0 oy
632 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Oglum azı dis çıkarcak belliydi yani kaç gundg huysuzluk vardı uyumuyor du dün oyun oynarken tersten bakınca gördüm çıkmış baya belli az degl yani cikali baya olmuş aslında ablama dedim ablamın tepsiki 

Vay yavrum kendi kendine büyüyor dedi alınacak bisi yoktr belki ama bunu defalarca dedi  

Bende agri sizi cekio aglio diye aramadım ona dua etsene dedim sessiz sedasız ckarms yavrm dedim

Amacim ablmi kötülemk degl sorum şu ben bunu farketemem beni sorumsuz Anne yapar mı?

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben hic farketmedim simdi ben kotu annemiyim :)
-Reklam-
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Ağzına baktirmiyirlarki kuzum ne alakası var dert etme sıkma canını sende espiriye vursaydn
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Nr alakası var her sanıye agzını mı acıp bakıyoruz. Ben ön dişlerini bile farketmedım nr guzel dedım agrısız sızısız çıkardı sukur dedım aman sallama o lafları canım yaa
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kız ben ön alt dişini çıkarmış cocuk haberim yok doktora gittikte o dedi ne alakası var ya boş konuşmuş. Halaymı çekicen diş çıkarırken napıcan yani
0 oy
tarafından
Diş çıkarması için ne yapmam lazım mis ki herhalde kendi kendine çıkaracak tutup da sen cekip çıkaracak değilsin hepimizin çocuğu diş çıkarıyor ağzının icin de nöbet tutmuyoruz sonuçta çıkınca görüyoruz ki çıkmış o zaman hepimiz sorumsuzun agbabasiyiz 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 79 göst.
11 Ekim 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 73 göst.
21 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,342 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 121 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 375 göst.