0 oy
280 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ayaklarımı isitamiyorum çok üşüyorum karşı komşum da Ozamn gene oğlun olcak dedi bende merak ettim varmı asli

16 Cevaplar

0 oy
(4,237 puan) tarafından
Valla alakasi varmidir bilmiyorumda oglumda da ayni kisin hamileydim simdi.kizimada kisin hamileyim oglumda usurdum şimdi yaniyorum resmen herkes hayret ediyo bu sogukta terledigime ki bende kendime hayret ediyorum zatrn☺
tarafından
Valla ben hiç isinamiyirum hele elim ayağım buz resmen normldede usurum ama bu bı ayrı iki çorap bı patik kapalı terlik giyiyorum
(4,237 puan) tarafından
Hayirlisi olsun insallah valla ayni dedigin gibiydim tirtir titrerdim bende usuyorum diye
-Reklam-
0 oy
(678 puan) tarafından
Yok artık hiç alakası yok 
tarafından
Bazılarında duymuştum kuzum da bilmiyorum aslını yani oğlumda yanmıştım gene bu zamanlar hamileliğim başıydı zaten çok sıcaktı bunda donuyorum
0 oy
(347 puan) tarafından
bende inanmam ama kızlarımda hiç öşümezdim bunda ayaklarım donuyor ya ısıtamıyorum resmen ama cinsiyet belli deyil 
0 oy
tarafından

Beeeennn

Kızım oldu <3

tarafından
Ay ne güzel banada verir isallah bı kız evlat çok istiyorum bitane oğlum var allahm sağ etsin bitabede kızım olsun çok istiyorum bilmiyorum bakalm rabbim ne vercek :)
tarafından
Hayırlısı olsun kuzum
0 oy
tarafından
Benim hamileliğimde ayaklarım hep üşürdü. Erkek bebeğim oldu :)
tarafından
Çoğu kişi erkek yazmış zaten :) hayırlısı olsun sağlıklı olsun isallah :)
tarafından
İnşallah canım sağlıklı olsun da cinsiyeti mühim değil takılma böyle şeylere :)
tarafından
Bitane oğlum var bide kızı tatmak istiyorum oyuzden canım :)
tarafından
Allah hayırlısını versin inşallah kızın olur canım :)
0 oy
(780 puan) tarafından
Alakasi yok benim oğlum olacak ayaklarım ve bütün vücudum yanıyor evde herkez üşüyor ben yanıyorum eşim çocuklar battaniyeyle oturuyor benim ayağımda çorap bile yok tişört giyyorum cinsiyetle alakası ekşiyle  tatliylada alakası yok bi oluyor acayip tatlı canım çekiyor bi tepsi irmik tatlısı yaptım tatlıyı yemeden ekşili salata çekti canım salata yedim acayip değişik bi hamilelik geçiriyorum ben yada normali bu bilmiyorum
tarafından
Benimde canım ogkumda ekşi isterdi bende bukez çok farklı gebelik yaşıyorum herseyim tam tersi oğlumda yanıyodum senin gibi mide bulantim yoktu iştahım vardı şimdi tam tersi
(780 puan) tarafından
Hamile olduğumdan berli hem mide bulantısı hem mide yanması halsizlik iştahım açık ama midem yüzünden korkumdan az yiyorum yemekler yağsız acısız  çok değişik tatları herkez he her yer kokuyor evde parfüm sıkmak yasak ettim 24.5 haftalık olduk hayirlica bi doğum yapıp kurtulaydım kucağıma alaydım bebeğimi belimin ağrısı bacağıma vuruyor çok zor ve ağır hamilelik geçiriyorum Allahım yardımcımiz olsun inşallah canım birgün sinirliyim herkezi boğasım geliyor birgün çok duygusalım niye evdekilere bağırdım diye ağlıyorum bir günde oyun havasını açıp oynuyorum gerçekten herşey oyuncak olmuş yedigimizdenmi ictigimizdenmi ne hamilelik ler bu tuhaf geleceğin çocukları daha bi tuhaf büyümüş küçülmüşler herşeyi biliyorlar kız kardesimin 4 yaşında kızı var sanırsın sanki kaynana evde yada kamera etrafındakileri konuşunca peşin peşin veriyor cevaplarını
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Alakasi olacagini xannetmiyorum canim
0 oy
tarafından
Ay benim buzzz gibiydii buz ayagim. Kizim olduu
tarafından
Ahah seni hiç unutmuyorum gebeligimi ilk yazdığımda senin kızın olacak içime doğdu demiştin çok sevinmiştim eşime dedim hatta ;))
tarafından
Aaa hatirladimm senii ay hadi bakalimm. Kiz istiyodun dimii. Rabbim.hayirlisini versin
tarafından
Aynen kız istiyorum bakalm :)
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Bende alakası varmi bilmiyorum ama normalde ayakların cibildak cibildak gezerdim hamilelegim yaza denk gelmesine ragmen corabi cikaramadim ayaklarimdan oglum oldu :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Alakası yok benim üşüdü kız oldu aynı sene kuzenimle hamile kaldık onun da üşüdü ve erkek oldu
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Brnde hiç ısınamazdım hatta üşüme krizlerine girerdim ve oglum oldu
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Kizimda da oglumda da isinmadi ayaklarım.  Cinsiyet farki olmasina rağmen  tüm belirtilerim aynıydı... sadece kızımda  et türü  baharatli portakal vs cok yerdim canim isterdi yani. Oğlumda da genelde tatlı istedi canım.
0 oy
tarafından
Temmuzda dogum yaptım ayaklarımı asla ısıtamadım.  Terlerdim sıcaktan nefes alamazdım ama yün çorap giyerdim ayaklarım ısınmazdı .  Kızım oldu :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Hiç alakası yok iki oğlum var üçüncüsü geliyo ayaklarım sıcacık çorapsız gezersen tabi ısınmaz:))))
tarafından
3 tane var iki çorap bı patik :)
(1,908 puan) tarafından
Kız şaka yapıyorum :))  alakası yok canm
0 oy
tarafından
Benim 4 cu gebeliğim hepside erkek tersine ayaklarım hep yanıyor çorap giymem asla balkona çıkıyorum ayaklarım yandığı için ayakkabı felan dışarıda giyince bile hep yanar
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Oğlumda karnımın şişkinliği ve günümün geçmesi dışında hiç bi belirtim yoktu ama bunda hafif mide bulanrim baş dönmem ve kasık ağrılarım oldu ( şuan 7 haftalık hamileyim )

Oğlumda ayaklarım cayır cayır yanardı kışın markete giderken parmak arası terlikle giderdim 

Bide ilk hamileligimden önce günlük hayatimda tatlı delisiydim şerbetli tatlıları cikolatalari çok yerdim hiç ağzına tuzlu bise sürmezdim ama hamileyken şişe  şişe turşu suyu içtim ağzına limon sürmeyen ben her oturuşta 2 tane yerdim salata domatesi tuzun içine batırıp çıkararak yedim ve erkek çocuğun oldu yani ekşi yiyip ayşe cikarmadim :D bu seferki hamileligimde de tatlıya vurdum kendimi bunlar bana göre hurafe şeyler tabi inanan varsa onlara saygım var ama ben inanmıyorum inanasın gelmiyo nedense 

İlgili sorular

+1 oy
40 cevap 479 göst.
0 oy
23 cevap 211 göst.
0 oy
23 cevap 519 göst.
27 Aralık 2018 Aile kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 125 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2323 (2,165 puan) tarafından soruldu

381,704 soru