi birleşince evde gece savaş var sanki
tarafından
Ayyy napcaz kızz atakmı bunları
(5,366 puan) tarafından
Vala bilmiyorum bende
0 oy
(6,136 puan) tarafından

:DAllahtan uyurken vurmuşun yere yapışmakla kurtulmuş 

Bide uyanıkken vursan adamın parçalarını toplayacakmısın 
tarafından
Normalde gücüm yetmez malum erkek gücü demekki o anda boş bulundum :)
0 oy
tarafından
Eşim horlamaz sadece çok yorgun Ken hafif ses çıkarır ondada zaten patlatiyorum suratına bitane susuyor garibim
tarafından
Hahaaa yaa burnuna mandal bile kısdırdım bi ara onun yüzünden de tartışdık burnuma niye mandal kısdırıyon dedi kızz :)
tarafından
Hahaha yazık ya mandal acıtıyor vicdanisz。◕‿◕。
tarafından
Amannnn ne acıycam kızzz :)
0 oy
tarafından
Benim eşimde öyle kızı uyutuyorum tam yatiyim diyorum başlıyor horlamaya sus dur diye diye sabah oluyor 
tarafından
Çocukları uyutuyorum aynen öyle oluyo birde bende 3 tane zor uyutuyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun canim
tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Burun bantlarını denedi mı hiç 
tarafından
Yazdım, kız yukarıda almadı onuda
0 oy
(570 puan) tarafından
Sesli güldüm kız hahaha yazık ya adama belki korkuyodur kız doktordan falan etme eyleme günah:D
tarafından
Ama banada günah kızz napim uykum hafif
(570 puan) tarafından
Kız ben burun ameliyatı keşke ömür boyu horlasaydım hâlâ aklıma gelince o acıyı yine hissetiyo gibi oluyorum ama kemik değil etse okyanus suyu var burnunu yıkadıgın suya koyuyosun eti küçüldüyo bi onu denesin derim canım
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Hakkını helal et güldüm benim herifde horlar baktım horluyor hayatım üşüyorum bana sarılsana diyorum o sarılıyor sağ tarfında olunca horlamıyor  şimdilik çözüm bu oldu 
tarafından
Hahaa valla biz kadınlar çok fenayız:)
(5,314 puan) tarafından
Ne yapayım  yoksa uğraşamam valla
0 oy
tarafından
Horluyo ama horlarsam beni uyandir sagima yatiyim der böyle de deil hani..

Ama tekme attim dedigine cok guldum :)
tarafından
Ayyy aman istemsiz kızz uyku hali oldu ama bi kızdı bana ayyt :)
0 oy
(238 puan) tarafından
Bizdede ben horluom :) ama canm kocam hıc sıkayet etmez ses kaydı yapar mıllete dınletırır hahahah:)
tarafından
Hahaaaa oda sanki manyak :)
0 oy
(291 puan) tarafından
Benimki de çok horlar ben sürekli küçük kucuk dürtüyor um geçmese horlamayı uyandırıp yastığını düzeltmesini söylüyorum benimkinin daha önce burnu ameliyat edilmiş et kalmış tekrar ameliyat olmak istemiyor çok kotu geçmiş mecbur cekecegiz
tarafından
Yani çaresi yok diyon :(
0 oy
(325 puan) tarafından
Nane yağı al pamuğa biraz dök yastığının kenarına koy birde burnunun dış kısmına biraz sürebilir 
tarafından
Tamam bunu deneyeyim ben bi saol tatlım
0 oy
(233 puan) tarafından
5 senedir var o sorun bizde naptıysam fayda etmedi burun bantıda işe yaramadı doktorada gönderemiyorum ameliyat eder diye korkuyo en nefret ettiğim şey birinin yanımda horlaması ben arada dürtüyorum yan yatınca biraz faydası oluyo en azından ben uykuya dalana kadar ama sabaha karşı kadar bölük pörçük uykuyla duruyorum hatta daha geçen gün bununla ilgili post açmıltım ama anladım ki doktordan başka çözümü yok 
tarafından
Kızzz gitse gitmiyo kaç defa randevu aldım gitmedi zalim adam

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 54 göst.
25 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Byzdgnn (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 85 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
26 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
3 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,129 puan) tarafından soruldu

381,371 soru

11,417,622 cevap

34,970 kullanıcı

...