0 oy
200 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar oğlum 45 günlük. 3 kilo doğdu tam. Ilk ay aşısına gittiğimizde 4.800 olmuştu. Smdi 2 aylık olmasına 17 gün var. Gözüme çok büyümüş gibi gözükmüyor. 

Burda diyorlar hep bebegim 15 20 dk emiyor diyor. Benim oglum hiç öğle değil 3 4 dk emer azemi en fazla taş catlasin 10 dk onu da birazını kusuyor. Gün-de 3 4 kere dolu dolu bezini alıyorum. Sizce bir sknti mi var doktora götürmeli miyim emme süresi az gibi üstüne ustuk kusuyor çıkartıyor az ama.. 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çocuk doktoruna söyle canım az emiyormus. Benim kızım 2 aylık yarım saat emiyor halen. Hiçte çıkarmaz çok şükür, 5500 oldu kilosu
tarafından
Maşallah canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sütün çoksa 5 dkda da doyabilir. 
tarafından
Göğüslerim yumuşak çok mu az mi bilmiyorum ama bazen lukur lukur içer bazen içtiginin sesini duymam
0 oy
tarafından
R Doydug u  için cnm öyle her şey de götürme enfeâkksiyon  kapack 
tarafından
Yok götürmem de yinede bir sorayim dedim
0 oy
tarafından
Canım bazı bebekler olur 15 20 dk emer anca doyar bazi bebekler beş dk emer hemen doyar bu senin sütünün doyuruculuguna bağlı bisey Masallah demekki sütün iyi bebegin doyuyor ve yariyor
tarafından
Inşallah 2. Ay aşısında hayal kırıklığına ugramam
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Benim kizim da 3 4dakika emerdi ama kilosu geliyimi qayet iyiydi
tarafından
Eevindim şuan ne kadarlik
(6,687 puan) tarafından
18aylik hala emziriyorum )
0 oy
(19 puan) tarafından
Canim brnmdr oglummm 5 dikikafan fazla emmezdi lukur lukur icerdi hic 10 dk bile emdigini gormedinmmm erkek bebeler boyle demekki bezide dolu doluysa kilosunuda guzel almis bezide cok iyi sikinti yapma ;)))
tarafından
3 4 kere dolu dolu alıyorum bezini canm
(19 puan) tarafından
Icini rahat tut canim cok normal peki kaka durumu nasip.her bezindr oluyomu
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Fazlasını çıkarıyo kimseyi duyma sana gelişiminde Bi skntı yok diyorlarsa boşver kuzum Bn kafama taktm da noldu eskisi kadar yok artık sütüm yetmiyor deme iyi sütm de kndi Kendine boşver milleti ağzı olan konuşuyor Bi de sütün yağlı ise hmn doyar değilse dakika larca emer ona takılma demekki maşallah sütün iyi sana söylerler zaten iyi kötü diye aşı zamanı 
tarafından
Yok canm kimseyi takmam büyük oğlumda taktım aynı dediğin gibi sütüm azaldi 6 ay zor emdi
(1,307 puan) tarafından
Bnm ki daha 6 aylk olmadı bile:-(

O doyuyodr aksi Bi durum olsa zaten sana söyler doktor lr muayene sırasında
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Benim kızımda öyle 10 ek da hemen doyar ve tek memede mecburen emdikten sonra sütünü sağ ki sutun azalmasın gece de diğer göğsünü boşalt eğer tek memede hemen doyuyorsa ben 2 buçuk aydır öyle yapıyorum 
tarafından
Tek meme doyuyor beşiğine kiyuyoym uyuyor kendisi
0 oy
(6,200 puan) tarafından
Emme dkkasi soyup,doymadigi anlamına gelmiyor demek ki sutun fazla hemen doyuyor.Gogsunun yumuşak olması da süt olmadığı anlamına gelmiyor
tarafından
Azarlar gibi konusmussun
(6,200 puan) tarafından
Ne alaka?:D Düzgünce yorum atmışım.Yazim tarzından nasıl azarladigi mi çıkardın gerçekten çok merak ediyorum
tarafından
Bilmem bana öyle geldi her halde :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 45 göst.
20 Mart 2024 Aile kategorisinde Bizimkz12 (2,955 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 84 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Alphavva (68 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
20 Kasım 2022 Diğer kategorisinde 4 melek annesi (1,032 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde Leyla042 (1,276 puan) tarafından soruldu

396,403 soru

11,857,595 cevap

35,954 kullanıcı

...